🥲 Kurumuş boğazım...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 20
 • Orkun @orkkoc

  Öğrenciyseniz devlet bankasından kredi almak zor. Faizleri düşük tuttukları için çok sınırlı işlem yapıyorlar. Ek olarak üst üste kredi başvurusu yapmak kredi puanını baya düşürüyor. Tekrar başvuru için 20- 30 gün arası bekleyin başvurular arası denir genelde.

 • Mustafa N. @mustafanr

  Ziraat vermiyor internetten şubeye gitmeniz lazım şubeye gidin verir büyük ihtimalle

 • macuser @macuser

  Ziraat biraz garip çalışıyor bende kredi kartı almak için 5-10 defa başvurmuştum.En sonunda 500 tl limitli bir kredi verdiler.2. ayda banka limiti 6000 tl civarına çıkardı 2 yılın sonunda 12.000 tl limitim var ziraatte.
  Birde teb kullanıyorum onlarda 500 tl limitli kart vermişlerdi 1 defa limit artışı başvurusu yaptım direk 12500 limit verdiler ondan 1 ay sonra birde 12500 tl esnek hesap açtılar.Bu arada kredi kartı başvurusu yapmadan önce 1100 findeks kredi notum vardı şu an öğrenci olmama rağmen 1780 civarı kredi notum oldu.

 • Temp @temp

  En çok kredi verenler sırasıyla: Garanti - Deniz - Teb - Finansbank

1995 Heat güzel filmdir. çok sakin bir film nasıl birden aksiyon canavarına dönüşür görmek lazım. 97 yılında izlemiştim. hala etkisi devam eder üzerimde. oyuncular zaten efsane. izlemeyenlere şiddetle tavsiye ederim. Aksiyon filminde drama ne kadar yoğun olur görmek için ders niteliğinde. O senelerde salak saçma marvel filmleri yoktu. Seviye bu idi.
#FilmTavsiyesi #FilmÖnerisi #GününEskiFilmi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

0 liraya keyifli vakit geçirebileceğiniz projeler;
1) Rabarba (Radyo Programı - Podcast)
2) Mesut Süre ile İlişki Testi
3) Çimen Talk Show
4) Meksika Çıkmazı (Podcast)
5) Biraz konuşabilir miyiz? (Podcast)
6) Varyete (Podcast)

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12

Avrupa'nın en büyüğü! Dev kargo uçağıyla Erzurum'a getirildi

Türkiye’nin 2023 Vizyon Projeleri arasında yer alan, tamamlandığında Avrupa’nın en büyük teleskobuna sahip olacak Doğu Anadolu Gözlemevi’nin (DAG) 4 metre çapındaki aynası,...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Saçlarım 19-20 yaşlarında hafif döküldüğü için Finasteride’a başlamıştım dökülme öncesi kullanmak gerektiğinden. Hiç bir yan etkisi olmadı ama saçlarımı korudu. Geçen sene Dutasteride’ın daha etkili olduğunu söyleyenler yüzünden ona başladım ve sonuç gerçekten çok iyi oldu. Fazladan saçım çıkmaya başladı ve hiç ciddi bir yan etkisi olmadı. Saçlarım çok uzun olduğundan sonradan çıkan saçlar özellikle ön bölgelerde biraz dağınık gözüküyor ama sıkıntı değil. Tek sıkıntı ilaç testesteronumu %25-30 arttırdığından biraz daha rahat sinirlenir oldum ama hali hazırda çok sakin olduğumdan bir sıkıntı yaratmadı bu durum. Bonus olarak prostat kanseri riskini azaltıyor üstelik 😀 Öyle deneysel ilaç falan da değiller, Ashton Kutcher falan 20 senedir kullanıyormuş. Trump’ta kullanıyordu ama o geç başladığı için ön bölgeler kurtarılamaz olmuş. Hatta dikkat ederseniz ABD’de kel sayısı daha az pek çok ülkeye göre. O taraflarda bu ilaçlar çok daha fazla kullanılıyor galiba. TR’de ise garip bir şekilde çok saç dökülmesi olmasına rağmen kullanan kişi sayısı az.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 31