Bazen Teknoseyir'e göz atınca detayda kaybolan izleyiciler görüyorum. İyi niyetleri %100. Hiç şüphem yok. Fakat asıl gerçeği göremeyip gürültüyle uğraşmalarını da anlayamıyorum. Zira hiç konuşmadığımız şeyler değil. Hem sonuçta genç olsun yaşlı olsun çocuk olsun onlar da tüketici, nasıl bazı şeyleri göremiyorlar anlamıyorum.

Teknoseyir'i öncelikle diğer sitelerle nasıl kıyaslayabiliyorlar kafam basmıyor. 2014'ün sonuna yaklaşırken:

- 2000TL üstü telefon olur mu arkadaş videosu çeken,
- Telekom'un toplantısında Phorm'u sorabilen,

bir bilişim yayını varsa lütfen Teknoseyir'i onlarla kıyaslayın. Benim çıkarlarımı savunamayan bir yayın gidip en baba donanım ürününü daha piyasaya çıkmadan incelese muazzam rating alsa ne olur incelemese ne olur? Siz LP'yi muhabbeti gece çayla iyi gidiyor diye dinleyenlerdenseniz zaten filmin başını çoktan kaçırmışsınız.

Bu fırsattan istifade Teknoseyir'e aldığı ürünü anında getirip bu siteyi diğer yeni sözde bilişim siteleri ile "yarışta" ayakta tutan, YT gelirlerini arttırıp eve ekmek götürebilmelerini sağlayan tüm müdavimlere teşekkürü borç bilirim. Sağolsunlar. Keşke sitede bir sayfa açılsa da bu babayiğitlerin isimleri zikredilse (kapının altından para atan deli arkadaşı hiç saymıyorum bile).

TS Plus ilk günden beri açıktı ama bazılarımızın maalesef haberi yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap