Telefonları seçip çok detaylı karşılaştıran yabancı bir site vardı adını hatırlayan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

SanDisk 1 TB Taşınabilir Harici SSD, 520 MB/sn'ye kadar okuma hızı :...

SanDisk 1 TB Taşınabilir Harici SSD, 520 MB/sn'ye kadar okuma hızı : Amazon.com.tr: Bilgisayar
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kışlık bot önerisi alabilir miyim? Uçan kaçan şeylere takıntım yok ama su geçirmezlik istiyorum. (Kar suyu dahil) Ucuzlardan alıp bir iki sene giymek mi yoksa paraya kıymak mı siz değerli forumdaşlarıma (tamam vurmayın) bırakıyorum.

Bütçe : 400 - 1500 ₺

Not : Geçmişte buradan aldığım öneriler çok memnun ettiği için bütçenin oynama imkanı vardır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 19

Seneler sonra Firefox'a geri döndüm. Hız sorunu çözülmüş.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 17 / 24

Yazılımcıyım. Kişisel işlerim için bilgisayar alsam piyasa da ne var diye baktım. Apple'ın düşünce yapısını hiç sevmesem de adamların karşılarına rakip bulamıyorum. M1'in avantajları olmasa daha kötü batarya ve görüntüsü var ama daha kaslı diye Thinkpadlere yönelicektim ama şu durumda Macbook'lardan çok geride kalıyorlar.

M1 mantığında çalışan dizüstüler gelir mi? Ne kadar beklemek mantıklı? Gelmezse tekel olmaması için uzun vadede Apple'ı işlemci satmaya zorlayacaklarını düşünüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11
 • lterlemez :) :\ :( @lterlemez

  Gelmez; Apple bilmem ama Windows tarafında hibrit işlemciler çıkacak, her ne kadar Levent Bey "ne amaç güdebilir" diye sorsa da. Bence, birincisi güç tasarrufu, ikincisi cpu için ikincil, üçüncül işlerin başka bir cpu'ya yıkılması (dikkat çekirdek değil); örneğin, virüs tarama gibi...

 • Agab @agab

  M1’e rakip zor gelir. Çünkü tek olay donanım değil. Sil baştan windows kodlamaları lazım. Sil baştan tüm uygulamalar yapılması lazım.

 • Serdar @seac

  "Apple saçmalıkları" genelde iPhone'da olan bir şeyi. Bence siz Macbook seçeneğini bir değerlendirin. Yazılım için Windows'a göre daha memnun eder bence.

 • AB9 @sqn

  arm tabanlı işlemci üstünde windows çalışması yakın zamanda gözükmüyor, bir ara windows on arm projesi vardı, ms bunu kendi yapmak yerine dava açarım deyince sessiz sedasız kayboldu. halbuki bunu yapmış olsalar program kısmında beslenebilecek 3 ayrı store açılacak.

Arkadaşlar işe gidip gelirken otobüste uzun süre ayakta kalıyorum. Dayanıklı verdiğim paraya değdi dedirtecek bir spor ayakkabı arıyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 14 / 15