Turk.net kullanip musteri temsilcisine ulasabilen var mi ?

4 ay once basvuru yaptim port olmadigi icin 4 aydir hemen her hafta beni arayip bos port olmadigi icin internetiniz baglanamamakta falan diyorlardi. Son 3 falan aramiyorlar.
Bugun online islemlere girdim ve karsima cikan arayuz sanki internetimin aktivasyon sureci tamamlanmis imaji verdi. Normalde kota sorgulama vs menuleri gorunmuyordu simdi gorunuyor. Meraklandim ve heyecanlandim ama suan ne yapacagimi bilemiyorum. Turk.nete ulasamiyorum bir turlu

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Biraz once asagida bir postta netspeed ismini duyup google yazdim internet tarifelerinin olacagi bir site beklerken bir de ne goreyim. Google speed test isine de bir el atmis 😀

#haftalikgundememalzemehttp

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Gun boyu evden masa basinda calisiyorum. Yavastan kisinda yaklasmasiyla birlikte usuyen ayaklarim icin cozum ariyorum. 100 liraya elektrikli ayak isiticilari var ama o kadar para vermeye degecek mi bilemedim. Var mi benimle ayni sorunu paylasan.

https://www.hepsiburada.com/my-so-ayak-isitici-ayak-sobasi-p-EVERENMYSO

My-So Ayak Isıtıcı (Ayak Sobası) Fiyatı - Taksit Seçenekleri

My-So Ayak Isıtıcı (Ayak Sobası) en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 13

Teknoseyire kayıtlı 5000 rastgele üyeden 448 tanesi plus üyelik satın almış. Neredeyse %10. Bence oldukça güzel bir rakam. Böyle devam ederse Murat abinin hedeflediği üye sayısına ulaşması (5000) çokta hayal değil sanki #TeknoSeyirPlus

BeğenFavori PaylaşYorum yap

200 liraya kadar alabileceğim en hızlı ssd sizce nedir ? 5 yıllık i5'li laptobumu ayağa kaldırayım 🙂 Kapasitesi çok önemli değil, hem hdd hem ssd kullanacağım. Önemli olan ssd'nin maksimum hızda ve dayanıklılıkta olması. Windows + mobil app geliştirmek için çeşitli araçları ssd'ye kuracağım daha başka bir şey saklamam. Oyun falan oynamıyorum zaten.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

Son zamanlarda oldukça popüler olan mevlüt bulma facebook grubunun ardından mevlüt bulma android uygulamasını yazdım 🙂 Umarım birileri için faydalı olur.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mevlut&hl=tr

Mevlüt bulma - Yemekli Mevlüt,Sünnet,Lokma, vb.. - Google Play'de Android...

Çevrenizdeki mevlütleri keşfedebilir ya da mevlüt ekleyerek destek olabilirsiniz
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13
 • Nakahella @nakah

  Mevlüt bulma programıyla bedava yemek yiyecek olan kişi uygulamaya para vermez. 😀

 • eaydogan @eaydogan

  Konyalıların sırf bu yüzden cebinde kaşık ile gezdiğini duymuştum, var mı aslı?

 • eaydogan @eaydogan

  @mehmetakif dertliymişiniz epey 😊 yazdıklarınıza tamamen katılıyorum. Evlilik yolunda olan insanlara inanılmaz masraflar çıkartılıyor. İşin başını da aileler çekiyor dediğiniz gibi. Aman şu da olsun aman bu da olmazsa olmaz, hele o elalem ne der yok mu 😤 ne derlerse desinler. İşin içine zaman zaman gençlere yardımcı olalım yuvalalarını kuralım kaygısından ziyade karşı tarafın ailesi ile rekabete girme olayı giriyor. Çok şey söylenir sabaha kadar konuşulur da bitmez. Geçen gün yüzbaşı ile oturduk 3-4 saat kadar muhabbet ettik. Bi yarım saat memleketin durumu ordunun durumu gelecekte olası şeyler neler yapılabilir vs konuştuk, yarım saatin sonunda konu evliliğe geldi, 3-4 saatin sonunda hiçbir sonuca varılmadan kalktık 😂 Sıkıntılı çözülmesi güç mevzular.

 • irfansener @irfansener

  Zaten kullanıcı sayısı oldukça düşük. Ücretli olsa o kullanıcı da olmayacak

Soy ağacınızı düzgün görüntülemenizi sağlayan bir site yazdım. Ve kodları da tamamen açık kaynak https://github.com/irfansener/soy-agaci adresinden kodları inceleyebilir
irfansener.com üzerinden soy ağacınızı, hiçbir kimseye verilerinizi kaptırmadan şema haline getirebilirsiniz.

irfansener/soy-agaci

soy-agaci - Soy ağacınıza şema görünümü kazandırarak, kolayca görüntüleyin.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 12 / 15

0instagram.com adlı projemi bugün yayınladım arkadaşlar.
Herkese açık herhangi bir instagram içeriğinin başına 0 koyarak çok kolay bir şekilde indirme yapabilirsiniz.
Yasakları değil, sınırları kaldırdım 🙂
Görüşleriniz almaya hazırım, istek ve şikayetlerinizi de beklerim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 18 / 21

İzmir'de yaşayan ve otobüse binenler için bir web-app geliştirdim. Otobüslerin durağa geliş saatlerini gösteriyor. Dilerseniz chrome menüsünden ana ekrana ekleyerek android uygulama gibi kullanabilirsiniz. Değerli yorumlarınızı da bekliyorum umarım sizin için faydalı olur. Herhangi bir reklam veya gelir modelim yok. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
https://www.eshot.xyz

BeğenFavori PaylaşYorum yap