Bu maili gorunce aklima LP'nin yillar once ayni konuda soyledigi bir sey geldi: "duvardaki prize sopayla vurun, kirin, teknoloji geliyor oradan".
#leventpekcan
#teknomizah
#teknolojibağımlılığı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba, PC'de kullanmak icin DualShock4V2 almayi dusunuyorum, kablolu kullanacagim, su anda Windows10 ile bir uyumsuzluk veya baska bir sorun var mi?
#TeknoYardım #dualshock4 #Windows10 #playstation4 #PlayStation4PRO

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • altalena @altalena

    Ben Dualsense kullanıyorum ama ben sorun yaşamıyorsam Dualshock'ta da sorun yaşanmaz muhtemelen. Steam'in kendi desteğini kullanarak Xbox koluymuş gibi kullanmak mümkün ve DS4Windows programıyla da aynı mantıkla kullanılabiliyor. Hatta kimi oyunlar Dualshock/Dualsense'i görünce direkt kontrolcüyü engelliyor ama "DS4'ü sakla" seçeneğini programdan (DS4Windows) aktif edince tamamen Xbox koluymuş gibi görünüp her oyun oynanabiliyor. Ben Dualsense ile bir sorun yaşamadım. Sadece, oyunlarda Xbox layout'unu göstermesi kafamı karıştırıyor alışamadığım için ve pil göstergesi yanlış çalışabiliyor. Bu kadar 😀

Yerli ve milli Bloodborne?
#Playstation #Bloodborne #Oyun

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selam arkadaslar, Xbox Series S gamepadine en kaliteli duracell pillerden takmama ragmen bir cift pil 1 hafta gitmiyor. Bu normal mi?
#TeknoYardım #xbox

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

Selam arkadaslar, cok temiz kullanmama ragmen 1 ay bile olmadan xbox gamepadim sarardi. Kolonya ile siliyorum gecmiyor. Ne yapabilirim?
#TeknoYardım #xbox #GamePad

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba, Radeon Software arka planda sürekli çalışıyor. Oyun oynamadığım zamanlarda bile en az %10 işlemci kullanımı görünüyor. Görevi sonlandırıyorum ama bir süre sonra tekrar geliyor. Neden böyle oluyor ve bir çözümü var mıdır? Teşekkürler.
#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba, yurtdışından(Polonya) dönerken yanımda bir ekran kartı ve bir monitör ile döneceğim. TR'ye girerken herhangi bir sorun olur mu? Yani vergi ödemek zorunda kalır mıyım?
#TeknoYardım
#YurtDışı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar NVME SSD takılı olan bilgisayarıma Windows kuramıyorum. SSD BIOS'ta görünüyor ama Windows kurulum ekranında çıkmıyor. Ne yapmalıyım?

#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap