Merhaba
gigabyte b660m ds3h ax ddr4
Core i9-12900 düz modeli
Birlikte çalışırsa sıkıntı olur mu. Cevap verenlere şimdiden teşekkür ediyorum. Kolay gelsin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mesut çevik DonanımHaberini halletti sıra Teknoseyirin aksiyan işlerine el atmaya karar verdi. Murat Gamsız galiba güç zehirlenmesi yaşamaya başladı. Bir zamanlar gardaşım derdim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

Teknoseyir ailesi Hamdi kellecioğlu muhabbet kalitesini arşa çıktı mı? Bence çıktı. Neden mi 😀. Birileri durduk yere abone ye fırça atılmadı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 20

TeknoSeyir Muhabbet acaba amacının dışına mı çıktı? Tam olarak yazamıyorum ama beni anlayanlar için söylüyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 16
 • Amiga500 @amiga500

  Arkadaş programın adı muhabbet , ne konuşurlarsa konuşsunlar size ne , benim hoşuma gidiyor , zorla değil ya.. para meselesine gelince, dün kuru pasta almak için dandik bir pastaneye girdim yemin ederim kilosu 175 lira dedi. Teknoseyirin kirası elektrik su faturaları yatırımlar adamların ekmek parası , bunları devlet vermiyor , tek destekçileri biziz , yeter ama sürekli eleştiriyorsunuz, küstüreceksiniz adamları , iş bulup gidecekler, ondan sonra Hakkıyı seyredersiniz artık! @gamsizm

 • Pablo 'Definitive' Vader @definitive

  Programın adı bile üzerinde, kendi aralarında muhabbet ediyorlar. Beğenmeyen izlemesin demek elbette bana doğru gelmiyor.

  Çarşamba günü şu konuları konuşsalar iyi olur şeklinde fikri olan varsa buradan @gamsizm 'yi etiketleyerek yada Twitter .vb mecralardan LP'yi de etiketleyerek talepte bulunmak olumlu bir geri bildirim yöntemi olabilir.

 • Gürdal Cihan Hatunoğlu @gurdalcihan85

  Ne yaptın arkadaş. MG LP kızacak hakkıyi izlersiniz. Teknoseyir elektrik su faturası. Türlü bir ton laf . Ama unutma destekçisi olmak farklı körü körüne bağlı olmak farklı. Zaman hepsini bize gösterecek. Kolay gelsin herkese

 • Samed AYDIN @picasso16

  nasıl bir amaç bekliyorsunuz hangi konu ve soruda olmasını istiyorsanız yorum yapın hocam oraya yönelsin

Geldi. Açıkçası benim için güzel ve anlamlı bir hatıra. Murat Gamsız'a Teşekkür ediyorum. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 7

Levent pekcan ve Murat gamsız Muhabbet #35 adres ve kargo sorun salından bahse diyorlar. Acaba Levent Pekcan TeknoSeyir sözleşmesinde verilen telefon numarası hiç bir işe yaramadığını farkında mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Intel Core i9-11900 BX8070811900 2.5GHz DDR4 LGA 1200 16 MB 65 W İşlemci
Asus TUF Gaming H570-Pro WIFI Intel H570 5000 MHz (OC) DDR4 Soket 1200 ATX Anakart
Arkadaş şunlarla sistem kursam sıkıntı yaşar mıyım. var mı bir fikri olan

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar şimdi benim bir sıkıntım var anahtarlık eft olarak aldım eft yaptım ama DEKONT AÇIKLAMA KISMINA SİPARİŞ NUMARASINI YAZAMADIM unuttum ve kendi sayfamda sparişin iptal edildiğini gördüm sonuç ne olacak. verdikleri telefon numarasına kimse bakmıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu hafta gündem değerlendirmesinde Levent PEKCAN ve Murat GAMSIZ 10 dakikadan azla “ıııı…” bekleme halindeler acaba ikili derslerini çalışmıyorlar mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Alpi Ironside @alpi350

  Eve kapanmışlık herkesi vurdu. Gün içinde çok fazla insanla görüşemiyorsun, muhattap olamıyorsun, uzun uzadıya sohpet edemiyorsun. Gün içinde sınırlı konuşma belli bir süre sonra dilde hantallık yapıyor. Etkili konuşamamaya başlıyor insan. RTX 3060 incelemesinde Murat bey kamera karşısına yeni çıkmış biri gibi davranıyordu mesela. Konuşması pek o kadar akıcı olmamakla birlikte konuşurken zorlandı. Tabi bunda tek kişinin inceleme de ki zorluğuda var.