#tsanahtarlık isteyenleri böyle alalım 👇👇
TeknoSeyir ailesinden 3 kişiye TS anahtarlığı hediye ediyoruz. Honor Türkiye TeknoSeyir hesabını takip edin ve Honor 10'un en beğendiğiniz özelliğini #Honor10 ile paylaşın anahtarlıklardan birisinin sahibi olun!

Son Katılım: 5 Temmuz 23.59

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13

Ucuz bir vps arıyorum digitalocean önermişlerdi iyi midir acaba? siz ne tavsiye edersiniz

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5
 • Ali Kandemir @alikandemirtr

  DigitalOcean kullanıyorum ben çok memnunum tavsiye de ederim. @serhatyucell Türkiye'de hangileri var?

 • ssaygin @ssaygin

  Türkiye'de hostavrupa nın vps com tr si var o iyi diyorlar.Ben bayi hostunu kullanıyorum iyi öneririm , ama vps com tr ye de bak derim.

 • Rasko @rasko

  Aman diyeyim Türkiye'den bir şey almayın. Ben sunucuyu TR lokasyona taşıyayım dedim, paramla rezil oldum. Hem fiyatlar aşırı pahalı hem de hizmet kalitesi, teknik yeterlilik sıfır. Centos 7 kurulumu isteyince "ona alışkın değiliz, kod yapısı farklı, size 6.5 kuralım" cevabını alabiliyorsunuz veya 2 saat dedikleri kurulum için 3 gün bekledikten sonra verdikleri VPS internete çıkmıyor olabiliyor. Kendi fiziksel sunucumu alıp bir verimerkezine gönderene kadar erteledim ben o işi. Hiç sinirlerinizi bozmayın, yurt dışı devam edin.
  DigitalOcean fena değil, öğrenci mailiniz varsa Github 100 dolarlık digitalocean kuponu veriyor ama etkinleştirmek biraz çetrefilli. Bunun dışında Vultr.com daha iyi daha performanslı, tavsiye ederim.

 • Osman Öztürk @ptseeker

  üniversiteye daha var maalesef 😀

Meizu MX4 incelemesi

Meizu son zamanlarda adından söz ettiren Çinli markalardan biri. MX 4 ile ülkemizde resmi olarak satışına da başlanacak. Biz de elimize geçen örneği test ettik. Kesinlikle değerlendirilmesi gereken bir ürün olduğunu söyleyebiliriz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 130

Merhaba Arkadaşlar,
Öğretmen olan kuzenimin isteği üzerine bir program hazırladım. Öğretmen arkadaşlar kullanıp değerlendirirse sevinirim.
İndirme linki: https://yadi.sk/d/KQwyeXpJdQt8N

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 14

Canlı Yayında Çiğ Köfte 🙂

http://www.twitch.tv/bolumsonucanavari

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Dünyanın en küçük quadcopteri. Kendisi gibi fiyatıda oldukça küçük. Sadece 19 $ a uçmaya hazır set. Banggood.com dan temin edebilirsiniz.
https://www.youtube.com/watch?v=mqBlO2qTFMw&list=UUcEXk4p9PnP9RTYXU1E9Kfw

Cheerson cx-10 unboxing

Here is the unboxing of the worlds smallest quadcopter. From bannggood.com.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 11

Şu yılbaşı indirimleri umarım Far Cry 4'ü de vurur. Çok heyecanla bekliyorum fiyatının düşmesini.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

Bazen Teknoseyir'e göz atınca detayda kaybolan izleyiciler görüyorum. İyi niyetleri %100. Hiç şüphem yok. Fakat asıl gerçeği göremeyip gürültüyle uğraşmalarını da anlayamıyorum. Zira hiç konuşmadığımız şeyler değil. Hem sonuçta genç olsun yaşlı olsun çocuk olsun onlar da tüketici, nasıl bazı şeyleri göremiyorlar anlamıyorum.

Teknoseyir'i öncelikle diğer sitelerle nasıl kıyaslayabiliyorlar kafam basmıyor. 2014'ün sonuna yaklaşırken:

- 2000TL üstü telefon olur mu arkadaş videosu çeken,
- Telekom'un toplantısında Phorm'u sorabilen,

bir bilişim yayını varsa lütfen Teknoseyir'i onlarla kıyaslayın. Benim çıkarlarımı savunamayan bir yayın gidip en baba donanım ürününü daha piyasaya çıkmadan incelese muazzam rating alsa ne olur incelemese ne olur? Siz LP'yi muhabbeti gece çayla iyi gidiyor diye dinleyenlerdenseniz zaten filmin başını çoktan kaçırmışsınız.

Bu fırsattan istifade Teknoseyir'e aldığı ürünü anında getirip bu siteyi diğer yeni sözde bilişim siteleri ile "yarışta" ayakta tutan, YT gelirlerini arttırıp eve ekmek götürebilmelerini sağlayan tüm müdavimlere teşekkürü borç bilirim. Sağolsunlar. Keşke sitede bir sayfa açılsa da bu babayiğitlerin isimleri zikredilse (kapının altından para atan deli arkadaşı hiç saymıyorum bile).

TS Plus ilk günden beri açıktı ama bazılarımızın maalesef haberi yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap