f1 2019, 157 gündür kırılamadı 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu virüsü bir türlü silemiyorum. Siliyorum siliyorum tekrar geliyor anlamadım. Burada etkin olduğu zaman bilgisayarın bileşenlerini %100 kullanıyor ama kapatınca düzeliyor. Virüs programları siliyor ama tekrar geliyor.

Gelişme: Başka bir virüs programi denedim ve bir daha hiç gelmedi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selamlar asus x550vx laptop a windowsun yanına linux mint kurdum. Kurdum kurmasınada ilk başta kurduktan sonra açılış ekranında donmalar oldu. Sonra bir şekilde o girişteki donma geçti ve sisteme girebildim. Şimdi ise ayarlardan system info gibi yerlere girememekle birlikte sisteme reboot veya kapatmaya çalıştığımda donup kalıyor ve işlem yapmıyor. Bu sorunlar bir türlü bitmedi.
GELİŞME: Bilgisayarım babalara geldi. windows ve linuxu katlettim. Baştan format attım windows 10 kullanmaya devam 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 18 / 19

Selam dostlar. Asus X550VX laptop kullanıyorum ve bataryasının eskisi gibi performans veremediğini hissetmeye başladım. Batarya 30 dk civarı gidiyor ve programlara baktığım zaman batarya %45 civarı aşındığını görüyorum. Garantisi 2 ay gibi bir sürede bitecek bunu garanti kapsamında değiştirme şansım bulunmaktamıdır? Birde sadece bataryayı yolluya biliyormuyuz.

Not: Birde replika batarya kullansak sıkıntı çıkarmı. Açıkcası benim içime sinmiyor.

SONUÇ: Cihaz garantiye gitti ve batarya degiştirildi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hangi kanalı önerirsiniz ben çok kararsız kaldım 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Linux kuramamak.
Bilgisayarıma dual olarak mint veya ubuntu kurmak istiyorum ama boot yaptıgımda buraya kadar geliyorum burada kalıyorum. Bir türlü çözümü bulamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap