Merhaba herkese,

https://www.asus.com/tr/Motherboards/H61MK/ anakartı için DDR3 8GB Ram almak istiyorum. Yeni bir anakart ya da yeni bir ekran kartı almak istemiyorum. Geçici bir çözüm olacak şekilde bir yükseltme yapmak istiyorum. Ekte şu anda kullandığım RAM'lere ait CPU-Z'nin verdiği bilgileri (ve diğer bileşen bilgilerini) iletiyorum. Yeni alacağım RAM'lerde bir sorun ortaya çıkarır mı ?

https://www.hepsiburada.com/kingston-hyperx-fury-black-8gb-1600mhz-ddr3-ram-hx316c10fb-8-p-BD304832 Marka RAM'den 2 adet almak istiyorum. Bir sorun yaratır mı ?

Teşekkürler desteğiniz için.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Logitech hoparlör tavsiyesi.

Merhaba;
Aşağıdaki iki hoparlör arasında kaldım.
#LogitechZ213 https://www.logitech.com/tr-tr/product/multimedia-speakers-z213
#LogitechZ313 https://www.logitech.com/tr-tr/product/speaker-system-z313

İki cihazın karşılaştırması ise burada yer alıyor - https://www.logitech.com/tr-tr/speakers-audio/computer-speakers?view=498&compProducts=5872,11495

#LogitechZ213 subwoofer arkasında bas ayarı bulunuyorken, #LogitechZ313 ürününde bas ayarı bulunmuyor. Odada pc için kullanacağım. #LogitechZ313 almak istiyorum ancak bas denetim düğmesi çok kritik bir şey midir ? Bunu bilgisayar üzerinden ayarlayamıyor muyum ? Ya da gerekli midir ?

Teşekkür ederim önerileriniz için.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yandex, Rusya’dan sonra ilk kez Türkiye’de kullanıma sunduğu Yandex Map Editor sayesinde haritalarını kullanıcılarıyla birlikte geliştiriyor. Yandex’in yeni ürünüyle isteyen herkes harita üzerinde düzenlemeler yapabilecek ve haritaya mahalle, yol, bina, kurum bilgisi ekleyebilecek.
#Yandex #YandexNavigasyon #YandexHaritalar

https://mapeditor.yandex.com.tr

Yandex Map Editor Nedir?

Haritaları ve Navigasyonu geliştirmek artık sizin elinizde. Yandex Map Editor ile haritalara katkıda bulunduğunuzda Yandex Navigasyon size daha iyi rotalar ö...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

İnternette herhangi bir siteye bağlanırken sol alt köşede #HostBelirleniyor şeklinde yazı belirip 2-3 saniye bekliyorum siteye bağlanmak için.

Yandex.Browser kullanıyorum. Çözümünü bilen var mıdır ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Yandex #YandexNavigasyon güncellemesi geldi. Haritalar ayda 2 kere güncelleniyor bir süreden beri. Trafik ışıkları vs eklendi.
https://yandex.com.tr/kullan/navi/0/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 12

#akış
Merhaba Arkadaşlar;

2013 Model Samsung Ativ Smart PC'm var. (Şöyle bir şey : https://www.amazon.com/Samsung-11-6-Inch-Detachable-Touchscreen-Laptop/dp/B0098O9TB0 )

Artık cihaz son günlerini yaşıyor. Windows'un Wi-Fi ve Başlat menüsündeki yazılar görünmüyor falan (belki güncellemeyle ilgilidir tam yapmadım güncellemelerini) tablet gibi bir şey olduğundan internete girmek işgence. Atom işlemci var vs vs.

Özete gelecek olursam bir laptop almak istiyorum. Yüksek Lisans öğrencisiyim ve beni uzun süre idare etsin istiyorum. Web deneyimi ve office deneyiminin iyi olması şart. Tabi ki cihaz portlarının da.

Seçeneklerim arasında Apple Macbook Air ve ASUS ZenBook UX303UB var.
http://www.apple.com/tr/macbook-air/
https://www.asus.com/tr/Notebooks/ASUS-ZenBook-UX303UB/
Macbook AIR'in son günlerini yaşadığını. Artık eski olduğu için alınmayacağını söylüyorlar.

Not: Apple teknik serviste berbat olduğunu biliyorum. IPhone 5S'im var.Dandik Lightning kablosundaki soyulma sebebiyle kullanıcı hatası deyip değiştirmediler. Ama artık değişim vb bir şeş yapmazsa firmalar direkt tüketici hakem heyetine gidip süründürmek istiyorum.

Konudan biraz sapmış olabilirim.
Ayrıca ilk defa MacOS kullanacağım bu doğrultuda önerebileceğiniz laptop var mıdır ? İş için kullanılabilecek uzun ömürlü bir cihaz.

Teşekkür ederim 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese Merhaba;

Evde 2007 yılından kalma bir plazma TV var. LG markası. Sapasağlam gidiyor nazar değmesin 🙂
TV'yi akıllı TV'ye dönüştürmek istiyorum. TV de HDMI girişi mevcut (USB yok). Akıllı TV ye dönüştürebileceğim bir medya oynatıcı önerebilir misiniz ? Android işletim sistemli cihazlar varmış ancak nette arattığımda 2012 yılından eski konular çıktı karşıma 🙁

#akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 19