Merhaba,
Monitör niyetine de kullanılıp 1080p oyunlar oynanacak bir Tv almak istiyorum. Tv boyutu 48-50" civarı olacak. Hangi tv'yi tavsiye edersiniz? 4k tv alsam 1080p oynamaya kalksam görüntü çok bozulur değil mi? O sebeple full hd tv almak niyetindeyim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Özgür'üm, Özgür'sün, Özgür @ozgurg

  4k TV alıp 1080p görüntü verince çok bozuluyor.
  1080p TV alıp 48-50' olunca da görüntü çok bozuluyor.

 • Centurion @burakdogn

  4k tv al hiç yokken film izlereken iyi olur. O kadar büyük ekranda 1080p de rahatsız eder gibi. Tabi önceden o bile yoktu 😀 ama alışınca sorun.

 • Orcun @orcun

  Yakından izleyeceksen max 32 inç'i 1080p de geçme derim. Monitör kafasıyla kullanacağım dediğin için diyorum. Hani en kötü aranda 60 70 cm olacaksa al öbür türlü tüplü televizyonu yakından izlemiş gibi oluyorsun. Bozulan lg 47 inçlik tv 1080p idi bir 40 50 cm'den görüntüsünü atsaydım çok şaşırırdın. 😀 Ha 4k da bu oluyor tabi ama baya dibine girmen gerekiyor. Salondaki 4k tv'e şuan pc bağlı mesela ben onu 1080p kullanıyorum oyunda oynuyorum ama aramda 1 metreden fazla mesafe var. Rahatsız olmadım ama bu tv'i ps4 pro da da kullanıyordum. Onda mesela 4k oynayınca e haliyle tabi daha keskin oluyordu ama pc'de forza oynuyorum işte birkaç tane fps denedim oyunlar tabi 1080p de çok akıcı ekran kartım rx580 tam işte 1080p de yetiyor ama 4k deneyince oyunlarda feci zorlanıyor. Hani detay düşürmekle de pek olmuyor.

 • Majesteleri @majesteleri

  Hocam 50 cm değil de 2 3 metrelik mesafeye oturup, gamepad ile fifa, nba, mortal Kombat vb oyunlar oynayacağım. Şimdiki ekran kartım 1050ti. 1080p'de bu oyunları anca açıyor ama 4k tv alırsam bir de en az tv parası kadar ekran kartı almam gerekecek takdir edersiniz ki. Konu bundan ibaret. 🙂

60 - 70 TL'ye Rainbow Six Siege için kablolu mouse alacağım. Ne alayım arkadaşlar ?
DPİ min 2500 olmalı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Airties 5650 modemime bir adet harici disk usb'den bağlı şekilde kullanıyorum. Aynı harici diski aynı anda pc'ye de usb'den bağlamak istiyorum. Nasıl bir kablo kullanmalıyım ? Tavsiyesi olan arkadaş var mı ? (Yani hdd aynı anda hem modeme, hem de pc'ye usb'den bağlı olarak kullanılacak)

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyice saçmalamaya başladılar .. Yok makarna incelemesi, yok sugru incelemesi cart curt ..

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Arkadaşlar selam,

Evde bir yerden bir yere 15 mt civarı ethernet kablosu çekeceğim. Cat 5 mi alayım ? Cat 6 mı ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar selam,
Eskiden Vatan Bilgisayar'ın sitesinden herhangi bir ürünün fiyatına bakar, %30 indirim zamanı fiyatın ne olacağını bilirdik. Bir süre önce sitelerini değiştirdiler ve sanırım bu sistemde değişti değil mi ? Artık %30 indirim olmuyor mu ? Olunca fiyatın ne seviyeye geleceğini şuan eskisi gibi kestirebiliyor muyuz ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap