Merhaba,
Daha önce sildiğim bazı fotoğraflar vardı ve kurtardım ama fotoğraflar bozulmuş gözüküyor yani görüntüle dediğimde ''dosya desteklenmiyor, zarar görmüş ya da bozulmuş olabilir'' uyarısı çıkıyor. Bunu halletmenin bir yolu var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Millenicom kullanan var mı? Superonline ile gelecek ay sözleşmem bitiyor ve o kazık fiyatları almak istemiyorum, tavsiye eder misiniz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Apple Müzik ne işe yarar? Spotify gibi midir? Farkı nedir Spotify'dan?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

1. Rootlu cihazda sistemde yüklü olan uygulamaları silmek için hangi programı kullanmalıyız?
2. Yine rootlu cihazda rom yüklemek için nasıl bir yol izlemeliyiz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Merhaba, Note 3'e LineageOS Android 8.0 sürümünü yüklemeye çalıştım ve telefon 25 dakikadan uzun bir süredir açılış ekranında (samsung animasyonunun olduğu ekranda) kalmış vaziyette. Bu normal mi? Normal değilse ne yapmam gerekir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Selfy, Freezone ve GNÇ arasından en uygun fiyatlı olan sanıyorum Freezone olsa gerek. GNÇ kullanan birisi olarak Türkcell'in artık fahiş fiyatlar istemesinden ötürü numaramı taşımaya karar verdim. Tavsiyesi olan var mı?
2 GB, 750 DK., 250 SMS, sınırsız WhatsApp 23 TL diyor Freezone'da. 7 TL'de Spotify'a verdiğimi düşünürsem aylık 30 liraya kapatabiliyorum. 2 GB yetmez dediğinizi duyar gibiyim ama çok fazla dışarı çıkan birisi değilim günüm ev, okul ve kütüphane arasında geçiyor ve buralarda da WiFi var.
Ne dersiniz mantıklı bir seçenek olur mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Türkcell 500 dakika, 1000 sms, 3 gb internete 40 lira isteyecek kadar çıldırmış...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 11

Çanakkale Zaferi'nin yıl dönümünde Osmanlı Başkumandan Vekili Şehit Enver Paşa'ya, Yarbay Mustafa Kemal'e, tabyaların tahkiminde emeği geçen Sultan Abdülhamid'e, savaşın öncesinde durum raporunda bulunan Mahmut Şevket Paşa'ya ve Halep'ten Edirne'ye kadar Çanakkale'ye gelip şehit düşmüş bütün vatan evlatlarına Allah'tan rahmet diliyorum.
İstanbul elimizde ise şüphesiz ki bu büyük destanı yazanlar sayesindedir.
Mekânları cennet olsun.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Ota @otakaraha

  Tabyalar da Çanakkale Deniz Zaferinde önemli yere sahiptir.
  1807'de ingilizler rahatlıkla Çanakkale'yi geçip İstanbul'u kuşatırlar. Rahatlıkla geçmelerinin birçok nedeni de vardır. Rüzgar, hazırlıksız yakalamaları, kurban bayramı vs. Bu yüzden Çanakkale önemli bir yere sahip olmuştur ve tabyalar inşa edilmiştir.
  Unutmayın ki 18 Mart, Çanakkale Deniz Zaferi'dir. Ardından 24/25 Nisan gibi başlayan kara savaşları ile savaş 8/9 Ocak'ta son bulmuştur.
  Aziz şehitlerimizin ruhları şad olsun..

 • ALIEN @alien

  Bundan iki günce (16 Mart 1920) İstanbul'un işgal edilişinin yıl dönümü idi.
  Elimizle verdik sonra tekrar aldık.

Madem konu bu kadar Instagram, Facebook gibi sosyal medya platformlarından açıldı siz hangi mecraları kullanıyorsunuz? Hangi mecraları iyi ve/veya ehvenişer olarak görüyorsunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap