Arkadaşlar android telefonlarda user agent degistirebilecegim uygulama veya tarayıcı var mıdır ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar steam üzerinde Fifa21 aldım . Yüklemek isterken origin'e yönlendiriyor . Fakat oyunu bir türlü indiremiyorum. Çözümü nedir ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

Arkadaşlar yutkunurken ara sıra boğaz ve burnum da yanma var. Gözde kaşınma covid belirtisi midir ? Ateş yok. halsizlik yok. baş ağrısı yok. nefes darlığı yok. tat ve koku almada sorun yok. Hapşırma yok. Ishal yok. Akut faranjit mi acaba ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Arkadaşlar 2-3 gündür aralıklarla üşüme gelmesi titreme ve yoğun gaz olması var. Sizce sebebi ne olabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Ercüment Ovalı hocamızdan güzel haberler geldi.

Ercüment Ovalı :1 aydır lab.da çalıştığımız bir ilacın ismini 23 nisanda açıklayacaktık ancak o kadar etkili duruyorki insanların hayatını kurtarabilir. Insanların hayatından gün çalmak istemedik..Acilen Dornaz alfa hastaların tedavisinde klinik testlere alınmalı. Kahramanlarima tesekkur ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar ateş yok 35.5 derece ,kuru öksürük yok, burun tıkanıklığı yok,burun akıntısı yok. Hapsirma yok. Ama boğazda yanma ve çok az nefes alma zorluğu var gibi. Sizce Covid 19 olma ihtimalim var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
BeğenFavori PaylaşYorum yap

bir diyare 3-4 gün sürer mi? 10 gün önce bitmişken.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10
 • eamedic @eamedic

  Su içme !!! Ayran, maden suyu vs iç bol bol çünkü sadece su içersen ciddi elektrolit açığın olur. Yaz ishalleri genelde besinlerle alakalıdır, 3-4 gün sürebilir, ama son dönemlerde farklı etkenler gündeme geldi o yüzden ateş, halsizlik ve ya bilinç değişikliği yaşarsan mutlaka acile git. Bir sıkıntı olmaz ise yarın sabah enfeksiyon hastalıklarına başvur.

 • Alper @jaguar

  Parça parça toplamda 15-20 tane karanfili çiğneyip yutacaksın. 15 dk. İçinde olay bitecek.

 • 3dfx @3dfx

  Uzmani geldi, bir sene ishal gezdim. Belli bir noktadan sonra artik halsizlik ve tuvalete cikma sayisi azalacagina arttigindan, ve kanli oldugundan süphelendigimden doktora gittim. Kan kaybindan vücütta demir kalmamis neredeyse. 6 ayda onun beni hastaneye yollamasi sürdü. Sonuc ülseratif kolit, erken gitsem cok iltihap yayilmadan yirtabilirmisim, tüm kolon iltihaplanmis. Kortizon yedik, davul gibi sistik birkac kez.

  Kisacasi doktora git, hatta direkt gastroentrologa git.

 • sarpuli @sarpuli

  3 gün geçmezse direk dokotra başvurulmalı, sallanacak hastalık değildir...