Youtube Vanced'de oturum açan varmi? Kullanıyorum ancak oturum açmaya da güvenmiyorum sonuçta oynanmış apk.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9
 • Chell @alperenxx

  Açıyorum ama güvendiğim söylenemez, insanoğlu çiğ süt emmiş, millet birbirinin karısına sarkıyor bu devirde, kardeş kardeşi vurur olmuş. 2 adımlı doğrulama kullanıyorum ama. 🙂

 • bistim @latex

  instagram asistan programları var ama senden habersiz başkalarının gönderisini beğeniyor takip ediyorlar. benzeri şekilde birilerine izlenme veya abone satma olayları olabilir altında. güvenmek zor.

 • Mehmet @muaddib

  Ben oturum açtım ve henüz bir falsosunu görmedim. Tabi bu %100 güven anlamına gelmiyor. Sadece kumar olarak düşündüm ve o riski aldım😀

 • Otroligt @otroligt

  Ben de epeydir oturum açık kullanıyorum. Hatta normal Youtube uygulamasını devre dışı bıraktım, yalnızca vanced kullanıyorum. Şifreme ve 2 aşamalı doğrulamaya güvendiğim için bir acaba oluşmadı hiç kafamda. Zaten bugüne kadar da herhangi bir sorun yaşamadım.

#ElektronikKitap #KİTAP Kitap arşivinde aynı kitabın epub+pdf i tutulmalımı? Pdfler inanılmaz yer kaplıyor sadece epub arşive dönmeyi düşünüyorum. Pdfin sizce ekstra bir özelliği varmı dursun lazım olur dediğiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Twitterda ufak çaplı bir atışma yaşanıyor şuan

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 24

#Bitdefender yaklaşık 200MB ram yiyordu, arayüzüde bayağı hantallaşmıştı. 4 Sene sonra tekrardan #Kaspersky kurdum. Arayüzü çok daha basit, akıcı ve derli toplu. Arkaplanda sadece 65MB ram tüketerek işini yapıyor. 30 gün sonra nihai kararımı vereceğim ancak şu anda Kaspersky gönlümü almayı başardı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Eski Zyxel modemimde tüm cihazlara isim verip hangi cihazın bağlı olduğunu görebiliyordum. Asus Pc, Galaxy s7 vs. diye. Asus AC51'e geçtim sanırım asuslarda bu özellik yok veya ben bulamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#turknet #turknetpişmanlıktır Türknet'den modem aldım parasını karttan çektiler 20 gün geçti ben kart eksterisini dahi ödedim, sistemlerinde hala ödenmedi gözüküyor. Benden tekrar para istiyorlar.
5 gün önce açtığım VDSL geçiş destek kaydına 2 gün içinde döneceğiz denmesine rağmen dönen yok.
3 gündür modem ücreti ile ilgili yeni destek kaydı açamıyorum siteleri hata veriyor.

Daha bir hafta olmadan kendisinden ancak bu kadar bezdirebilirdi bir şirket. Şu fatura işini halleder halletmez interneti taşıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap