#yedekparça lg 55uj63 marka tv için ekran paneli nerede bulunur acaba? Tanıdık kırmış tv ekranını da şimdi uygun fiyatlı nerede yaptırırım diye düşünüyor. Nette araştırdım ama bulamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dostlar bizim enişte ucuz diye #imei atılmış #meizu16 almış. Acaba bu telefonda fabrika ayarlarına dön dersek imei uçar mı? Meizu hiç kullanmadığım ve internette de çok bir bilgi bulamadığım için sıfırlamaya korktum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TürkTelekom dakika aşım ücreti olarak dakikada 64 TL istiyormuş. :)) Turkcell çok pahalı geliyor diye araştırıyorum gözümü karartıp TürkTelekom olayım diyorum gene beni şüpheye düşürüyorlar bu amatörce hata ile

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Dostlar Dark uga33 USB to HDMI dönüştürücü ile telefondan TV'ye görüntü aktarabilir miyim? Biraz araştırdım bu tip dönüştürücüler Google Play'de bir program kurarak (Displaylink presenter) kablolu görüntü aktarımı yapabiliyormuş. Tabi bu program bu dönüştürücü ile çalışır mı onu bilmiyorum. Sizden fikir almadan 200 TL'ye de bunu almak istemedim. Telefon mi A3. Kullanan veya bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse çok makbule geçer 😊
#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Joe @joe

  Tüm telefonlarda çalışır iddiası var mı ? Mesela benim mi5te mhl,slimport veya benzeri bir şey yok. typc to hdmi ile tvye bağlayınca tepki vermiyor 😁 Ama s10 canavar gibi görüntü veriyor.

  • muakco @muakco

   Yok hocam Xiaomi neredeyse hiçbir telefona vermiyor bu özelliği. Zaten bu alet MHL özelliği olmasa da kablolu olarak ekran yansıtma özelliği kazandırıyor. En azından netten araştırıp gördüğüm bu. Ama nette hep yabancı kaynaklar var ve Türkiye'de satılmayan cihazlar üstünden yorum yapıyorlar.

  • Joe @joe

   @muakco Çalışırsa ben de alırım bir tane valla.

#googlegboard da ufak da olsa çok uzun zamandır çözülmeyen bir hata var. Büyük harfler iler "DEVİR" yazıp üste çıkan kelime önerilerinde ki devir yazısına dokunursanır Google onu "DEVİ" olarak düzeltiyor. Benim bildiğim 1-2 yıldır bu hata var. Sayısal loto sonuçları isteyen biri yüzünden fark etmiştim 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Hepsiburada dan uygun fiyatlı bir televizyon alayım dedim ucuz etin yahnisi olayı ikinci el cıktı. Tv de netflix açınca başka biri adına kayıtlı netflix hesabı var ve güzel güzel izliyorum 🙂 tvde şu ana kadar bir sıkıntı çıkmadığını için geri vermeyi düşünmüyorum ama alacak olanlar varsa bir defa daha düşünsünler. Yorumlarda da kullanılmış geldiğini belirttim lakin benim yazdıklarım görünmüyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 19

#Turkcell in sekreter hizmeti bir bana mı saçma geliyor? Turkcell hat kullanıyorum karşı taraf Turkcell ise ve sekreter hizmeti açık ise ki herkesin açık her o bip sesinden sonra benden 1.5 lira kesiyor. Bazen ses falan gelmeden kesiyor hat bağlanmıyor o sıra sekreter girmiş oluyor boş yere her ay 3-5 lira faturaya yansıyor. Karşı tarafın kullandığı hizmete ben neden para ödüyorum ve bu çakallık ne zaman bitecek çok merak ediyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#mifit uygulaması 4.0 sürümüne güncellenmiş android kullanırken rehberdeki isimler çıkıyor artık ve Türkçe karakter sorunu da yok. Amazfit bip lite kullanıyorum çok daha kullanışlı oldu şu an

BeğenFavori PaylaşYorum yap