Ucuz bir vps arıyorum digitalocean önermişlerdi iyi midir acaba? siz ne tavsiye edersiniz

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Ali Kandemir @alikandemirtr

  DigitalOcean kullanıyorum ben çok memnunum tavsiye de ederim. @serhatyucell Türkiye'de hangileri var?

 • ssaygin @ssaygin

  Türkiye'de hostavrupa nın vps com tr si var o iyi diyorlar.Ben bayi hostunu kullanıyorum iyi öneririm , ama vps com tr ye de bak derim.

 • Rasko @rasko

  Aman diyeyim Türkiye'den bir şey almayın. Ben sunucuyu TR lokasyona taşıyayım dedim, paramla rezil oldum. Hem fiyatlar aşırı pahalı hem de hizmet kalitesi, teknik yeterlilik sıfır. Centos 7 kurulumu isteyince "ona alışkın değiliz, kod yapısı farklı, size 6.5 kuralım" cevabını alabiliyorsunuz veya 2 saat dedikleri kurulum için 3 gün bekledikten sonra verdikleri VPS internete çıkmıyor olabiliyor. Kendi fiziksel sunucumu alıp bir verimerkezine gönderene kadar erteledim ben o işi. Hiç sinirlerinizi bozmayın, yurt dışı devam edin.
  DigitalOcean fena değil, öğrenci mailiniz varsa Github 100 dolarlık digitalocean kuponu veriyor ama etkinleştirmek biraz çetrefilli. Bunun dışında Vultr.com daha iyi daha performanslı, tavsiye ederim.

 • MustafaKaya @mustafakaya

  Öğrenciyseniz üniversitenizden alacağınız maille github student pack'den yararlanabilirsiniz. 100$ DigitalOcean kuponu veriyor. En ucuz VPS aylık 5$ DigitalOcean üzerinde bu da 20 ay gibi bir süre kullanım sunuyor bence gayet güzel.