Paylaş Paylaş

Yeni Peugeot 508 - 1.5 Blue HDi GT-Line

Peugeot, 307 ile koptuğu sportif çizgisine çağın da değişmesi yüzünden bir türlü geri dönememiş, sportif tasarım ve hisli sürüş denemeleri SUV gövdeleriyle anlamını bulamamıştı. Üstelik kompakt modeller de artık müşterilerin geniş hacim beklentisi ve aerodinamik zaruret yüzünden 307'nin dümen suyunda yumurtaya benzemişlerdi.

Yeni 508 ile 90'larda yitirdiğimiz özlenen Peugeot geri dönmüş! Tutumlu dizel motor ve otomatik şanzımanına rağmen yolda gördüğünüz her büyük Mercedes'e sataşma isteği uyandıran, i-cockpit tasarımın hakkını hem mekanik hem de teknolojik donanımlarıyla veren etkileyici bir otomobil bu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • huseyin/azuren @hegemen

  Çok güzel anlatmışsın can ancak şu an seyredebildim.
  Ülke fiyatları geneli itibari ile araç fiyatları malum uçtu.(vergiler sağolsun)
  Passatı yerinden edebilirmi bilmiyorum ama araç çok güzel daha çıkışından ilk aydan satılıp görülmeye başlandı.Fiyatlardan olsa gerek 2008 gibi araçlar çok satılacak olsada buda kendine yer edinir diye umuyorum.Çok satılsın ki bizde fakirler olarak belki 2. el de alabiliriz.
  Malum focus lar bile full donanım ile 300k sınırını buldu.

 • huseyin/azuren @hegemen

  @can bu aracın sw modelinde arka süspansiyonların ne kullanıldığını nerden öğrenebiliriz.
  Sw modelleri içi çok geniş ve güzel. Türkiyeye gelirmi yada geldimi bilmiyorum.

 • Tekin Kilicaslan @tekin-kilicaslan

  Aracı en çok merak edenlerden birisiydim. Malesef herkez öve öve aracı anlatıyor ama Arac çıkalı aylar oldu günlük trafikte olan birisiyim Ankara da sadece 1 defa görebildim. Hani kendi aracımı satıp biraz üstüne koyarak bu aracı almak istiyordum. Bir kaç ay bekleyim alıcılar nasıl yoğunluk diye bakıyorum tık yok. ARABA güzel de Malesef TR ' de passat ikinci eli para yapar zihniyeti yüzünden 508, talisman, mondeo, insignia gibi araçların piyasasını etkiliyor.

 • ismet korkut @ismet-korkut

  Araba çok güzel ama bu marka arabanın arızası çok oluyor tücrübe