Paylaş Paylaş

Toyota C-HR basın lansmanı ve ilk sürüş

Toyota, ülkemizde üretilegelen en komplike araç olan C-HR modelini, hazırladığı basın lansmanı ile biz yollarda görmeye başladıktan aylar sonra tanıttı. Hibrit otomobillere tanınan vergi teşviki ardından karşılaştıkları yoğun talep ve sipariş veren müşterileri mağdur etmemek için mecbur kaldıklarını belirtirlerken satış başarısının tek sebebinin vergi indirimiyle desteklenen, dizellerden dahi az yakıt tüketiminden ibaret olmadığının altını çizdiler.

Çok ilginç ve çekici tasarımlı, 1.2 litrelik turboşarjlı motorla dört çekerli de alınabilen otomobilin elbette asıl parlayan versiyonu Prius'un ağır gövdesini dahi sorunsuz taşıyan hibrit modeli.

Arka aksta çok kollu bağımsız süspansiyonu, tehlikesiz Nikel pilleri ve 1.8 litrelik motora eşlik eden otomatik şanzımanın şehir trafiğinde nasıl davrandığını bu kısa sürüş izleniminde sizlere aktarmaya çalıştık. Detaylı test için bilahare konuk edeceğimiz otomobil ilk karşılaşmamızda bizi ne derece etkiledi, gelin birlikte bakalım, iyi seyirler...
Otomobillerle ilgili herşeyi ilk siz öğrenmek istiyorsanız kanalımıza abone olun ► https://goo.gl/ZXgxLT

Otomobil incelemelerimiz için ► https://goo.gl/jnbWzD

Web Sitemiz: http://otoseyir.com

Facebook: https://www.facebook.com/otoseyirdergi
Twitter: https://twitter.com/otoseyir
Instagram: https://www.instagram.com/otoseyir/

OtoSeyir YouTube kanalında yeni model otomobil incelemeleri, motorlu vesait teknolojileri ve araba haberleriyle birlikte trafik ve sürücülük kültürüne Türkçe bakış videolarını bulabilirsiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap