#TSarşivcileri
İyi geceler arkadaşlar. Film veya dizi arşivinizi nasıl düzenliyorsunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 12

Denemek icin Samsung Browser kurdum gayet hoşuma gitti kullanacağım sanırım. Reklam engelleme icin ayarlardaki hangi uygulamayı tavsiye edersiniz? #Samsungbrowser #mobiltarayıcı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Diğer tarayıcılarda varmı bilmiyorum ancak firefoxa yeni güncelleme ile gelen güzel bir özellik. Adres çubuğuna arayacağınız bir şeyi yazınca direkt varsayılan arama moturunda arıyordu.

Bazen diğer arama motorlarında veya wikipedide aramak istiyoruz. Bunun için arayacağınız kelime öncesi @google @yandex @duckduckgo @wikipedia @twitter yazarak arayabiliyoruz artık. Tabiki varsayılan arama motorunda aramak için bunu yapmamıza gerek yok.

Wikipedide direkt olarak ilgili sayfayı açması çok güzel ve pratik bir özellik mesela.

#firefox #tarayıcı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Çok ilginç bir web sitesi. Siteye her girdiğinizde size bir insan resmi gosteriyor ancak bunlar gerçek bir insan değil. Tüm yüzler yapay zeka tarafından siteye girdiğinizde oluşturuluyor. Insanin inanasi gelmeyecek kadar mukemmel.
https://thispersondoesnotexist.com/

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 18

Şehrimizin en değerli arazisi, havalimanına komşu, kıyı şeridinde ve şehrin merkezindeki millet bahçemiz rantçıların kundaklamasına kurban gitti 🙁 😀 #CitiesSkylines

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Youtube Vanced'de oturum açan varmi? Kullanıyorum ancak oturum açmaya da güvenmiyorum sonuçta oynanmış apk.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5