Star wars Battlefront 2 PlayStation Store'da 44 liraya düşmüş. Sadece Single Player oynayacak birine önerir misiniz? sizce alınır mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

PS Store Bahar indirimlerinde Spider Man, Uncharted ve the last of us indirime girmiş. Sizce GTA 5, Mafia 3 Assasins Creed Origins gibi oyunları keyifle oynamış birisi bu oyunlardan da keyif alır mı? Oyun dinamikleri ve senaryoları vs bakımından benzerlik var mı? Satın almasını önerir misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

playstation'da dualshock'a bağladığım kablolu kulaklıkta ses kesilmesi neden olabilir? cihazın şarjı da ful ama yoğun çatışma sahnelerinde ses gidip geliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

N'olur bırakın... Allah rızası için bırakın artık der gibi 😅

https://www.dunyahalleri.com/microsoft-yetkilisi-lutfen-artik-internet-explorer-kullanmayi-birakin/

Microsoft yetkilisi: “Lütfen artık Internet Explorer kullanmayı...

İnsanlar hala Internet Explorer'ı varsayılan tarayıcıları olarak kullanmaya devam ediyor. Microsoft ise bunun artık sonlanması gerektiğini düşünüyor.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 20

Evin salonunda şuna benzer üç ampullü avizeden iki tane var. Üzerlerine Philips'in beyaz led ampullerinden taktım ama çok parlak ve bir süre sonra baş ağrısı yaratıyor. Salon 25 m2 dikdörtgen şeklinde. Ne renk ve kaç watt'lık bir aydınlatma önerirsiniz? Film izlerken yormayacak, baş ağrısı yapmayacak...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 13

404 sayfasında bu görsel varmış. "mağaradan selamlar" durumu belki ama ben yeni gördüm harika 😀

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Akşam eve geldim. İnternet var ama hız yerlerde. Sayfalar gelmiyor, gelince görseller yüklenmiyor. Youtube, Netflix tamamen ölmüş. Bazı siteler çok hızlı bazıları çok kötü. Hız testi sayfalarının kendisi bile geç açılıyor ama test yapınca normal değerler alıyorum. Pek anlam veremedim. Böyle bir durum yaşayan var mı son 24 saatte? #ttnet bize bir dümen çeviriyor olabilir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 14

#dualshock4 sol analog yukarı doğru iterken tekliyor ve yavaşlıyor ve l2ye basınca oyunlardaki karakterler yürüyor sıfırlama da yaptım ama ikisi de çözülemedi. İllaki servise mi gitmem lazım? Sony servisi bu konularda nasıldır? Deneyimi ya da bu konularda başka çözüm önerisi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Siber zorbalığı Türkiye'de şişman çocuk youtube'a video yükleyince altına "ay ne kadar çirkin pis şişko!" diye yorum atmak gibi anlatıyorlar. Böyle olunca da sırf ergenlerin muhatap olabileceği, görünüşle şunla bunla alakalı bir olay gibi tanımlanıyor. Bana daha fazlası gibi geliyor. Sosyal medyada karşılaştığımız her tür tahammülsüzlük, ders verme çabası, üst perdeden konuşma, karşısındakinin çenesini kapatma çabası zorbalığa dahil edilmeli.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5
 • Hamdi @hamdi

  TS de adam kalmaz, naptın 😀

 • spektral @spektral

  siber zorbalıkta doğrudan kasıt var. yani bir tartışma başlayıp tartışmanın getirdiği karşılıklı konuşma neticesinde olan kabalık değil. siber zorbalık doğrudan kişiye yapılan psikolojik saldırıdır ve kasıt vardır.

 • onurtrklmz @onurtrklmz

  "kimi insanlar üst perdeden konuşulmasını, kendisine ders verilmesini hak ediyor olabilirler" Çok katılmıyorum. bence illa böyle bir mesele varsa o şahıs bloklanmayı hak edebilir. Beğenmiyorsan kanalı değiştir, beğenmiyorsan pencereyi kapat gibi düşünüyorum bu konuda. Kimse kimseyi "yontabileceğini" ya da "düzeltebileceğini" düşünmemeli. Fkir alışverişi yapıyoruz neticede bu mecralarda. yıkıcı ya da sarkastik bir üslup kullanmak samimi olunan kişilere yöneltilebilir. Sosyal medyada insanlar hiç tanımadıkları kimselerle muhatap olduklarını ve belli bir saygı çerçevesinde yazmaları gerektiğini daha da önemlisi kendilerinin gerçekte kim olduğunu (doktor, öğrenci, öğretmen, kabzımal/ahmet mehmet ayşe vs.) unutuyorlar diye düşünüyorum. Zorbalık ve kabalık bundan ileri geliyor.

 • onurtrklmz @onurtrklmz

  @ermanyurdakann Fikrine saygı duymamakla, aşağılamak aynı şeyler değil de neyse. Aynı fikirde değiliz, olamayacağız, olmak zorunda da değiliz.

İnternette yazan herkes aşırı derecede tahammülsüz, aşırı derecede çok bilmiş ve kaba, klavyeye basabiliyor olmanız her konuda tek ve en iyi doğruyu bildiğiniz anlamına gelmiyor gençler... Bi sakin...

BeğenFavori PaylaşYorum yap