OtoSeyir

Yeni Mercedes CLA 200 AMG

Mercedes'in dört kapılı kompakt coupe'si CLA, uzunca süre en düşük rüzgar direncine sahip seri üretim otomobil olarak, bir teknoloji şovunun parçası olarak satılmış, aerodinamik tasarımların göze hoş geldiği genel kabulünü bir kere daha haklı çıkartırcasına da spor görünümlü otomobillere meraklı insanların beğenisini kazanmıştı.

Lakin AMG gövde kiti ve büyük jantları, sanat eseri gövde tasarımının tılsımını bozuyor, rüzgar direncini vasat değerlere yükseltiyordu. Elbette müşterilerin çoğu güzel görüntüyü aerodinamik verimliliğe tercih etti.

Yenilenen A jenerasyonuyla Mercedes, ilk kez önden çekişli sedan modeli de satışa sunarak CLA'nın pabucunu dama atar gibi yaptı, artık en aerodinamik seri üretim otomobil olarak A sedan, sakin süzülüşleri seven müşterilerini bekliyor.

Artık sadece spor otomobilin bir kol, bir bacak vermeden sahip olunabilenini, Mercedes kalitesiyle almak isteyen müşterileri vurma görevi CLA ismiyle satılan modelde.

Taksi sarısı test aracımızın sizler için hakkını vermeye çalıştım, iyi seyirler!

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

Toyota RAV4 Hybrid 2019

Yeni Toyota RAV4 Hybrid'i test ettik, iyi seyirler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

Suzuki Swift 1.2 CVT

Suzuki Swift yenilendi. Japon otomobili sevenlerin aradığı bütün özellikleri, küçük ve hafif gövdede birleştirerek, otomatik vitesli olmasına rağmen dizel gibi yakıt tasarrufu sağlama iddiasıyla pazarımıza giriş yapan modeli, tüm detaylarıyla inceledik.
İyi seyirler!

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 16

Kia Sportage - 1.6 CRDI - Otomatik

Benzinli versiyonunu test ettiğimiz Kia Sportage'ın, 1.6 dizel versiyonunu deneyimleme imkanı bulduk. İyi Seyirler!

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Volkswagen Caddy - 2.0 TDI - DSG - Exclusive

Bilhassa ülkemizde çok sevilen, lüks hafif ticari Caddy, pazarda geçirdiği yıllar boyu değişen rekabet şartlarında konumunu koruması için sık sık güncellenegeldi.

Tepeden tırnağa yeni modelle rakiplere cevap vermeden evvel Volkswagen, Caddy'i son bir dokunuşla daha güncelleyerek yükselen beklentilere karşılık vermeye çalışıyor.

Bu son modeli sizler için detaylıca inceledik, iyi seyirler!

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni Ford Focus ST-Line - 1.5 EcoBlue - 8AT

Daha önce sedanını deneyimleme şansı bulduğumuz yeni Ford Focus'un bu sefer ST-Line versiyonunu test etme şansı bulduk.

Sportif görünümü, 1.5 dizel motoru ve 8 ileri otomatik şanzımanıyla beklentileri karşılayabiliyor mu, videoda hepsine değinmeye çalıştık.

İyi Seyirler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

2019 Mercedes A180d Sedan

En küçük Mercedes demek A serisi. Videomuzun başında ilk A serisi ile başlayarak sportif, kompakt Mercedes arzının yıllar içinde nasıl değiştiğini anlatıyoruz.

Bu A serisi temiz kağıda yepyeni bir "babybenz" denemesi. Mercedes'in bu modeli sedan gövde ile üretilegelen en düşük sürtünme kuvveti ile hareket eden seri üretim otomobil olma vasfını, kullanışlılıktan taviz vermeden sunabilme gayretinin sonuçlarını değerlendiriyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Corvette C8 Stingray - Ortadan Motorlu Corvette

Uzun zamandır beklenen ortadan motorlu Corvette, yani Ford GT'nin gerçek rakibi sonunda tanıtıldı.

Tanıtımda verilen bilgiler ışığında ilk izlenimlerimizi paylaşıyoruz.
İyi seyirler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Mazda 6 2.0 Skyactiv-G

Ülkemizde değeri bilinmeyen, daha doğrusu unutulan üretici Mazda'nın ulaşabildiği sınırlı zümre lezzetli modellerin tadını çıkarırken çoğunluğun tercihi hep aynı tasarımlı kontak anahtarlarını masaya koymak oluyor.

Bu videoda Mazda'nın 6 modelinin inceliklerini, kendine has özelliklerini dilimiz döndüğünce anlattık, kusurlarıyla tartarak sizin için bir kılavuz hazırladık.

Bu otomobili satın alıp birlikte zaman geçirmeyi bir alternatif olarak aklınızın kenarına uğrattıysanız mutlaka izleyin zira ince zevke hitap eden, müstesna bir otomobil kullanıcısı olma fırsatını kaçırıyor olabilirsiniz. İyi seyirler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Volkswagen T-ROC 1.5 TSI ACT DSG

Highline donanımıyla gelen üç harflilerin kabarık listesine alışıktır Volkswagen müşterisi.

T-Roc, (tirok) alıştığımız otomobil formlarının dışında, devekuşu misali bir otomobil. Ne deve ne kuş ancak Hanımların ötriş sevgisi de görmezden gelinemez. Bilhassa farklılık arayan yahut stil sahibi görüntüyü tanıdık donanımlar, güven duydukları (belki bayide samimiyet kurdukları) marka amblemiyle almak isteyenler için tasarlanıp donatılmış bu modeli detaylıca inceledik. İyi seyirler!

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 13