YouTube Premium'da indirdiğim videolar hiçbir şey yapmamama rağmen bu şekilde açılmıyor. Bunun sebebi nedir acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Maksimum 5 bin liraya 6 litre civarı airfryer arıyorum. Tavsiyesi olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Şu bölüm kısmıyla ilgili kümelenmiş sütun grafiği oluşturmam gerekiyor ancak ne yaparsam yapayım olmuyor, tonla video vs. izledim ama hep böyle çıkıyor. Nasıl yapabilirim bunu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar merhaba, 2 gün evvel eşimin babasını kaybettik. Kendisi bu yüzden formasyon dersine giremedi, Excel'den böyle bir istekte bulunmuş hocası. Ben nasıl yapıldığını anlayamadım. Bunun formülü nedir, nasıl yaparız bilen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bi' abime 10-13k arası telefon arıyoruz. Öneriniz var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9
 • Orcun @orcun

  13'ü zorlayabilirse 15 lere falan s21 fe yada düz s21 alabilir. Zorlayamıyorsa s20 fe 256 gb alabilir. Şimdi açıkçası tamam s20 fe biraz eskidi artık, üretimi hala devam eden satışları baya iyi giden bir cihaz. İşlemcisi belleği hafızası kamerası bunlar zaten amiral gemisi cihazı, kablosuz şarjından tutta suya toza dayanıklılık metal çerçeve gibi gibi şeyler var. Yenine ise neler var ? MTK işlemcili çöpler, snapdragon 700 lerde gezen orta segment işlemciler, plastik kasalar, 4k 60 fps bile çekemeyen çer çöp 108 mp yok 500 mp kameralar var. En basiti ya 12 13 15k verdik ula kablosuz şarj niye yok durumu da var. Kiminde nfc bile yok o derece pislik telefonlar bu fiyatlarda ne yazık ki var.

  • Alptekin @alptekinck

   s20 fe eski değil bence. geri kalır bir teknolojisi yok.

  • Orcun @orcun

   @alptekinck Değil geri kalır yanı da yokta, samsung o modeli android 10 ile çıktı ve 13'ü aldı. 14'ü alamayacak gibi duruyor. Ha gene de 3 ana sürüm 3 yıl da güvenlik yaması sözü vardı galiba bundan sonra one ui özellik güncellemesi ve android güncellemesini alamaz ama güvenlik yamasını alır. Ha samsung'a bağlı birde ? der ki ben android 14'ü de veriyorum, veya vereceğim ? çünkü biz aldığımızda s20 fe snapdragonlusu 1 sene geç çıktı aslında, e hala bakıyoruz s20fe 2022 diye bir sürüm çıkarttı samsung ve aynı cihaz, eee 2022 dediğine sürüm güncellemesi vermeyecek mi ? belki samsung şeytanın bacağını kırar apple gibi yardırır.

 • Mando @syndicatedynamics

  Samsung a53 ve samsung a73 kesinlikle tavsiyem çok hızlı çok kaliteliler ve surround ses desteği bile var

 • Hasan Kusdil @hasan-kusdil

  a73 bence fiyata göre güzel telefon.

Word'de paragraf sorularında olduğu gibi altını çizdiğim bir sözcüğün altına I-II-III-IV-V gibi ibareler eklemek istiyorum bunu nasıl yaparım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 12

Bunu nasıl yapıyoruz bilgisi olan var mı? Bende sadece çeviri yapıyor, bu kadar detay göstermiyor.
https://twitter.com/doganmertdemir/status/1584988683526344704?t=-FfJJ-KJ5J4_FtL2QZq4Gw&s=19

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mac için çeviri yapmayı da sağlayan bir ebook reader arıyorum. Malum Apple'ınki Türkçe çeviriyi desteklemiyor. Tavsiye edebileceğiniz uygulama var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap