#ios11 hava durumu aracı doğru çalışan var mı? Güncelleme olmuyor hep eski hava durumlarını gösteriyor. #ios11 cidden hala sorunlu ve apple yakışmıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9

#lifecell kullanan arkadaşlara bir sorun daha olacak. Fizy zaten internet harcamaz diye reklam yapıyor bu lifecell de verilen 15 gb internet neyin nesi? Sınırsız kullanırken sınır koyulup buna özellik mi demiş bu Turkcell yoksa ben mi anlamıyorum? Müşteri hizmetlerindeki çalışanların çoğu bilgisiz o yüzden buradan sormak istedim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#lifecell kullanan arkadaşlar bip üzerinden aramada illa numara rehbere kayıtlı olmak zorunda mı? Müşteri hizmetleri sadece rehbere kayıtlı numaraları her yöne olarak arayabilecegimi söyledi. Tuş çevirerek arama olmuyormuş ve bu bana çok saçma geldi. 444 numaraları, müşteri hizmetlerini falan hep kayıt etmem lazımmış veya ilk defa birini arayacaksam önce rehbere kayıt edip sonra arama yapmalıymışım. Cidden bu doğru mu? Yoksa müşteri hizmetleri saçmaladı mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • BURAK ADAGÜN @burakadagun

  Saçma bir durum. Upcall için indekslemek amaçlı böyle bir şey yapmış olmasınlar.

  Lifecell hattı metrolarda çalışıyor mu?

 • çağdaş taş @tascagdas

  sen söyleyince denedim az önce, numara çevirerek arama yaptım hatta 4440444 aradım

  • muakco @muakco

   Müşteri hizmetleri yanlış biliyor yani değil mi? Bana da saçma gelmişti zaten

  • muakco @muakco

   Şimdilik benim de hiç bilgim yok. Zaten tarifem 49 tl diye dusunup bu lifecell e geçmek gibi bi niyetim vardı lakin müşteri hizmetleri iyice kafamı karıştırdı.

  • çağdaş taş @tascagdas

   @muakco ahah herkes aynı dusunuyo demekkı 😀 bende aynısını yaptım gecen hafta platinyumdum internet fazla geliyordu artık pekte sinemaya gitmiyorum. lifecelle geçtim bende 7gb 49 lira.ayda 40 liradan yılda 420 lira az değil. uzun konusmalarımı sadece bip uzerınden yapıyorum onun dısında hala birini aramak için normal aramayı kullanıyorum. 100dk 100sms bana yeter ddıye dusunuyorum. eger memnun kalmazsam yukseltırım tekrardan. taahütü yılda 3 kere yukseltme 1 kerede düşürme hakkım var.

 • mehmet @mekaya

  Ben 30 kişiyi ara 15 gb vereyim kampanyasında arkadaşa verdim telefonu 30 tane numara yazdı aradı hiçbiri de benim rehberimde kayıtlı değildi.
  + bip’in görüşme kalitesi berbat.. 6-7 dakikada bir kopuyor . sırf hediye verdi diye kullanayım dedim de asla kullanılmaz

LG k10a (2 seneye yakın oldu alalı) yeni bir güncelleme geldi güvenlik yaması 1 Eylül 2017 oldu. Annem kullandığı için yeni bişey gelmemesine sevindim çünkü alışma süresi çok uzun sürüyor ve yanyana olmamız gerekiyor anlatmam için. Böyle uygun ücretli telefonların en azından güvenlik yamasını uzun süre alması lazım. Tebrikler LG 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
muakco paylaştı.

Diriliş İletişim

Lütfen bu videoyu heryerde paylaşın. Ne kadar çok kişiye ulaşırsa o kadar insana faydamız olur. #HIRSIZKARGOLAR
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

SATILDI
#ikinciel
Bir heves aldığım PS4 ümü satışa koyuyorum fazla oynama fırsatım olmadı. Vatandan alınma ve 3 aylık. İçinde 2018 7. aya kadar plus üyelik olan hesabımı da vereceğim. Ankara’dan ilgilenen arkadaşlara duyurulur. 🙂
1 TB slim siyah

Oyunlar
Uncharted 4 a Thief’s end
Horizon Zero Dawn
Dragon Age İnquisition- Yılın oyunu
Lord of the Fallen- Comple Editon
Destiny- The Collection
ve son 3 ayın plus oyunları

Fiyat
1000 TL gibi bence uygun fiyata veriyorum. Şehir dışına göndermekle uğraşmak istemediğimden sadece ankara içinden satacağım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Superonline mesaj atmış limitsiz kotasız AKK olmadan 25 Mbit hızında platin paketi 89 TL. Hesabım uygulamasından üst pakete geç dediğimde 100 Mbit kotasız 100 GB AKK olan paketi 84 TL. Ne desem boş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#steam Dostlar sizce bu steam hesabı yanında watch dogs 2 ve The Division da alınmış Uplay hesabı ne kadar eder? Mantıklı bir değeri varsa pc oyunculuğundan konsol oyunculuğuna geçesim var. Pc yi sadece Battle.net için tutacağım onu satmaya kıyamıyorum 🙂

not:Çeşitli değer hesaplama siteleri buldum ama çok uçuk rakamlar söylediği için dikkate almadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

67. gün ve hala Apple Türkiye tarafından değişen cihazım kayıt dışı görünüyor. Sanırım artık BTK da santralin dediği gibi Bimere ve BTK ya Apple hakkında şikayetlerimi yazma zamanı geldi.

#İphoneSE #Apple

BeğenFavori PaylaşYorum yap