Geldi. Açıkçası benim için güzel ve anlamlı bir hatıra. Murat Gamsız'a Teşekkür ediyorum. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

Levent pekcan ve Murat gamsız Muhabbet #35 adres ve kargo sorun salından bahse diyorlar. Acaba Levent Pekcan TeknoSeyir sözleşmesinde verilen telefon numarası hiç bir işe yaramadığını farkında mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Intel Core i9-11900 BX8070811900 2.5GHz DDR4 LGA 1200 16 MB 65 W İşlemci
Asus TUF Gaming H570-Pro WIFI Intel H570 5000 MHz (OC) DDR4 Soket 1200 ATX Anakart
Arkadaş şunlarla sistem kursam sıkıntı yaşar mıyım. var mı bir fikri olan

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • bekir @bekirb

  Sadece oyun amaçlıysa olur ama render için kullanacaksan anakart 1-2 ay anca dayanır.
  Çünkü 8+1 faz var anakart da bu oyun için kafi oyunda en fazla 200 watt çeker ama iş render'a gelince 400 watt bile çekebilir. 65W TDP değeri bir yalan.

  • Gürdal Cihan Hatunoğlu @gurdalcihan85

   oyun internet amaçlı. render işim yok 700 wat psu var. işlemciye hız aşırtma yapmıyorum ve fazlada bir inancım yok gavurun oğlu para kazanacak hız aşırtmaya mı bakar.

  • Alpi Atansay @alpi350

   Render işinin anakarta baktığını bunca yıl ilk defa senden duydum. İşlemci K serisi olsaydı bile belli bir düzeyde o.c yapabilirsin o kadar da değil. Anakart güzel.

   Güle güle kullanın güzel bir sistem olur.

  • bekir @bekirb

   @alpi350 10 ve 11.nesil K-F veya normal seri farketmiyor tüketimleri aynı K serisinin hiç bir anlamı yok zaten 0.3 GHz fazla hıza çıkabiliyor ama soğutmak için şahin radyatörü gerek termal darboğaza giriyor işlemci hızı düşüyor yük altındayken. Zaten kullanan kişiler F veya standart olan hızda kullanıyor.

Arkadaşlar şimdi benim bir sıkıntım var anahtarlık eft olarak aldım eft yaptım ama DEKONT AÇIKLAMA KISMINA SİPARİŞ NUMARASINI YAZAMADIM unuttum ve kendi sayfamda sparişin iptal edildiğini gördüm sonuç ne olacak. verdikleri telefon numarasına kimse bakmıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu hafta gündem değerlendirmesinde Levent PEKCAN ve Murat GAMSIZ 10 dakikadan azla “ıııı…” bekleme halindeler acaba ikili derslerini çalışmıyorlar mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Alpi Atansay @alpi350

  Eve kapanmışlık herkesi vurdu. Gün içinde çok fazla insanla görüşemiyorsun, muhattap olamıyorsun, uzun uzadıya sohpet edemiyorsun. Gün içinde sınırlı konuşma belli bir süre sonra dilde hantallık yapıyor. Etkili konuşamamaya başlıyor insan. RTX 3060 incelemesinde Murat bey kamera karşısına yeni çıkmış biri gibi davranıyordu mesela. Konuşması pek o kadar akıcı olmamakla birlikte konuşurken zorlandı. Tabi bunda tek kişinin inceleme de ki zorluğuda var.

Anahtarlik sondurum paylaşalım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 17

NOCTUA NH-D14 intel 1200 socket kit almam gereklimi yoksa var olan kitle uyumlu mu değilse nerede almalıyım. sistem değişim için soruyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçen yıl olduğu gibi. BU yılda meşhur sorumu somak istiyorum.
Ne oldu 2019.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9