Arkadaşlar malum bu aralar şirketlerde zam dönemleri. Maaşınız arttı mı? ne kadar arttı? Bu konu konuşuldu mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Toshiba 65UL2063DT Televizyon

Toshiba 65UL2063DT Ultra HD (4K) TV detaylı özelliklerini inceleyin, benzer ürünlerle karşılaştırın, ürün yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar eve bir televizyon almak istiyorum ancak televizyon teknolojisinden pek anlamıyorum. 50inch üstü bir televizyon alma niyetim var. Sizce hangi markalar güvenlidir. Uzak dur dediğiniz marka / özellik / model var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba, bir süredir bilgisayarımda bir sorun var. Ses kartı güncellemesi yaptım ve bilgisayarı yeniden başlatınca ses gitti. Sistem recover da oluşturmamış. Daha sonra bir sürü driver programı ve manuel olarak driver yüklemeye çalıştım fakat düzelmedi bir türlü. Bu sorundan anlayan var mıdır? Bilgisayar sorunu çözdüm yeniden başlat düzelecek diyor ama düzelmiyor da.

conexant hd audio 8.66.4.60

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Aramızda hukuk okuyanlar ya da avukat,savcı gibi arkadaşlar varsa onlara bir site önereceğim. https://emsal.co Ücretsiz bir şekilde yargı kararlarını arayabileceğiniz, takip edeceğiniz aynı zamanda ücretsiz mail bültenine abone olarak haftalık öne çıkan güncel yargıtay kararlarını alabileceğiniz bir web sitesi. Aile hukuku, ticaret hukuku, tüketici hukuku, bilişim hukuku, ceza hukuku, danıştay, anayasa mahkemesi, fikri ve sınai haklar, gayrimenkul hukuku, icra kararları, iş hukuku, kişisel veriler gibi konularda özetlenmiş kararları web sitesinden paylaşılıyor. #hukuk #yargıtaykararları #avukat

Emsal.co - Kişiye özel içtihat bülteni

Emsal kararlar, Yargıtay Danıştay Anayasa Mahkemesi kararları, örnek içtihatlar
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Xioami mi6 kullanan arkadaşlar, sizin de şarj sürenizde azalma oldu mu? Önceden 1günü rahat çıkaran telefonum artık kısa sürede şarjı bitiyor. Neden olduğunu da tam anlayamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

xiaomi mi 6 kullanan arkadaşlara soruyorum, sizce artık bu telefon alınır mı? en az 2 yıl kullanmak istiyorum, yeni çıkan telefonlara mı yöneleyim yoksa xiomi mi 6 hala alınacak seviyede mi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 18

Arkadaşlar 2000TL civarı bir bütçem var ve akıllı telefon almak istiyorum. Eski telefonum lenovo vibe x2 idi ve nefret ettim. ilk aldığımda çok iyiydi 1 yıl sonra yavaşladı kasmaya başladı bataryası ölmeye başladı. Uzun vadede sorun çıkarmayacak telefon önerilerinizi yazar mısınız?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11