Hemen her elektronik cihazda, her elektrik faturasında haraç verdiğimiz TRT, 2018 yılında hala doğru düzgün internetten canlı yayın yapamıyor. Penaltı atışına kalan 1 temmuz 2018 Hırvatistan Danimarka maçının son iki penaltısı sırasında site komple uçtu. Size ödediğim bir kuruşu bile helal etmiyorum.

#trt #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Vimeo’ya Türkiye’deki ISP’ler tarafından trottle mı uygulanıyor? Plus’a geçtikten sonra Vimeo’da en fazla 360p kalitedeki yayını kesintisiz izleyebiliyorum. Ancak en uyduruk ucuz VPN ile bağlanırsam bile 720p kesintisiz izleniyor. Diğer video sitelerinde VPN’siz 1080p izleyebiliyorum. Bağlantım Türknet Adsl. Bu sorunun çaresi var mı?

#vimeo #TeknoSeyirPlus #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Nvidia’nın 397.93 sürücüsünü yükledikten sonra sürekli “kmode exception not handled” hatalı mavi ekran görmeye başladım. Eski driver’lara dönünce sorun kalmadı. Benzer sorun yaşayan var mı?

#akış #Nvidia #ekrankartı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kornadan vergi alınsın. Bütçedeki deliği kapatmak için devlete muazzam bir para kaynağı olur.

#akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yaklaşık bir ay önce yüklenen bu klip sadece 1.8 milyon kere izlenmiş. Oysa saçma salak boş video’lar yapan bir youtuber olsa bir kaç saatte bu sayıya ulaşabilirdi.

Bu anlamlı klibin hedefi olan 10 milyon izlenmeye ulaşabilmesi için lütfen paylaşalım.
https://www.youtube.com/watch?v=3dnzLM_N-2Q

#akış #izef #PinkFloyd #rogerwaters

İZEV - Yaşam Hakkı - Duvar (Roger Waters - Pink Floyd - Another Brick in The...

Yaşam Hakkı - Duvar (Another Brick In The Wall) Söz-Beste: Roger Waters Editör: Roger Waters Overseas Ltd / BMG Rights Management (UK) Ltd c/o Zeplin Edisyon...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Windows 10 1803 güncellemesi bilgisayarımı çöpe döndürdü. Yıllardır görmediğim mavi ekran hatasını 6-7 kere görünce tekrar 1709 sürümüne geri döndüm. Tüm güncellemeleri de kapattım. Hadi ben ev kullanıcısıyım da profesyonel kullanıcıların tam işlerinin ortasında yaşayacağı mağduriyeti kim düzeltebilecek? Teşekkürler Microsoft.

#windows10 #Windows10_1803 #çöp

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Size bir sorum var Teknoseyirciler.

Elimde bir adet Türkiye distribütör garantili ancak 2 yıllık garanti süresi dolmuş LG G4 var. Her LG telefon gibi bu da bootloop ile intihar etti bugün. Şimdi sorum şu garantisi dolduğu halde kronik bir sorun olduğu için değişim, para iadesi gibi bir şansım var mı? LG G4 için açılmış emsal bir dava var mı? #akış #LGG4 #LG #çöp

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Leto Atreides @leto

  Tüketicinin korunması hakkında kanun’un zamanaşımını düzenleyen 12. Maddesinde ayıplı maldan sorumluluk 2 yıl ile sınırlandırılmış ama 3. Fıkrada bunun istisnası var:

  “3) Ayıp, ağır kusur ya da hile ile gizlenmişse zamanaşımı hükümleri uygulanmaz.”

  Ben bunun emsalini zamanında volkswagen’larin dsg sorunu için görmüştüm, 2 yıl geçtiği halde satıcı sorumlu tutulmuştu.

  Yalnız dilekçede uzun uzun belirtmek lazım bu hususu, ağır kusur vardır kronik sorun çoğu kullanıcıda ortaya çıkıyor vs örnekleriyle belirtin.

 • Recai @recai

  kesinlikle pesini birakma.
  sorun kronik ve dogrudan lg ile iletisime gecmen durumunda yardim alabilirsin bence.
  lg tr yardim etmedigi zaman uluslararasi musteri hizmetlerine yazabilirsin
  reddit gibi sayfalara bakarsan bu sekilde sorunlarina cözenlerin oldugunu görursun
  ayrica bootloop olayi olmasaydi lg2, g3, g4, g6 bence fiyatlarina göre efsane telefonlardir

 • Emre K @emre-k

  @erdal, @recai Teşekkür ederim. LG Türkiye ile temasa geçmeye hazırlanayım o zaman.

 • Fat1h Arslan @wslimwshadyw

  Lg g2 lerde öyle bir sorun yok sanırım.3 yılı aşkın süredir kullanıyourm.Bataryası biraz daha gitse iyi olurdudan başka bir şikayetim yok.

  • Emre K @emre-k

   Ben de 5 yıldır hala LG G2 kullanıyorum. Zaten bundan memnun olduğum için eşe dosta G4 tavsiye etmiştim. Nereden bilebilirdim ki LG’nin ürettiği ilk ve son düzgün telefonun G2 olduğunu. :/

Yine yeni bir iPhone modelinin satışa çıkmasının hemen sonrasında ilgi çekmek ve takipçi kasmak için birbirinden gereksiz ve saçma salak “inceleme” video’ları kapladı her yeri. En komik bulduğum tabir ise şaşkın ve heyecanlı bir ton ile “bugüne kadar üretilmiş en iyi iPhone ya inanamıyorum” gibi yorumlar. Bir firmanın tepe noktasındaki ürününün en güncel modelinin bugüne kadar ürettiğinin en iyisi olmasının nesi şaşılacak bir şey. Tabii ki en iyisi olacak 🙂 Buna nasıl inanamıyorsunuz ki. 🙂

Keşke Teknoseyir iPhone X incelese de adam gibi görsek telefonu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap