Üyelik sırasında havale ile ödeme seçeneğini seçip siparişi tamamla dendiğinde üyelik sayfasının en başına geçiyor sayfa. Ödeme için banka hesap bilgileri mail olarak gelmiş ama bununla alakalı bir uyarı çıkmadı sayfada. Hatta hata oldu diyerek üyelik islemini bir kez daha yapmaya çalıştım.

Havale ile sipariş verildiğinde mailinizi kontrol edin minvalinde görülebilir bir uyarı olsa daha iyi olur sanki.

Android Chrome tarayıcıda mobil sürüm kullandim. @gamsizm @hkellecioglu

BeğenFavori PaylaşYorum yap

MP3 oynatıcı arıyorum. Huawei müzik, Google müzik gibi uygulamalar kullanıyorum fakat MP3 dosyası son kapattığını yerden oynamaya devam etmiyor. Sürekli baştan başlıyor. Haftalık gündem degerlendirmesi, bilim ve teknoloji notları vb. 1 saat üstünde Yayınları MP3 olarak indirip dinlediğim için büyük problem.
Dosyayı kaldığı yerden oynatacak uygulama oneriniz var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Radyo dinlemek için hangi programı kullanıyorsunuz? Tunein zor geliyor bana.

Ayrıca donanımsal olarak FM var mı Huawei mate9 da acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

@gamsizm GPS i aktif olarak kullanan uygulama olmasa dahi (navigasyon vb.) GPS in açık olması güç tüketimini kayda değer bir şekilde arttırır mı?

Navigasyon için her seferinde GPS i aç/kapa dert oldu da.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 17

Telefondaki NFC chip ten faydalanarak İstanbul kart veya site giriş kartı gibi NFC kartları telefonumuzda taşıyıp kullanmamıza imkan veren uygulamalar var midir Android için? Cards diye bir uygulamaya rastladım , istanbul kartı kopyaladim ama henüz kullanma imkanım olmadı. Çalışacağına dair güven de vermedi açıkçası. Bahsettiğim senaryoyu gerçekleştiren var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Lg v20 ve Huawei Mate 9 hakkındaki düşüncelerinizi duymak isterim.

Kullanım senaryom da günlük kullanımda daha çok iş amaçlı. Arazide geçirdiğim zamanlarda video ve fotoğraf ağırlıklı. Üst seviye telefon almaya çalışmaktaki amacım uzun seneler telefonu donanımsal problem yaşamadan kullanmak. mart 2014 te aldığım nexus 5 cihazımı hala güle oynaya kullanıyorum fakat pil ömrü felaket durumda şu an. ve sanırım darbelere bağlı olarak ahize sesinde sıkıntı yaşıyorum.

V20’nin değiştirlebilir pil, geniş açı lensi ve ses kayıt kalitesi rüzgar filtresi filan ilgimi çekiyor.

Mate9 için de 4000mah pil, leica lensler ve ışık alma kapasitesi cezbedici. ekran çözünürlüğünün v20 ye göre daha düşük olması hatta kendi ayarındaki telefonların hepsine göre dşük olması dert edilmeili midir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 31

@gamsizm Lg v20 de Uhd video modunda ois nin aktif olmadığına dair bir şey okudum ama doğru mudur? Diğer telefonlarda durum nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap