Geldi. Açıkçası benim için güzel ve anlamlı bir hatıra. Murat Gamsız'a Teşekkür ediyorum. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Levent pekcan ve Murat gamsız Muhabbet #35 adres ve kargo sorun salından bahse diyorlar. Acaba Levent Pekcan TeknoSeyir sözleşmesinde verilen telefon numarası hiç bir işe yaramadığını farkında mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Intel Core i9-11900 BX8070811900 2.5GHz DDR4 LGA 1200 16 MB 65 W İşlemci
Asus TUF Gaming H570-Pro WIFI Intel H570 5000 MHz (OC) DDR4 Soket 1200 ATX Anakart
Arkadaş şunlarla sistem kursam sıkıntı yaşar mıyım. var mı bir fikri olan

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar şimdi benim bir sıkıntım var anahtarlık eft olarak aldım eft yaptım ama DEKONT AÇIKLAMA KISMINA SİPARİŞ NUMARASINI YAZAMADIM unuttum ve kendi sayfamda sparişin iptal edildiğini gördüm sonuç ne olacak. verdikleri telefon numarasına kimse bakmıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu hafta gündem değerlendirmesinde Levent PEKCAN ve Murat GAMSIZ 10 dakikadan azla “ıııı…” bekleme halindeler acaba ikili derslerini çalışmıyorlar mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Alpi Atansay @alpi350

    Eve kapanmışlık herkesi vurdu. Gün içinde çok fazla insanla görüşemiyorsun, muhattap olamıyorsun, uzun uzadıya sohpet edemiyorsun. Gün içinde sınırlı konuşma belli bir süre sonra dilde hantallık yapıyor. Etkili konuşamamaya başlıyor insan. RTX 3060 incelemesinde Murat bey kamera karşısına yeni çıkmış biri gibi davranıyordu mesela. Konuşması pek o kadar akıcı olmamakla birlikte konuşurken zorlandı. Tabi bunda tek kişinin inceleme de ki zorluğuda var.

Anahtarlik sondurum paylaşalım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 17

NOCTUA NH-D14 intel 1200 socket kit almam gereklimi yoksa var olan kitle uyumlu mu değilse nerede almalıyım. sistem değişim için soruyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçen yıl olduğu gibi. BU yılda meşhur sorumu somak istiyorum.
Ne oldu 2019.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9