N11.com Ödeme sistemlerinde an itibarı ile sorun yaşanıyor. Sipariş vereceklerin dikkatine.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Watch Dogs 2 herkese ücretsiz oldu. Aşağıdaki linke tıklamanız yeterli
https://register.ubisoft.com/ubisoft-forward-reward/en-GB

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hepsiburada.com gerçekten şaka gibi bir firma. Az önce hepsiburada.com hukuk bölümünden Tarık bey beni arayıp "Sipariş vermişsiniz, göndermemizi istiyor musunuz?" diye sordu 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Maalesef korktuğum başıma geldi. Hepsiburada'nın da müşteri şifre ve kişisel bilgileri muhtemelen çalındı.
Bu akşam sipariş durumumu öğrenmek için (12/06/2020 tarihinden bu yana göndermedikleri steam kodu) Hesabıma giriş yapmak istedim. Ancak sistem şifremi kabul etmedi. Şifremi sıfırlamak için emailime sıfırlama linki talep ettiğimde ise "Bu emaile bağlı bir hesap bulunmuyor" şeklinde bir uyarı aldım.

18 dk bekleyip telefonda müzik dinleyip müşteri hizmetlerine bağlanabildiğimde ise "Evet hesabınız silinmiş" cevabını aldım.
Neden silindi diye sorduğumda, bizim tarafımızdan silime işlemi mümkün değildir cevabını aldım.. Benim de bu şekilde bir talebim olmadığını da onayladılar.

"O zaman geriye tek ihtimal kalıyor müşteri bilgilerinizi mi çaldırdınız?" diye sorduğumda derin bir sessizlik için de karşılıklı bekledik. müşteri temsilcisinde en ufak bir inkar refleksi olmadı. Sadece sustu.

Şifrelerinizi acilen değiştirin, kayıtlı kart bilgileriniz varsa öncelikle kart bilgilerinizi kaldırın. Büyük bir ihtimalle müşterilerinin bilgilerini çaldırdılar. Siparişimle ilgili olarak da hemen Tüketici Hakem heyeti şikayetimi oluşturdum.

Umarım kayıtlı kartlardan dolayı kimsenin canı yanmaz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hintli aktör Amir Khan
Şahane bir yardım hareketi yapmış
Kişi başına 1 Kg un yardım yapacağını, ihtiyacı olanların alabileceğini duyurmuş.
Pek çok kişi rağbet etmemiş, ancak gerçekten ihtiyacı olanlar, evinde ekmek dahi bulunmayanlar bu yardımı almış. Un poşetlerini açtıklarında içerisinde ise 15.000 rupi (Yaklaşık 1800 TL) bulmuşlar.
Gerçekten yardıma ihtiyacı olanlara ulaşmanın yolu. Alkışlanacak hareket.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14