MediaMarkt'in garanti ötesi mevcut 2 yıl üstüne +3 sene koyarak garanti kapsamını uzatmasını kullanan tecrübe eden var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • Mr.Bell @mr-bell

  Bu mu ekstra garanti deyip,pazar günü kalabalık bir saat oracıkka kırmak lazım aslında.

 • Kaos @kaos

  Mediamarkt ozelinde bisey diyemem ama prensip olarak ekstra garantiyi uretici firma veriyorsa alirim, (ornegin beyaz esya firmalari, zamaninda bosch beyaz esyalarimi 3+4 yil yaptirdim, yararini gordum) ama satan magaza hizmet veriyorsa almam.

 • Arda Zeytin @ardazeytin

  Mağaza değil de üretici sağlıyorsa mantıklık.

 • lterlemez :) @lterlemez

  Hakkıyla kullandıran da var kullandırmayan da, hakkıyla kullanmak isteyen de var istemeyen de (kullanıcı hatası) ki ekstra garanti aslında kullanıcı hataları içindir. Bunun için, benim taa bu işler yokken aklıma gelen ama hayata geçiremediğim normal sigorta olayını yapmak lazım.

 • lterlemez :) @lterlemez

  @johnsmith; Sigortacı kullanıyordur. Kendisi doğrudan veremez, para alıyor çünkü.

 • Barış Ataç @barisatac

  Valla tecrübe ile sabit, MediaMarkt garantili üründe bile yardımcı olmuyor, seninle firma arasında diyor. 3 günlük ürünü değiştirmeyi reddettiler.
  Bak hatta Note 7 olayında bile firma bize henüz yazı göndermedi işlem yapamayız dediler. Yazı gelince yapacaksın ama deyince evet demişlerdi, Samsungu arayıp yazıyı fakslattım. Gelen faksı kendim gördüm, aralarında ne yapacağız vs derken birini aradılar, tatildeymiş onayı gerekiyormuş. Neyse bu arada geldi mi yazı diye yeniden bankoya geldim hayır siz beklemeyin boşuna bugün bu saatten sonra gelmez deyip postaladılar. Bak gene sinirlendim. 3 hafta bulabildiğim her yere şikayet ettim.