Kendimce yaratıcı bir çözüm buldum sineklikle bilgisayar kasasının açık olan kısımlarını kapatacak şekilde sabitledim. Uzun süredir bu şekilde kullanıyorum baya bir faydalı oldu bilgisayarın içine giren toz miktarını azalttı. Aynı şekilde bilgisayarın ön taraftaki fanların önüne de kapadım bu şekilde fanların üstündeki toz birikime olayını baya bir çözdü. Hava akışında en ufak bir aksama yaşatmadı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sahipsiz sokak köpeklerinin toplatılmasının gerektiğini anlatmak neden bu kadar zor arkadaş ben anlamıyorum. Bu köpeklerin sokakta aç halde sağa sola saldırması hiçbir şey bulamazsa sokaktaki kediye veya kendi cinsiyle dalaşması daha mı iyi? Arabaların altında kalmaları can çekişmeleri midir doğal olan?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 35

Avrupalılar binsin diye üretilecek olan otomobilimizi ben beğendim. Param olsa alırım ama fakiriz

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Emre Yüce @emreyuce

  Yorumlarda aynen şunu okudum 😀 Yapamaz diyenler kudursun 😀 Ne zaman ki hani vatandaş alamaz diyenler kudursun diye bir şey okurum eyvallah 🙂 Aracı beğendim bu arada 🙂

 • Johan @johan28

  Şimdi de ona döndüler cidden. İhracat için üretiyorsak yerli ve milli diye ne ağıt yaktınız. Bu arada fiyatı uygun olmazsa şansı 0 , fiyatı uygun olursa da şansı az. Şu kadar diyeyim gurbetçiler bile togg alacağına avbi MB der az daha koyar MB alırlar.

  • Hasan Dilek @hasan-dilek

   Aracın direkt rakibi tesla ucuz olacak iddiasını hiç dile getirmediler resmi ağızlar. Bunu anca avrupalılar kendi para birimleriyle 30kya alırlar geçerler. Sen ben anca bunun üretim tesisinde asgari ücretle çalışıp şanslıysak 20 yıllık hurdalara bineriz. Şanslı değilsek otobüsle servisle döneriz.

  • Johan @johan28

   @hasan-dilek zaten ucuz dememedim ya kelime oyunu şey ettim. Uygun yani bu araba şu para eder demeleri lazım yoksa imkanı yok satamazlar.
   Kendi adıma da ilk seriden almam ama takibe devam edeceğiz.

  • Batuhan @achfighter

   Anadol üretildiğinde özellikle sağcı kitleden büyük bir karalama kampanyası başlatılmıştı. Üretilmiş ve satılan bir arabadan bahsediyorum. Aynı kitle daha piyasaya çıkmamış arabanın havasını 5 yıl önceden atıyor.

   Amaç bir şey üretmek falan değil. Onu çoktan geçtik zaten. Seçimleri kazanmak için araba yapıyor adamlar. Yıllardır elektrikli araba projelerini bilerek isteyerek engellediler. En belirgin olanı, üretime geçmiş ve ürünleri satılmış olan Derindere motorlu araçlar oldu. Kurusucus yaşadıkları sıkıntıları her yerde anlattı çok sefer.

  • Johan @johan28

   @achfighter neyse hocam şimdi çok şey yazacağım da

 • onimarsynn @onimarsynn

  Ben de beğendim, en baştan beri de tasarım olarak beğeniyorum fakat gel gelelim alır mısın dersen çok ucuz olmadığı sürece kendini kanıtlamış markalar dururken almam.

 • Nakahella @nakah

  Yurt dışına satmak kârlı olabilir gibi görünse de bence kârı yok. Hiçbir şekilde üretime karışılmayan yabancı marka araba satıldığında, üretenin kârından kat kat fazlasını kazanıyor devlet zaten.

Başlığıyla videodaki tüm detaylarıyla İnternette izlediğim en en en iyi videolar listesine girer 😀 https://youtu.be/-UYgORr5Qhg bu tarz videoların altındaki yorumları okumak çok ayrı keyif

When you're overqualified for the job

SUBSCRIBE ► https://www.youtube.com/c/ENTERTVINMENT?sub_confirmation=1
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fiberde 4. Ve son aşamaya geçtik eve kadar fiber kablo hatta odama kadar çektirdim. Olaylar beklediğimden hızlı gelişti. Bu süreçte superonline çalışanları inanılmaz ilgililerdi sağolsunlar hem başvuru aşamasında hem teknik aşamada baya yardımcı oldular. Bağlantım normalde 100 mbit ilk ay 2 katı hız veriyorlarmış. Wifi 5g modem verdiler ondan aldığım hız

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

Fiber internette 3. Aşamaya geçtik apartmana koyulan ankastre kutusunun bağlantısı yapıldı apartmana sinyal gelir gelmez başvuruyu yapabilirsin dediler. Eve kadar olan bağlantı başvurudan sonra gerçekleşecekmiş. Gelen ekibe sorduğumda evinize kadar fiber çekilecek dendi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Fiber için 2. Aşamaya geçildi binanın içine ankastre kutusu koydular. Bir sonraki gelecek ekip eve kadar çekecekler fiberi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 16

3 ay önce başvurduğum superonline fiber bugün işleme başladı. Gelen ekip fiber kablonun döşenmesi için gerekli boruyu döşediler burdan direkt apartman tesisatına giriş yapacak. Gelen ekip ay sonuna kadar fiber kabloyu çekecek ekibin geleceğini söyledi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap