Şöyle hem bilgisayardan hem telefondan kullanabileceğim; logo, filigran falan koymadan basit Instagram videolarının montajı için bana yardımcı olabilecek program var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Cinemaximum'daki 3D gözlükler ne kadar acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Messi Messi Messi Messi
Immens Messi
Encara Messi, encara Messi, encara Messi, encara Messi, encara Messi, ANKARA MESSİ, encara Messi, encara Messi
Gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol
https://twitter.com/PSG_espanol/status/1425532699880697856?s=20

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba,
D-Smart aboneliğimi iptal ettirmiştim, bugün e-Devlet'te pasif duruma düşmüş fakat abonelik bitiş tarihim 2024 (taahhüt süresiydi fakat haklı fesihten ötürü bedel yansıtılmayacağı söylendi) olarak gözüküyor. Bu bir problem oluşturur mu?
Bilgi verirseniz sevinirim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

e-Devlet'ten abonelik iptali yapmıştım, bugün tamamlandığını öğrendim fakat abonelik sorguladığımda hâlâ aktif durumda. Biraz geç düşer diyorlar, bu abonelik ne kadar sürede pasife düşer? Bilgisi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba,
Vodafone'dan arıyoruz diyerek D-Smart sattılar. Akşamına e-Devlet üzerinden BTK'dan fesih başvurusu yaptım. 180 TL'lik bir bedel ödeyeceğimi söylediler. Sabah da en kısa süre içinde aranacağıma dair mesaj aldım.
Öğleden sonra gidip cihazımı iade ettim. Hem müşteri temsilcisi hem cihazı teslim ettiğim personel üyeliğimin sonlandırıldığını söylüyorlar fakat e-Devlet üzerinden baktığımda aktif gözüküyor, fesih başvurum ise hâlâ değerlendiriliyor aşamasında.
Bir problem yaşar mıyım? 180 TL'nin dışında bedel ödetirler mi? Bu bedeli ödememek için ne yapmam gerekiyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Hawsi @hawsi

  Keşke almasaydınız, aldınız diyelim iptal başvurusu yerine taahhütsüz bir firmaya başvuru yapsaydınız. Onlar 200 liraya kadar falan fesih bedellerini ödüyorlar. Sonra oradan da çıkardınız dilerseniz. Baya karışıklık olmuş umarım toparlanır. Ekstra bir ücret çıkacağını sanmıyorum.

  • n.z @celebi

   Kandırdılar maalesef hocam. Vodafone TV üyeliğim vardı benim, onu kurmak istiyoruz dediler ama iş başka çıktı. e-Devlet'te abonelik aktif olduğu için sıkıntı olur diye korkuyorum.

 • Gürkan ATILGAN @gurkan-atilgan

  vodafone tv kurarken nasıl dsmart sattılar

  • n.z @celebi

   Dolandırıcılık işte hocam, sadece ben de değilim. Böyle yüzlerce kişi var maalesef.

  • Gürkan ATILGAN @gurkan-atilgan

   @celebi biliyorum var da nasıl dolandırdılar onu anlamaya çalışıyorum süreci merak ettim

  • Emre @xyz

   @gurkan-atilgan Beni de Digiturk satıcıları aramıştı işte yok vodafone internet alt yapı biriminden arıyoruz (!) ev internetinizde digiturk tanımlı görünüyor eve ne zaman gelelim işte faturaya şu kadar yansıtılacak vs. Öyle bir anlatıyor ki sanki olmuş da bitmiş. Çünkü maşallah isim soy isim, yanlış hatırlamıyorsam ev adresini de söylemişlerdi bayağı oldu. İmzaladığımız internet sözleşmesini iyi bildiğimden onlara öyle bir şey olmadığını söyledim hala ciddi ciddi devam ediyorlardı yalan söylemeye, iyi günler deyip kapattım. Daha sonra hem 542'den hem de Vodafone bayisinden teyit ettim öyle bir şey yokmuş.

   Ama işin daha komik yanı ben bayiye neden VD adını kullanarak beni arıyorlar, numaramı başkasına mı verdiniz diye sorduğumda da Telekom'a da numaraların paylaşıldığı (?) onların bu durumu yapabileceğini söylediler. :dddddd

   Bilmem anlatabildim mi?

  • Emre @xyz

   @gurkan-atilgan Ayrıca bu olaydan sonra her ayda bir başka sebeplerle aramaya başladılar. Kaçak yayını önleme maksadı vs diyorlar şimdi, sanki kaçakçıymışız gibi korkutmaya çalışıyorlar :d

  • Gürkan ATILGAN @gurkan-atilgan

   @xyz klasik Türknet dolandırıcılığı bu, operatör ismini değiştirmişler 🙂

   evet bir havuz var, oradan bayiler pazarlama araması yapabiliyor tabi böyle bazıları dolandırıcı bayiler normal bayi değil

   kabul etmeyip kapattım diyosun, kabul etmediğin halde nasıl abonelik başlatılmış? bir şeyleri onaylıyorum falan mı dedin?

  • Emre @xyz

   @gurkan-atilgan abonelik başlatılmadı bende.

  • Gürkan ATILGAN @gurkan-atilgan

   @xyz ha tamam sen direkten dönmüşsün asıl olayı yaşayan @celebi 😀

 • zatisahaneleri @zatisahaneleri

  180 diye belirttilerse daha fazla çıkması durumunda itiraz ederseniz kayıtları dinleyip işlem yaparlar. Daha önce babamı arayıp taahhütünüz bitmiş bizim operatöre geçin demişler. (1 seneden fazla başka operatörde taahhüt vardı) aradım benden firma 1500 lira cayma bedeli istiyor herhalde karşılayacaksınız yoksa yasal haklarımı kullanacağım, dedim. Kayıtları dinleyip döndüler ve haklısınız yanlış bilgi verilmiş cayma bedelini biz karşılayacağız demişlerdi.

''0850 ile başlayan aramaları engelle'' komutuna sahip bi' uygulama var mı? Gına geldi artık. Su arıtma cihazı, kaplıca tatili, check up randevusu bıktım...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Pek de anlamadığım bir dolandırıcılığa maruz kaldım sanırım.
Vodafone NET'e geçtikten sonra ücretsiz verilen Vodafone TV'ye giriş yapamıyordum, şikâyette bulunmuştum. 1 ay geçti beni bi' numara aradı, faturamdaki ücretten Vodafone'daki bilgilerime kadar her şeyi söyledi, TV kurulumunuzu yaptırmamışsınız yapalım dediler. Anlamak için detaylıca sordum, D-Smart verelim herhangi bir ücret ödemeyin vs. dediler. Eyvallah dedim geldiler kurulum yaptılar, şimdi her ay 20 lira girdi bana.
İyi mi oldu kötü mü oldu bilmiyorum çünkü S Sport zaten istiyordum, o normalde 18 liraydı. Bu pakette de S Sport ve bir sürü ıvır zıvır NBA, N. Geographic vd. kanalla birkaç film dizi koymuşlar.
Dolandırıldım mı işime mi geldi anlayamadım.
İptal ettireyim diye aradım 180 lira ödemeniz lazım diyorlar.
Nedir bu iş TeknoSeyir ne yapayım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • bulent @bulentbv

  Vodafone TV'de S Sport var, bedava olan bir şeye para ödeme. 1 aylık indirim tutarı ve kurulum ücreti gibi ücretleri geri isterler.

  • n.z @celebi

   Üstadım inkâr ediyorlar. Ne Vodafone ne D-Smart bizim böyle bir numaramız var diyor. İlgili numarayı aradığımda meşgul çalıyor. 180 lira ödeyeceksiniz diyorlar iptal için maalesef...

 • n.z @celebi

  Bu da ihtimal dahilinde ama neden Vodafone adına arıyorlar bunu çözebilmiş değilim ayrıca benim Vodafone'daki bilgilerimi Vodafone satıyor mu ki bunlar internetimi ne zaman bağlattığımdan kaç lira ödediğime kadar her şeyi biliyorlar bunlar da merak konusu...