Bu yılın favori kasası olacak sanırım. Corsair 5000D airflow modeli olmuş gibi 3 kısımda 360mm radyatör destegi var ve mesh paneller filtreli üstelik. Kasa düşünenler bir baksın yeni çıkmış ürün nispeten uygun Tr fiyatı 15XX tl yurtdışında 170 dolar bandında.

5000D AIRFLOW Tempered Glass Mid-Tower ATX PC Case — Black

The CORSAIR 5000D AIRFLOW is a mid-tower ATX case that shows off your PC, and not its cables. Hidden cable management and an airflow-optimized front panel make building a clean, cool PC easy, with two...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 11

2 ay önce 6400 liraya almıştım bunu ne diyim Allah sabır versin cümlemize.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ps5 10.500tl ne ara oldu bu 8300 tl degilmiydi? Ee birde vergi düştü diyorlardı dahada düşmesi lazım degilmi? Dolar 8.4 iken 8300 den girmedimi bu cihazlar ne oluyor anlamadım dolar 7.4 ama cihaz %20 zam yemiş üstelik vergi düştügü halde? Ne oluyor arkadaşlar neyi kaçırdım ben.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu sistem alınırmı ögrenci için autocad filan kullanacakmış bütçe 6 idi zar zor 8 e hallettik deger diyorsanız onaylatıp alacağım arkadaşlar.

Abra A5 V16.6.1 15.6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook

Abra A5 gaming laptop modelleri ile oyun keyfini daha zevkli hale getirin. Bir bilgisayardan daha fazlası için Abra A5 oyun bilgisayarlarını inceleyebilirsiniz!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bütçe 7000 tl Autocad gibi çizim programları için laptop aranıyor. Kendime degil bir arkadaşın oğluna alacağız ne var bu aralar bu fiyat skalasında?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Akın akın geliyorlardı Telegrama yeter diyordu gelmeyin diyordu ağlıyordu ama nafile karar verilmişti bir defa ve o günden sonra kavimler göçü başladı kardeşlerim. Böylece Whatsapp a verdigi bilgiler yetmezmiş gibi Telegram da yolunu buldu yoldu da yoldu, yoldu da yoldu iflah olmuyordu. 🙂

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu whatsapp olayı nedir sadece Türkiye de degişmiş kullanıcı sözleşmesi filan diyorlar. Haberlere baktım klasik Türk medyası bana soruyor cevabı kendi verecegine sinir olmamak elde degil. Olaya vakıf olanlar özetlerse makbule geçer.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10

Eger bu Abd de ki görüntülerde göstericilerin girdigi yapı şuan içinde Başkan ve diger önemli kişileri barındırıyorsa "güvenlik seviyesi yerlerde" gibi görünüyor. O göstericilerin arasına karışacak 1 düzine canlı bomba İç savaş çıkarır. Gerçekten büyük açık yani heleki Abd gibi bir sözde Süpergüç ten beklenen hareketler degil.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5