D diski %100 kullanım gösteriyor internette aradım sorun ne olur diye bir şey bulamadım sorun ne olabilir

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

Youtube kanal güncellemelerim açık olduğu halde e-posta üzerinden herhangi bir şey gelmiyor. Ayarlar kısmında ise böyle bir sorun var 'devam ettir' dediğim halde nasıl çözebilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Chromedayken ses yüksekliğini gösteren simgenin yanında çıkan simge önceden yoktu güncelleme ile mi geldi? Nasıl kapatılabiliyor?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

MediaMarkt'in garanti ötesi mevcut 2 yıl üstüne +3 sene koyarak garanti kapsamını uzatmasını kullanan tecrübe eden var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6
 • Arda Zeytin @ardazeytin

  Mağaza değil de üretici sağlıyorsa mantıklık.

 • lterlemez :) @lterlemez

  Hakkıyla kullandıran da var kullandırmayan da, hakkıyla kullanmak isteyen de var istemeyen de (kullanıcı hatası) ki ekstra garanti aslında kullanıcı hataları içindir. Bunun için, benim taa bu işler yokken aklıma gelen ama hayata geçiremediğim normal sigorta olayını yapmak lazım.

 • lterlemez :) @lterlemez

  @johnsmith; Sigortacı kullanıyordur. Kendisi doğrudan veremez, para alıyor çünkü.

 • Barış Ataç @barisatac

  Valla tecrübe ile sabit, MediaMarkt garantili üründe bile yardımcı olmuyor, seninle firma arasında diyor. 3 günlük ürünü değiştirmeyi reddettiler.
  Bak hatta Note 7 olayında bile firma bize henüz yazı göndermedi işlem yapamayız dediler. Yazı gelince yapacaksın ama deyince evet demişlerdi, Samsungu arayıp yazıyı fakslattım. Gelen faksı kendim gördüm, aralarında ne yapacağız vs derken birini aradılar, tatildeymiş onayı gerekiyormuş. Neyse bu arada geldi mi yazı diye yeniden bankoya geldim hayır siz beklemeyin boşuna bugün bu saatten sonra gelmez deyip postaladılar. Bak gene sinirlendim. 3 hafta bulabildiğim her yere şikayet ettim.

Arkadaşımın bilgisayar bir anda böyle olmuş ne yaptıgını nasıl yaptıgını bilmiyor sorun ne olabilir ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Root61 @root61

   İşe yaramazsa güvenli modda açsın 🙂 . Ekran kartı sürücüsü(Özelikle amd) sebep olabiliyor. Belki siz belki windows güncelleyip masmavi ekranı önünüze sermiş olabilir. Kuzenimin laptopta da olmuştu. Ben format atarak çözmüştüm. Onu windows güncellemiş ve mahvetmişti(öyle tahmin ediyprum. Kendisi sürücü yüklemedi). Ben format attıktan sonra amd nin sitesinden indirip kurmuştum sürücüyü daha sonra.

2 kere telefonu şarjdan çektikten sonra ekranı açtığımda bu görüntü ile karşılaştım uygulamalar arasında bilinmeyen bir şey görmedim nedendir bu ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Superonline 25mbps 100 gb akk ile kullandığım paket hız aşımına girince 16 mbps ile sınırlandırılmıştır diye mesaj gönderdi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap