Günaydın millet, size birşey soracağım. Sabah bir e mail geldi. E mail benim kendi adresimden bana gönderilmiş, ben göndermedim. Teknoloji olarak gönderen kişinin adresini saklayıp istediği adresi yazması mümkün mü? Yoksa benim e posta adresime sızılmış olma ihtimali var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 20

Bu hangi oyun bilen var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu fiyat doğru mu 🙂 Çok ucuz sanki
#BattlefieldV #xboxone #İndirim

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9

Geçen gün #n11 den aldığım bir ürünü iade etmek istedim. Ürünün yanında gelen faturasının kopyasını göndermeyip sadece aslını gönderdim. Satıcı eksik fatura gönderilmiş diyerek iadeyi reddediyor. Faturanın fotokopisini de göndermek zorunda mıyım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 15
 • Talip @talip

  @orcun Bugün biraz araştırıp okuduğum kadarıyla faturalarda iade alanı olması, olmasa bile satıcının kendisinin faturaya eklemesi gerekiyormuş. Ama tam olarak net bir cevap bulamadım gönderilmesi gerekir yada gerekmez diye

 • Talip @talip

  @orcun tüketici tarafında iş bu kadar büyüyebilir mi ki. Sonuçta faturada nal gibi kopya yazıyor 🙂

 • zaalt @zaalt

  H&M, iadelerde tek kopyayı istiyor.

 • Oğuzhan Bilgay @oguzhanbilgay

  Kanunen cayma hakkının kullanılması durumunda mal ile birlikte her türlü evrakın da iadesi gerekir.Garanti belgesi faturası varsa kullanım klavuzu vs. Bu sebeple kargoyla birlikte ne gelirse iadesi gerekiyor, sizin durumunuzda fotokopi bir belgeyi bahane ederek biraz işi yokuşa sürmüşler anlaşılan.
  Ama tabi biz onların sistemini bilmiyoruz belki fotokopi belge iade işlemleri sırasında muhasebecilik açısından bir önem arz ediyor olabilir ya da iade alınan malların firmaya iadesi için bir fotokopisi de gerekiyor olabilir. Müşteriyi mağdur etmemek için bir fotokopisini çektirmek zor olmasa da bu işi yapan kişiler için eksik belge deyip reddetmek muhtemelen daha kolay ve kârlı olduğundan siz yine de fotoğraf veya bir fotokopisini çektirerek kargo ile gelen her şeyi iade edin.

Belki üstümüzden bir #ISS geçer 🙂 sonunda yakaladım. Artık iss de görmedik demeyiz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Vodafone #dolandırıcılık Bugün beni Vodafone'dan arayıp faturalı hatta geçmek ister misiniz diye sordular. Şuan kullandığım tarifeden daha yükek bir tarifeyi aynı fiyata verelim dediler. E iyi güzelde bir gün önce yükleme yapıp paketimi yeniledim o ne olacak dedim. O paket iptal edilecek ilk ayı ben size göndereceğim ve paket tutarı yeni faturalı tarifenizden düşecek denildi.Hatta kalan bakiyeniz de faturadan düşecek denildi. Ben de kabul ettim. Akşam üstü paket iptal olup yeni faturalı tarife aktif oldu. Bir kurcalayayım hesabı dedim Kasm ayı için 18 liralık fatura çıkarmışlar. Müşteri hizmetlerini aradım sordum yok dedi eski paketiniz iptal oluyor sadece kalan bakiyeniz düşüyor dedi. Hiçbir şey anlamadım gitti. Şikayet talebi de oluşturamıyormuşuz. Ben bu durum için ne yapabilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 8

Geçen gün superonlinenın taahhütü bitmişti. Bu sabah interneti tamamen kestiler. Öğlen 2 gibi Vodafone nete telefondan başvuru yaptım ve şansıma teknik ekip bizim bölgedeymiş. 2 saat içinde gelip modemi takıp bağladılar interneti. SO nun hattından gelen kabloyu takmışlar zaten. Hız ve ping değerleri de iyi. Bu ay bir sorun çıkmazsa eğer daha da bir şey olmaz sanırım 🙂 Olursa da Vodafone'un kendi teknik ekibi ilgileniyormuş. @melburg ve daha önceki yazdığım durumda fikir verenlere teşekkürler. #vodafonenet #superonline

ekleme: Seçtiğim paket 50mbit hız 150gb akn li paket. ilk 12 ay 72 sonraki 12 ay 82 liraya geliyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 48