#xiaomi kullanan arkadaşlar sol taraftaki kısa yollara bakabilir mi? Dolar ve euro çok garip rakamlar yazmaya başladı. Acayip düşüşler görünüyor

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#TeknoYardım

Dostlar yardiminiza ihtiyacım var. İki farklı telefon iki farklı hat takılı. WhatsApp konuşmalarını bir telefondan diğer telefona taşımak mümkün mü? Yani eski hatta olan konuşmaları telefonu, hattı ve WhatsApp yeni olan telefona taşımak mümkün mü? Cihazlar ios ve ikisi de ayni Apple kimliği ile etkinleştirildi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

OYUN BİLGİSAYARI 500GB SSD+1 TB HDD+1050Tİ 4GB-İ5 6500-8GB DDR4 - Toplama...

OYUN BİLGİSAYARI 500GB SSD+1 TB HDD+1050Tİ 4GB-İ5 6500-8GB DDR4 - Toplama Masaüstü Modeller ilanları alışverişte ilk adres sahibinden.com'da
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dostlar bir konuda #yardım a ihtiyaç duyuyorum. Telefonum samsung a8 2018 bir gün önce yükleyebildiğim uygulama artık cihazınız bu sürümle uyumlu değildir diyerek yüklenmez oldu kontrol ettim bir kaç uygulama da böyle olmuş. Herhangi bir root işlemi yapmadım telefona güncelleme de gelmedi neden bir anda yükleyebildiğim uygulamalar uyumlu değildir oldu bir fikri olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

A8 2018 pil kullanımı samsung pil konusunda aşmış 😁😁

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 10

#ios11 hava durumu aracı doğru çalışan var mı? Güncelleme olmuyor hep eski hava durumlarını gösteriyor. #ios11 cidden hala sorunlu ve apple yakışmıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#lifecell kullanan arkadaşlara bir sorun daha olacak. Fizy zaten internet harcamaz diye reklam yapıyor bu lifecell de verilen 15 gb internet neyin nesi? Sınırsız kullanırken sınır koyulup buna özellik mi demiş bu Turkcell yoksa ben mi anlamıyorum? Müşteri hizmetlerindeki çalışanların çoğu bilgisiz o yüzden buradan sormak istedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap