Selamlar,
https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-macbook-pro-retina-mgx77ll-a-13.3-kusursuz-654437591/detay
ihtiyacı olan arkadaşlar varsa iletişime geçebilirler. #apple #macbookpro #ikinciel

Macbook Pro retina MGX77LL/A 13.3" - İlan ve alışverişte ilk adres...

Intel Core i5 (4.Nesil) işlemci, 8 GB RAM, kapasiteli Apple MacBook dizüstü bilgisayar ilan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu cv(!) bir mühendislik öğrencisine ait. Yorum olarak çok şey söylenebilir ama burada şu kadarını söyleyeyim; İnsanların iş başvurusu yaptığı bir yeri her şeyden önce ciddiye alması gerek. Bir üniversite öğrencisinin iş başvurusunu bu şekilde yapması üzücü bir durum. Münferit olduğunu düşünebiliriz ama yüz başvurudan yaklaşık otuz tanesi bu şekile, ilan metninde cvlerin boş olmaması ve belirtilmesi gereken alanlar özellikle yazılmış olmasına rağmen.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

100Mbps 100GB AKN + KabloTV (Tüm kanallar açık) + KabloSes, Conax modül ve modem ile birlikte aylık 130TL'den 24 ay taahhütle abone oldum. 1 ocaktan sonra ne olacağının net olmadığını söylüyorlar ama bir kılıf uyduracaklarını sanmıyorum. Şu an 100Mbps sınırsız paket 500 TL.
20TL ek ücretle upload hızı 10Mbps yapılabiliyor ama 100GB kota var, umarım bu konuda da bir iyileşme olur.

https://teknoseyir.com/durum/995051
#kablonet #AKN

Kocaeli / İzmit bölgesinde Türksat Kablonet kullanan arkadaşlar var ise...

Kocaeli / İzmit bölgesinde Türksat Kablonet kullanan arkadaşlar var ise deneyimlerini aktarabilirler mi?
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Bir AIO pc düşünün. Sipariş sırasında donanımdan boyutlarına her detayı özelleştirebiliyorsunuz, size özel üretiliyor. Alışageldiğimiz fiziksel form üzerinde nelerin değişmesini isterdiniz (örneğin ATX), veya fiziki ve teknik açıdan beklentileriniz ne olurdu? #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 8

Download problemi için #superonline yetkilisinin verdiği bilgi;
-Download yapıyorsunuz, onun için hızınız düşük.

#ÖğrenildiğindeUfkuİkiKatınaÇıkaranŞeyler

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

PHP ile ilgilenen, öğrenmek isteyen arkadaşlara bir sorum var. Bir eğitim seti hazırlamayı düşünüyorum. Var olan örneklerden farklı bir şey yapayım diyorum. Genellikle içerik olarak pek farklı değiller. Yapmışken biraz farklı olsun, işe yarasın istiyorum. Öğrenmek isteyen biri olarak izlediğiniz videolarda, eksik gördüğünüz veya olmasını istediğiniz şeyler nelerdir?
Bu seti tamamladıktan sonra java, c ve c# içinde birer set hazırlamak istiyorum. #akış #programlama

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5
 • Burak Alp @balp

  Öncelikle sormak istediğim, benim bir projem var ve php yi başlangıç orta seviye arası biliyorum eğer bu proje ilerde tutarsa yalın php nin zorlukları var mıdır yoksa framework mu kullanmalıyım ? Daha tam php yi öğrenmeden framework kullanmak bana saçma geliyor.Ama yalın php ile yazsam ilerde frameworke geçmek zor olmayacak mı ?

  Dersler ile ilgili olarak internette çokça çöp php dersleri var çoğu yarım yamalak ve eski yöntemler.Eğer derslere if else olarak başlarsanız bence zaman kaybı çünkü internetteki derslerin çoğu if else bitince sapıtmaya başlıyor.Bence ders konularınız temelden sonraki konular olsa daha iyi olur.Ne olursa olsun yenilikçi bir ders serisi olması daha iyi olacaktır.Kolay gelsin.

 • Ahmet Tokyüz @atokyuz

  Eğitim setlerinde olan sıkıntı bence, verilen eğitimin pratiği yapılmıyor. Kodlar sadece böyle böyle deyip geçiştiriyorlar. Yönetim Paneli vs örneklendirme yapılması lazım. HTML ve CSS temaya detaylı işlem yapılması lazım.

 • Fırat Duran @firat_duran

  Hello world gibi şeylerle başlama 😀

 • Paralelport @paralelport

  PHP'de güvenlik bahsi olabilir. Güvenli kod yazmayı bilen çok az kişi var.

#TürkcellSuperOnline #SuperonlineIskencesi
https://teknoseyir.com/durum/610646 durum hala değişmedi.

https://twitter.com/asylmz/status/818567329546194944

BeğenFavori PaylaşYorum yap