OtoSeyir

Nissan Qashqai 1.3 DIG-T 160hp DCT

Sınıfını milletimize sevdiren otomobil Nissan Qashqai, derslerine iyi çalışan rakip firmaların teklifleriyle artık ilgileri dağılan müşterilere, çift debriyajlı şanzıman, zengin donanım ve 160 beygir olmasına rağmen tasarruflu çalışan motoruyla sesleniyor. Videomuzun ardından sizin de ilginizi çekecek mi, buyurun. İyi seyirler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni Peugeot 508 - 1.5 Blue HDi GT-Line

Peugeot, 307 ile koptuğu sportif çizgisine çağın da değişmesi yüzünden bir türlü geri dönememiş, sportif tasarım ve hisli sürüş denemeleri SUV gövdeleriyle anlamını bulamamıştı. Üstelik kompakt modeller de artık müşterilerin geniş hacim beklentisi ve aerodinamik zaruret yüzünden 307'nin dümen suyunda yumurtaya benzemişlerdi.

Yeni 508 ile 90'larda yitirdiğimiz özlenen Peugeot geri dönmüş! Tutumlu dizel motor ve otomatik şanzımanına rağmen yolda gördüğünüz her büyük Mercedes'e sataşma isteği uyandıran, i-cockpit tasarımın hakkını hem mekanik hem de teknolojik donanımlarıyla veren etkileyici bir otomobil bu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Skoda Karoq 1.5 TSI DSG

Škoda'nın ülkemize getirilen konfigürasyonuyla Kodiaq'ın MPV muadili sayılabilecek modeli Karoq, tutumlu yeni TSI motorla testimizde.

Üzerine takılı ucuz kış lastiklerinin çok kötü yağmur tutuşuna ana kamera kaydımızın yanması da eklenerek bizi zorladı. biraz gecikmeli olarak, iyi seyirler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Yeni 2020 Peugeot 2008 Test Sürüşü - 1.5 BlueHDi Dizel Otomatik

Yeni Peugeot 2008'i lansmanda test etme imkanı bulduk.
3008'in başarısından sonra Peugeot Türkiye ekibi 2008 için çok heyecanlı, bize gelen haberler bayilerin şimdiden Ocak stoklarını tükettiği yönünde.

2020 Peugeot 2008; 3 donanım seçeneğiyle satışa sunulacak:
Active, Allure ve GT-Line.
Active donanımı 1.5 BlueHDİ 100 beygir dizel motor ve 6 ileri manuel vitesle gelirken, Allure ve GT-Line donanımı aynı motorun 130 beygirlik versiyonu ve EAT8 otomatik şanzımanla geliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 10

Ford Tourneo Courier (Binek)

Ford Tourneo Courier 1.5l 95 beygir Ecoblue dizel motorlu, Titanium Plus donanımlı olarak test konuğumuz oldu. Ticari araçtan çok, Fiesta'ya benzer kullanımıyla beğeni toplayan model, bu haliyle binek olarak ruhsatlandırılmış.

Başarılı olmaması için kağıt üzerinde pek engel bulunmasa da, listelerde zikredilmeyen bazı özelliklerin binek ve ticari araçları ayırdığını biliyoruz. Bu aracı da tüm detylarıyla değerlendirdik, daralan piyasa şartlarında aile aracı olarak alıp kullanmaya uygun mu değil mi karar vermenize yardımcı olacağımıza inanıyoruz. İyi seyirler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni Nissan Micra 1.0 IG-T CVT Platinum Premium - Test Sürüşü

Nissan, yeni Micra'sı ile modelin selefinden ziyade satıştan çekilen Pulsar'ın da rolünü tek modele yüklemek istiyor.

Bu en yüksek donanımlı versiyon, çok sevilen K12 Micra modelinin hatırası Juke ile devam ettirildiği için küçük sınıf müşterisini elinden kaçıran Nissan adına pazarda oluşan boşluğu doldurma fırsatı doğurdu. Kardeş model Renault Clio'dan yeterince farklı mı, testimizde inceledik. İyi seyirler!

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yerli Otomobil Tanıtıldı - Sohbet

Yıllardır beklenen gün geldi, TOGG CEO'su Gürcan Karakaş ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Bilişim Vadisi açılışıyla detaylarını anlattığı yerli otomobil projesini tüm bilgilerimiz ışığında değerlendiriyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 70

Yeni Peugeot Rifter GT-Line |1.5 BlueHDi |EAT8

Yeni Peugeot Rifter'ı geç de olsa test etme imkanı bulduk. LAV yani hobi aracı olarak tasnif edilen bu araçların, kendilerine has donanımları onları kapalı kasa kamyonetlerden ayırıyor. Ancak merak edilen asıl soru kardeş modellerin kendi içlerindeki farkları. Rifter ile Peugeot, PSA grubun diğer ticarileri Opel Combo ve Citroën Berlingo' dan farklı ne sunuyor videomuzda değinmeye çalıştık, iyi seyirler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Araç Telefon Tutucularını Test Ettik

Hepsiburada'dan seçtiğimiz araç telefon tutucularını test ettik.
Baseus Gravity
Aukey HD-C5
Direksiyona Takılan İsimsiz Tutucu
Konu mankenimiz Citroën C3, daha önce konuk ettiğimiz modeli araç aksesuarlarıyla tekrar deneyimlemiş olduk.
Citroen C3 Testi: https://youtu.be/ssa8h2XLG4g

İyi Seyirler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8
Secured By miniOrange