Merhaba arkadaşlar, S7 edge de hızlı şarjı destekleyen, kendisi de hızlı şarj olan sağlam bi powerbank öneriniz var mı? Min 8k mah düşünüyorum. Aklımda Asus Zenpower var ama hızlı şarj oluyor mu bilmiyorum.
Edit: Arkadaşlar zenpower aldım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 12

Merhaba Teknoseyir ahalisi, sağlıklı ve mutlu yeni bir yıl geçirmenizi dilerim. Yeni bir bilgisayar almayı planlıyorum. Mühendislik öğrencisiyim.Aradığım özellikler:
-Oyun tabi ki 😀 [Özellikle Battlefield serisi]
-SolidWorks ağırlıklı çalışacağım.AutoCAD de öğrenmeli...
-Ufak tefek programlama
-PS, Illustrator
Uzun ömürlü olmasını tabi ben de isterim 🙂
Bütçe: 6000TL.
Aklımdaki cihaz: http://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/MONSTER-TULPAR-T5-V8-1.html
İleride para toparladıkça özelleştirmeyi planlıyorum.

Tulpar T5 V8.1 15.6" Gaming Laptop

Tulpar T5 V8.1 15.6 oyun bilgisayarı ile benzersiz bir oyun deneyimi yakalayın. NVIDIA GeForce GTX 1060 ile oyunları en yüksek ayarlarda akıcı olarak oynay
BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi geceler beyler, bir sorum olacaktı. Hazırlık sınıfındayım ve şubattan itibaren yani bahar döneminde hazirana kadar bi' ingilizce kursuna gitsem diyorum. Kurum B1, arkadaşım da A2. Eğer haziranda muafiyeti geçemezsem, eylülde bir muafiyet daha var. Şuanlık kurs/özel derste hemfikiriz fakat size danışmak istediğim nokta da şu: Temmuz ayımız tamamen boş. Ben de "interrail'e çıkalım!" dedim. Sonra düşündük ki İngiltere dışında ingilizcemizi geliştirebileceğimiz bir ülke yok. Sonra Güney Afrika ya da Malta'yı düşündük de kafamız karışık. Siz ne önerirsiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Teknoseyir takipçilerinin kişisel #blog ları var mı acaba ? 🙂 Bir de sizce teknoseyir scriptini kaça satıyordur 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

4 Aylık Samsung Galaxy S7 Edge kullanıcısıyım... Sabah bi kalktım telefon yerde. İç ekran kırılmış. Görüntü yok. Dün teknik servise verdim. 1180 TL gitti. Bu arada araştırma yapmayı ihmal etmeyin çünkü diğer onaylı samsung servisleri 1300TL dediler. 1180TL diyen de onaylı teknik servis
27 Aralık Düzenleme Notu: Arkadaşlar cihazı daha almadım. Daha parça bekliyorlar İstanbul'dan. Kullandığım numara ortalama 8 yıllık. Acaba taksitle operatörden yeni telefon mu alsam diye düşünüyordum. Şimdiki operatörüm Turk Telekom ve sorduğumda en az 12 aydır faturalıda olmam gerektiğini söylediklerinde bu fikri de silmiştim çünkü hazır kartlıydım. 2 gün önce çarşıda yürürken Turkcell bayisine girdim ve taksitle telefon almayı sorduğumda kendilerinde öyle bir kuralın olmadığını söylediler. Bilseydim belki iP 7 Plus alabilirdim. Gerçi öyle alınca da müthiş bir fiyat farkı oluyor. Neyse hayırlısı budur inşallah. Siz siz olun, kapaklı ve kaliteli kılıf olmadan telefonu kullanmayın. Drop testlere güvenmeyin bana göre tamamen düşüşteki şansınıza bağlı 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12

Günaydın
Sabah klasik saatimde kalktım, elimi yüzümü yıkadım ve telefonumu ele aldım. Haberlere bakarken yine doların artışı, FED faiziyle karşılaştım...
$ = 3.5173
Bu konu üzerinde baya konuşulur da sabah sabah hepimizin işi gücü var. Bu şarkı sizlere hediyem olsun:
https://www.youtube.com/watch?v=MOqm0qGJhpw

The White Buffalo - House of the Rising Sun

I don't own the rights to this song. All the rights belong to the owner of the song and im not profiting by publishing.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Xiaomi Yi'nin mikrofon kalitesini beğenen var mı? Alternatif olarak ekipman olarak ne önerirsiniz bu konuda?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Blog sitesi açmayı planlıyorum fakat şuanlık yüksek bir bütçem yok. Onun için şimdilik ücretsiz bir tema arıyorum. Genelde reklamlı oluyor free temalar. Öneriniz var mı acaba? (Şu tema ya da şu sitedekiler free & no ads şeklinde...)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Canon 700D almayı planlıyorum. Farklı bir alternatif önerisi olan var mı? Amacım amatör fotoğrafçılık ve video çekimi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

An itibariyle bir daha Samsung telefonlarına el vurmamayı düşünüyorum. 4 yıllık Note 2 kullanıcısıyım. Son günlerimizi yaşıyorduk. Zaten değiştireceğim 1 2 haftaya.
Önemli fotoğraflarımı MicroSDmde saklarım. Çünkü sık sık eski arşivleri karıştırırım. Ama o da ne?! HASARLI SD KART: Bam. Gitti fotoğraflar.
Ablamın note 2sinde zamanında yaşadığım anakart sıkıntısını da unutmuyorum.
Dahası var da onlar klasik Android sıkıntısı biliyorsunuz.
İlla iPhone aldıracaklar fakat ben S7 Edge'e hevesleniyordum. Ve uzun sürede bu sıkıntıları tekrar vermesinden korkuyorum. Ben 1 - 1.5yıl sonra "acaba sonraki Android versiyonu bize çıkar mı? Çıkarsa ne zaman çıkar? Türkiyeye ne zaman çıkar?" gibi soruları sormak da istemiyorum. Ne yapmalı ne etmeli yardımcı olun.

İşin özeti: Androidi bırakmak istemeyip iPhone almayı planlayan bir genç.

BeğenFavori PaylaşYorum yap