Merhaba, uzun süredir takip edemediğimden bir kaç soru soracağım. Yakın zamanda yurt dışına (amerikaya) gideceğim. Dönüşte kendime bir telefon almak istiyorum. Sorum şu hattımı yıllar önce babam türkcell’den almıştı. Ve şu an hattım babamın üzerine vodafon’dan kullanıyorum ve yaklaşık 8 aylık taahhütüm var. Ben bu telefonu kendi pasaportuma kaydedip kullanabilir miyim? Nasıl bir yol izlemem gerekiyor?

#imeikayıt

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşım için fiber internet paketlerine bakıyorum. Mantıklı bir paket bulamadım fiyatlar ne hale gelmiş öyle ya... #fiberinternet

Kullandığınız, bildiğiniz uygun kampanyalar var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Merhaba,
Aranızda Airpods alıp bunu windows, mac ve iphone ile kullanan var mı?

windows ile nasil calisiyor?
#AppleAirPods

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Burag Kalaycıyan @winkl3

    Konuştuğum herkes Airpods kulaklıkları sadece telefon görüşmeleri için öneriyor. Mikrofonu oldukça kaliteli diyorlar. Zaten ses yalıtımı diye bir şey yok, dışarıda veya evde bir şey dinlemeye kalktığınızda ortam çok gürültülü değilse herkes sesleri dinleyebilir. Bildiğim kadarıyla Windows sistemlerde gecikme oluyor, ama kendi eko sisteminde bir sıkıntı yok. Ama dediğim gibi önceliğiniz ses ise Airpods fiyatına alacağınız çok daha iyi kulaklıklar var.Mikrofonu çok kullanıyorsanız ona bir şey diyemem. Bir de bilgisayarlarda kablolu kulaklığı kullanmak en iyi çözümdür. Kablosuz olacaksa ve uzun süre oturulacaksa PC başında kulaküstü olması gidiş süresi anlamında daha iyidir.

  • UgurDolu @ugurdolu

    Her seferinde eşlemek gerekiyor mu? Aletler arası geçişi nasıl yapıyorsunuz?

  • Cemre Bayrak @flagbearer

    windows da görüşme yapmak için almayın hatta mac dede görüşme yapak çok kötü .mic. devreye girince kalite çok düşüyor onun dışında ses aktarıda sorun yok pc ve Mac de .

Merhaba,

Amerika'ya bağlı bir şirkette çalışmaya başladım. Bana Amerika'dan bir laptop göndermek istiyorlar. Bu durumda gümrük herhangi bir vergilendirme yapacak mıdır?
Yapacaksa bu vergilendirmeden kaçma yolu var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yurt dışından döviz ile maaş alarak freelance iş yapan var mı?(firmanın türkiye ofisi/ bağlantısı yok)
Bu gibi durumlarda düzenli gelir geliyorsa vergi/ sigorta ödemesi nasıl oluyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 18

Askere gitmiş arkadaşlarım. Asker telefonu alınır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Arkadaşlar merhaba,
Amerika'dan iphone xs getirdim. bu telefonu kendi pasaportuma kaydetmek istiyorum fakat üzerinde iki tane imei adresi var. Bir tanesin eSim için olduğunu biliyorum. ben bu telefonun iki imesini tek bir pasaport üzerinden, tek seferde kayıt edebilir miyim?

#pasaportkaydı

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 13

Arkadaşlar merhaba,
Type-C to hdmi dönüştürücü ve Type-C to Usb dönüştürücü bakıyorum.
dark marka hdmi dönüştürücü almıştım bundan yaklaşık 6 ay önce fakat kendisi çok temassızlık yapıyor. Önerebileceğiniz marka model var mı?
MacbookPro touch bar kullanıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Herkese merhaba,

Vodafone 100 mbsn fiber kullanıyorum. Evimde Huawei hg 255s var fakat 5 ghz de max 50 2.4 de ise 24 felan alıyorum. Bu interneti tam randımanlı bir şekilde kablosuz olarak kullanabileceğim bir modem/router önerir misiniz ? Çok pahalı olmasın lütfen aklımda bir fiyat yok

Bilgisayarım (macbookpro) okul ağında 200+ indirme ve yükleme hızlarını görebiliyor

#internet
#modem
#router
#tavsiye

BeğenFavori PaylaşYorum yap