Engelli sitelere vpnsiz girebilir oldum ne değişti acaba sizde durumlar ne?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 16

Viewsonic 32" VX3276-MHD-2 60Hz 4ms VGA HDMI DP FHD IPS Ultra İnce...

Viewsonic 32" VX3276-MHD-2 60Hz 4ms VGA HDMI DP FHD IPS Ultra İnce Çerçevesiz Monitör En iyi fiyat ve ödeme seçenekleri ile VX3276-MHD-2 ITOPYA'da.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12

yok abi 35 mbit internetle 1080p60fps twitch yayını izlenmiyor. artık nasıl kısıyorlarsa musluğu

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 23

Bir kaç haftadır kendimce amfi yapmanın derdine düştüm TDA2050 entegresinin data sheetinde örnek bir devre buldum. Bu devereye birde potansiyometre eklemeyi düşünüorum bunu bu devrede nereye yerleştirebilirim? Birde gain için potansiyometre koymak için fikir verecek olan arkadaşlar varsa yazıp fikir verirlerse sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 17

Aramızda hukukçular varsa bir küçük yardım ederse müteşekkir olurum. Şubat 2020de işe başladım 31 ekime kadar sözleşmeli sezonluk bir iş havalimanında harekat memuru olarak. Malum sonrası pandemi ve ücretsiz izin desteği verdiler. Sözleşmem bittiğinde (ücretsiz izin desteğinin ve işten çıkarmaların uzatıldığını da düşünürsek 2021 Şubata kadar diyelim) 31 ekimden sonra bu destekten faydalanabilecek miyim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Vodafoneda sınırsız twitch kullanımı sunmuş. Sınırları zorlamayın severim aylık 70 gblık veri tüketimi var sadece twitch uygulamasından bakalım nasıl olacak. İnatla sordum sınırsız kullanım mı gerçekten diye onlarda evet dediler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

General mobilede yönetim değilmiş herhalde yeni telefonlar çıkalı haftalar oldu ne bir İnternet sitesinde haber nede tek bir inceleme yok. Çok enteresan bir olay benim gibi alma niyetinde olan insanları şüpheye düşürüyor bu durum alma kararı vermemde incelemelere bakmak adetimdir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Felix @felix

  android one takısıyla çıkardıkları telefonlarına 1 yıldır güncelleme vermiyorlar. yeni model telefonlarını satmak için insanları nasıl güvendirecekler acaba

  • Hasan Dilek @hasan-dilek

   Hocam güncelleme işine ben takılmıyorum açıkcası diğer firmalardan daha kötü durumda değiller. Android bir telefon alıyorsan güncelleme işini unutacaksın. İyi ihtimalle bir büyük güncelleme gelir o kadar. Hem benim için güncelleme verip vermemesi alım kararı vermem için bir kriter değil. Teknoloji guruları için önemli olabilir ancak bu insanlar ciddi azınlık. Benim telefondaki derdim stabil çalışsın. Başına bir iş gelirse servis hemen halletsin. Bundan 4 sene sonra bile parçasını bulabileyim. Alım kararımı verirken bunlara bakıyorum.

  • Hasan Dilek @hasan-dilek

   İnceleme bu yüzden önemli benim için cihazda bir sıkıntı var mı yok mu kamerası performansı nasıl onu görmedende almam açıkcası.

  • Felix @felix

   @hasan-dilek andorid one olduğu için güvenlik güncellemelerini ve sistem güncellemelerini hemen alacaksınız diye reklam yaparak telefonlarını sattılar. güncel yazılım isteyen insanlar bu söze güvenip aldı. Bir yıldır ne bir güncelleme ne de bir açıklama var. sizin gibi yazılım güncelliğini çokta önemli görmeyenler için tabi bir sorun değil ama telefonum güncel olsun düşüncesiyle GM'in sözüne güvenip alan insanlar mağdur oldu. yazılım dışında kronik sorun yaşayan insanların paylaşımlarını da çokca gördüm

  • Shamino Salle Dacil @salledacil

   @hasan-dilek O zaman bu programa dahil olmadan satacaklar aynı cihazları. Bunun güvencesiyle alan bir sürü insan oldu. Android One etiketi altında satıyorlarsa da "güncelleme işini unutacaksın" diye bir şey yok.

 • ofis @ofis

  Hwp kutu açılışı yaptı incelemenin geleceğini söylediler.

  • Hasan Dilek @hasan-dilek

   Tek bir kaynaktan üstelik cihazı parasıyla almışlar sanırsam. Bu durum general mobile için bir rezillikten başka bir şey değildir. Bir avuç teknoloji basınına ulaşıp telefon göndermek zor olmasa gerek diye düşünüyorum

  • ofis @ofis

   @hasan-dilek iflas haberleri dolaşıyordu, gerçek olduğunu varsayarsak bu durumda kimisi bir çöpü dahi ziyan etmez kimi son mermisine kadar harcar risk alır. Onların tercihi. Operatörler ile anlaşmışlar sanırım o yüzdende kasmıyor olabilirler. Şahsen GM 4 ten Xiaomi ye geçtim saf android gibisi yokmuş ama güncellemesizde olmuyor güncelleme işini yapsalardı en büyük reklamı kullananlar yapardı.

 • Yükleniyor... @144p

  Alınmaz yeni cihazları boşa bakınmayın derim. Hatta artık gmye hiç bulaşılmaz

usb ethernet cihazı aldım kutusunda network speed 10Mbps/100Mbps automatically yazıyor. Bu cihaz bende 10Mbps çalışıyor ve normalde 30 mbps olması gereken internet hızım 1 mbps e düştü bunu nasıl çözebilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

General mobile gm 20 pro 21 ağustosta satışa çıkacak deniyordu. Gm 20 çıkmasına ragmen gm 20 prodan ses seda yok. Çıksa da incelemelwei falan izleyip alma kararı verebilsek

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bİlgisayarımda işlemcimi değiştirdim fakat şöyle bir sorun oldu önceki işlemcimde Ram konfigürasyonu 2x2gb ve 1x4 gb şeklinde çift kanal çalışıyordu. Şimdiki işlemcimde sistemde ne yaparsam yapayım 2 gb ram eksik gösteriyor ve tek kanal çalışıyor olarak gözüküyor. Sistem 8 gb ram takılı olarak görmesine ragmen 6 gb kullanabilirsin diyor. Sistemden 4 gb olan rami çıkardım bu sefer 2 ramde aynı olmasına ragmen gene tek kanal ve 2 gb ram kaybolmuş gözüküyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap