Xiaomi redmi note 9s ile mi9t arasında kaldım. mi9t metal kasa ve amoled ekranla öne çıkıyor. note 9s ise daha güncel telefon olması ile önde. Öte yandan mi9t'nin pop-up kamerası beni şüphelendiriyor.

özellikle mi9t kullananlar pop-up kamera hakında bilgi verebilir mi? internette pek çok şikayet gördüm (cepteyken kendi kendine kameranın açılması, whatsapp görüntülü arama sorunu, mekanizmasının ömrü ve dayanımı hakkında sorunlar gibi) bunlar çok yaygın şikayetler mi?

amoled ekran daha avantajlı mıdır? pop-up kamera çok ciddi sorun çıkarıyor mu? ve siz olsanız bu iki telefondan hangisini tercih ederdiniz? lütfen üçüncü bir marka-model önermeyin kafam patatese döndü zaten 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

Playstation Plus yıllık abonelik, Mayıs 2020'den itibaren 240 lira olacakmış. Hayırlı olsun...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kişisel blog kurmak için kullanacağım, bazen de kendi projelerimi deneyeceğim, fazla sorun çıkarmayan Türkiye'den bir hosting firması ve paketi önerebilir misiniz?
aradığım kriterler:
birden fazla mysql veritabanı kurulabilen
subdomain'e izin veren
maks 10 eposta adresi sağlayan
mümkünse e-posta için g-suite uyumlu

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Paypal Türkiye adresi çalışıyor ve Türk banka hesabından para kabul ediyor. Alışveriş yapmayı hangi aşamada engelliyor bilen eden var mı? Ona göre bir miktar paramı bloke ettireceğim 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Araç içi telefon tutucular hakkında iki sorum var.

1) Huawei p20 lite için arka yüzünde metal bir parça olan kılıflar yapmışlar. Böylece mıknatıslı telefon tutucuya ekstra metal yapıştırmadan kılıfla takabiliyoruz. Bu tür bir kılıfın Asus Zenfone 5 için olanından arıyorum. Gören duyan eden var mı?

2) Havalandırma menfezine takılan mıknatıslı telefon tutucular içinde en sağlam, telefonu almaya kalkınca tutucu da elimizde kalmayan bir model var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

PlayStation 4 Pro içinde 80 gb boş alan olmasına rağmen 4 GB lik oyun güncellemesini neden indirmez?

"Yeterli boş alan olmadığından indirilemiyor" hatası alıyorum.

Var mıdır bir çözümünü bilen? #PlayStation4PRO #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Star wars Battlefront 2 PlayStation Store'da 44 liraya düşmüş. Sadece Single Player oynayacak birine önerir misiniz? sizce alınır mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

PS Store Bahar indirimlerinde Spider Man, Uncharted ve the last of us indirime girmiş. Sizce GTA 5, Mafia 3 Assasins Creed Origins gibi oyunları keyifle oynamış birisi bu oyunlardan da keyif alır mı? Oyun dinamikleri ve senaryoları vs bakımından benzerlik var mı? Satın almasını önerir misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

playstation'da dualshock'a bağladığım kablolu kulaklıkta ses kesilmesi neden olabilir? cihazın şarjı da ful ama yoğun çatışma sahnelerinde ses gidip geliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

N'olur bırakın... Allah rızası için bırakın artık der gibi 😅

https://www.dunyahalleri.com/microsoft-yetkilisi-lutfen-artik-internet-explorer-kullanmayi-birakin/

Microsoft yetkilisi: “Lütfen artık Internet Explorer kullanmayı...

İnsanlar hala Internet Explorer'ı varsayılan tarayıcıları olarak kullanmaya devam ediyor. Microsoft ise bunun artık sonlanması gerektiğini düşünüyor.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 15