Acaba Türkiye'de de gösterime girer mi?
https://youtu.be/UaVTIH8mujA

THE GODFATHER | 50th Anniversary Trailer | Paramount Pictures

In Select Theatres February 25 and on 4K Ultra HD and Digital March 22.No movie changed Hollywood more than THE GODFATHER. From the bestselling novel by Mari...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6

Merhaba, Mac'te WiFi anlamadığım bir şekilde çok yavaşladı bir anda. Diğer bütün cihazlar sorunsuz çalışıyor fakat burada girerken sürekli kopuyor. Bunun sebebi nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#konudışı
Hiç anlayamadığım meselelerden ve anlatacak kimsem olmadığından ötürü sizden fikir almak istedim. 3 aydır konuştuğum bir kız var ilk başlarda her şey güzel gidiyordu fakat sonra 1-2 tartışma yaşadık ve 2 hafta kadar konuşmadık. Geçen gün Instagram'dan takip isteği atmış kabul etmedim mesaj attı neden kabul etmiyorsun vs. diye sonra konuşmadığımız süre boyunca ne yaptın gibi şeyler sordu, ''başka birisi mi var?'' dedi. Hasılıkelâm özlediğimi itiraf ettim o da aynı şeyi söyledi tekrar konuşmaya başladık fakat kız yaşadığımız sorunları pek kabullenmiyor, rahat rahat yaşayalım istiyor. Bi' sorun olduğunu anladığındaysa yazıyor, sorunu öğrenmeye çalışıyor ama öğrenince çözüm için pek uğraşmıyor.
Yaşam tarzlarımız biraz farklı, çoğunlukla ben ilgi gösteriyorum. O pek net olamıyor onu istediğimi biliyor fakat ne kabul ediyor ne reddediyor iş uzadıkça uzuyor. Ben ne yapabilirim bu kızla bir ilişki kurabilmek için? Tavsiyeniz var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 13
 • Zdmr @zdmr

  Benim anladığım, sorunları tartışıyorsunuz ama çözüm bulmadan kapatmayamı çalışıyor.

  • n.z @celebi

   Evet hocam, genelde öyle oluyor maalesef.

  • Zdmr @zdmr

   @celebi Sorunlardan kaçmaya çalışmak, bana göre toz pembe bir hayat kurmaya çalışan insan tipidir. O toz pembe hayat bir gün senin elinle yok edilir, geriye kalan temelsiz bir ilişki olur. Kavgalı gürültülü mutsuz bir ayrılık getirir. Tabi çok seviyor ve istiyorsan profesyonel bir destek alabilirsin. Burada sadece şahsi deneyim ve fikirlerimizi aktarmış oluruz belkide sizin için yanlış bir yönlendirme olabilir.

  • n.z @celebi

   @zdmr Çok teşekkür ederim hocam, bu dediklerinizi dinleyeceğim...

 • Ali Pektaş @alipektas

  Basit gelebilir lâkin burada yazdığınızı aynen karşınıza alıp ona söylemenizi tavsiye ederim. Düm düz söyleyip "bu işi artık adam akıllı konuşup netleştirelim ve ona göre devam edelim ayrı ayrı ya da beraber" deyin. Bahsettiğiniz gibiyse zaten bunu duyunca da birkaç kaçma konuyu kapatma girişiminde bulunabilir, sabırla onları bertaraf edin. Yine devam ederse artık yol mu verirsiniz kendinize öyle biriyle devam etme cezası mı size kalmış.

  • n.z @celebi

   Bunu yaptım aslında ama ne kabul ediyor ne reddediyor, sorun da burada başlıyor daha çok.

  • Ali Pektaş @alipektas

   @celebi Sizde de kararsızlık olabilir. Kararlı olursanız karşıdaki bir yere kadar konuyu dağıtabilir. Bence karşıya o kararlı duruşu gösteremediğiniz için de biraz ciddiye alınmamış olabilirsiniz. Kabalık yapmadan gerekirse vurgu ve hafif ses yükseltmeyle ciddiyete davet edin derim. Ben öyle durumlarda en fazla 3 hamle sonra karşıdakini ciddileştiriyorum. Öyle dağıtma taktiği falan yemiyor bende kolay kolay. Bazı insanlar sorundan kaçar, bilhassa kadınlar baş edemeyeceğini düşündüğü her sorundan bu şekilde kaçmaya çalışır. Öyle bir durum anladığım kadarıyla. Öyleyse buna müsaade etmemeye bakın.

  • n.z @celebi

   @alipektas deneyeceğim hocam, sağ olun 🙂

YouTube Music'te üyeliği iptal et butonu çalışmıyor mu? Basıyorum basıyorum herhangi bir şey yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

2 ay önce 11.700'e aldığım bilgisayar şu an 23.999. Normal şartlar altında 11.700'e isyan etmemiz gerekirken 23.999'a susuyoruz.
Bu ülkenin mühendislik okuyacak gençlerine Allah sabır versin.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Kulaklığımın silikonu düşmüş, kulağım çok küçük olduğu için en küçük boy bile tam olmuyordu. Orta boyu hiç olmuyor.
Zamanında 130 liraya almıştım şimdi silikonuna baktım Aliexpress'te 70 lira...
Üzücü oldu bu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Football Manager 22'yi en ucuz nereden alabilirim bilgisi olan var mı? Uçuyor mübarek...

BeğenFavori PaylaşYorum yap