İzmir'in bazı ilçelerinde Türk Telekom kaynaklı bir arıza mevcut diyorlar. Hatlarda telefon veya Internet hiçbir sinyal yok. Mağazalar kredi kartı ile ödeme alamıyor, bazı ATM'ler çalışmıyor. Bilgisi olan var mı? #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Turk.net çağrı merkezinden canlı bir insan ile konuşarak arıza kaydı oluşturabilmek mümkün mü acaba? Otomatik sistem arıza kaydınızı aldık deyip telefonu suratıma kapatıp duruyor. #turknet

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Bugünkü Apple etkinliğini daha yayınlanmadan buradan sizlere açıklıyorum:

Önce Apple ile ilgili istatistikler yayınlanacak. Her bilgide Apple'ın dünyanın en iyisi diğerlerinin dünyanın en kötüsü olduğu vurgulanacak. Seyirciler sürekli alkışlayacak.

Tanıtılacak ürünler bir önceki nesil ile aynı tasarım da olacak ancak;

- Daha güçlü işlemci
- Daha güzel fotoğraflar (Kameraların çözünürlükleri belirtilmeyecek)
- Daha uzun pil ömrü (Cihazların içerisindeki pil kapasitesi belirtilmeyecek)
- Yeni birkaç renk
- Daha dayanıklı çerçeve
- Daha karizmatik çerçeve
- Daha süper çerçeve
- Daha dayanıklı ekran
- Daha parlak ekran
- Daha güzel ekran
- Daha cici ekran
- Daha cool görünüm olduğu vurgulanacak.

Bir iki tane yepyeni küçük özellik olacak. Bunlar tercihen insanlık için küçük Apple için büyük gelişmeler olacak. Ballandıra ballandıra anlatılacak.

Sunum sırasında "beautiful", "amazing", "gorgeous" sözcükleri sakin bir tonda üzerine basıla basıla sürekli vurgulanacak. Özellikle Jonathan Ive defalarca kendine has şekilde her şey için "beautiful" diyecek.

Saygı duruşu ve Apple sağolsun dileklerinden sonra etkinlik bitecek.

Yayını izleyip vakit kaybetmenize gerek kalmadı. Bu iyiliğimi de unutmayın 😀

#Apple #AppleEtkinliği #akış

Dipnot: Tüm bu olumsuzluklara rağmen şahsi görüşüm, pazarlama, tanıtım, lansman gibi konularda Apple'ın rakipsiz olduğu. Diğer büyük firmalar bunu da yapamıyorlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 31

TurkNet'in sınırsız internet vermeye başladğı günden beri hizmet kalitesinde ciddi şekilde bozulma var. Her geçen gün de daha kötüye gidiyor. Türk Telekom altyapısının kullanıldığı kotalı dönemde 12 Mbps aldığım adreste TurkNet'in kendi altyapısıyla şimdi 1.4 Mbps alıyorum. Modem (Asus DSL-N16), adres, kablo vs. hepsi aynı, bağlantı türü VDSL2. Geçenlerde "Hız limitinizi kaldırdık" diye gelen mail'den sonra böyle olması ayrı bir ironi.

Sınırsız ama on yıl öncesinin hızında internete girmektense kotalı ama daha düzgün hızlı bağlantıyı tercih ederim şahsen.

#turknet #turknetpişmanlıktır

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Hemen her elektronik cihazda, her elektrik faturasında haraç verdiğimiz TRT, 2018 yılında hala doğru düzgün internetten canlı yayın yapamıyor. Penaltı atışına kalan 1 temmuz 2018 Hırvatistan Danimarka maçının son iki penaltısı sırasında site komple uçtu. Size ödediğim bir kuruşu bile helal etmiyorum.

#trt #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Vimeo'ya Türkiye'deki ISP'ler tarafından trottle mı uygulanıyor? Plus'a geçtikten sonra Vimeo'da en fazla 360p kalitedeki yayını kesintisiz izleyebiliyorum. Ancak en uyduruk ucuz VPN ile bağlanırsam bile 720p kesintisiz izleniyor. Diğer video sitelerinde VPN'siz 1080p izleyebiliyorum. Bağlantım Türknet Adsl. Bu sorunun çaresi var mı?

#vimeo #TeknoSeyirPlus #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7

Yaklaşık bir ay önce yüklenen bu klip sadece 1.8 milyon kere izlenmiş. Oysa saçma salak boş video'lar yapan bir youtuber olsa bir kaç saatte bu sayıya ulaşabilirdi.

Bu anlamlı klibin hedefi olan 10 milyon izlenmeye ulaşabilmesi için lütfen paylaşalım.
https://www.youtube.com/watch?v=3dnzLM_N-2Q

#akış #izef #PinkFloyd #rogerwaters

İZEV - Yaşam Hakkı - Duvar (Roger Waters - Pink Floyd - Another Brick in The...

Yaşam Hakkı - Duvar (Another Brick In The Wall) Söz-Beste: Roger Waters Editör: Roger Waters Overseas Ltd / BMG Rights Management (UK) Ltd c/o Zeplin Edisyon...
BeğenFavori PaylaşYorum yap