#Oyun Diablo2ci var mı hala? Merak ettim. Eskiden ne de çok oynardım bu oyunu saaatlar boyunca. Yok o kılıç senin bu item benim aman yakutum kırılmasan aman Durial darılmasın ne oynardık beeee Neyse yok mu diablocu yook mu ??

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış Apartman hafalandırmalarının üstine konan dönen baca aspiaratörleri elektrik üretmek için kullanılabilir mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9
 • Özkan Tokgöz @12ozkan123

  Bisikletlere takılan dinamo ile olur ama ac veya dc nasıl bir akım alırsın bilmiyorum ayrıca benim dediğim sadece küçük çaplı

 • ARMv7 @armv7

  ne boyuttayaptığına bağlı eğer yeterinde büyük olursa kayda değer elektrik üretirsin ama o bacanın sürtünmesini azaltman lazım çünkü elektrik üretmeye çalışan elektrik motorlarının dönme direnci artıyor yani sadece 40-50 cm çapındaki bacadan dişe dokunur bişey üretmen zor ama telefonumu şarj ederim diyorsan belki onu yaparsın

 • Agah @agah

  bir tane lambayı cılız bir şekilde yakmak istiyorsan ve üşenmeyeceksen olur. ama ciddi bir elektrik üretimi için ciddi güçlü bir sistem kurmak lazım. %100 verim alman imkansız olduğu için almak istediğin gücü tükecek motoru çok rahat yenebilecek seviyede bir sistem kurman lazım. rüzgar güllerinin verimi %20-30 arasındaymış, yani atıyorum 2200 wattlık motoru yenebilecek seviyede güçlü dönen bir pervanen olacak ki ondan 500-550 watt üretebilesin. o da en iyi ithimalle, muhtemelen çok daha azını alabileceksin.

 • Oğuz @7ocloguz

  Tasarruf yapmak gibi bir niyet söz konusu ise doğru filtreleme ile su döngüsü sağlayıp faturalarınızı aşağı çekebilirsiniz.İlk başta pahalı gelse de ilerleyen zamanlar da doğaya ve cebinize yaptığınız katkıyı fark edebilirsiniz.
  Örneğin arkadaşımın evinde taharet musluğundan saf su akması gibi 😀 kanalize su hariç hepsini filtreleyip eve dağıtıyor.

#KonuDışı #iftaraneyesek geçenlerde isim vermeyeyim çıtırlı çuturlu bir kebapçıya gittim iftar için. Bana mühteşem bir geçirmasyon yaptılar. Dikkat edin muhteşem değil MÜHTEŞEM Hesabı öderken yükselen tansiyonum beynimdeki Türkçe kelimeleri oynatacak kadar etkili oldu. Sen hem iftara fikis menü var abey de 40 TL'ye Urfa kebap, tatlı ve çorbayı daya Bir de utanmadan abii ne içersin diye sor. Sonuç içtiğim kolaya da ayrıca 4,5 TL para ödemem gerektiğini kasada öğrendim. Menüyü içeriğini ufak yazılarla yazmışlar son 10 dk kala içeriği kim o kafayla okuyabilir ki. Neyse sonuç olarak bu akşama iftar için iyi niyetli bir bir yer lazım ama nerede yesem?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Arda Zeytin @ardazeytin

  Dalgınmışsın, güzel silkelemişler uyandırmak için.

 • skyforce @skyforce

  Ben bazen akıl tutulması yaşarım , unutkanlık basar. Sana en iyi yemek yöntemini söyleyeyim. Git ucuz bir markete Bim, Şok, A101 ( markacı değilim o ayarda ne varsa ). Peynir, zeytin, domates, temiz olduğunu düşünüyorsan salam, envai çeşit tatlı var zaten paket olarak, rus salatası, simit, poça, konserve balık, hazır konserve çeşitleri .... bak reyonlara ne var. Al alacağını ,al ekmeğini çekil uygun bir köşeye yap iftarını. Ya da yine temiz olduğunu düşündüğün bir yer varsa al tavuk, et döner bak keyfine.

  Bu arada evde yemek tabi en güzeli. Ama hani imkanın yoksa o yarı.

 • arandur @arandur

  Kendi evin veya arkadaş evinde güzel iftarlar...

Adsense ile para kazanan web site sahiplerine gelir vergisi gelir mi? #HaftalıkGündemeMalzeme

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bilgisayar toplarken Intel işlemci ile nVidia, AMD ile ATI ekran kartları kullanın diyorlar sizce doğru mu? Intel ile ATI bileşimi performans kaybına yol açar mı? #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

Samsung Galaxy S8 Siyah Akıllı Telefon

Samsung Galaxy S8 Siyah Akıllı Telefon Fiyatı ve Teknik Özellikleri. En uygun Fiyatlı Samsung Galaxy S8 Akıllı telefonlar 24 aya varan taksitlerle EVKUR'da.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Öğle yemeği önerisi lazım. Tekno sitedeyiz ama acıkınca da devre yiyecek halimiz yok ya 🙂
öğle yemeğine ne yemeli? Sorunsalını başlatıyorum.
#pizza #dürüm #döner #lahmacun #pide

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 16