Merhaba,

monsternotebook.com.tr sitesinden daha önce özelleştirme ile yeni parçalar ekleyerek notebook siparişi veren var mı? sipariş verdikten sonra mağazadan kendimiz alabiliyor muyuz? bir de mesela bu akşam sipariş versem yarın akşama kadar siparişi hazırlarlar mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • elwray47 @elwray47

    Yeni parçalar eklememiştim ama bir kaç gün sürmüştü hazırlanmıştı, havale ile almıştım sipariş geçince teyit için aramışlardı. Ben alırken Ankarada mağaza yoktu o yüzden şubeden teslim almayı tecrübe etmedim.

internet hızları upload ve download arasında bu kadar fark nasıl olabiliyor? bu konuda bilgisi olan var mı? TT hatta bir sorun olmadığını söylüyor. aradıktan sonra hızımı da 8'den 4'e düşürdüler zaten. evdeki iç tesisatta da görünüşte bir problem yok gibi duruyor. bir bağlantı noktası var onu da açtım kestim yeniden bağladım. zaten kablo kaynaklı bir sorun olsa bu download hızına da yansımaz mı? upload hızı şu anda 160 ama bazen 70'e kadar düşüyor.
modem kaynaklı bir sorun olabilir mi? fabrika ayarlarına döndüm ama değişmedi. modemi mi değiştirmeli? modem tp-link TD-W9970 v1.

BeğenFavori PaylaşYorum yap