10200 liraya Apple Watch 8 aldım ama tam 9 öncesi iyi mi ettim bilmiyorum. Sızıntılarda çok bir iyileşme beklentisi olmadığını gördüm.
Aslında SE 2 bile işimi görüyordu ama ~1000 lira civarı farka 8 almak daha iyi olur diye düşündüm, ötesi fazla geliyor. Sizce 9 çıktığında piyasaya tahminen kaç liradan girer?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Türkiye'de satılan bütün sıfır araçların güncel liste fiyatlarını görüntüleyip diğer özellikleriyle beraber sıralama ve filtreleme yapabileceğim bir site var mıdır?

Düzenleme: Şöyle bir site buldum, fena görünmüyor ama alternatifleri varsa onları da denemek isterim
http://www.arabalar.com.tr

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Turkiye'deki e-sim islerini yakindan takip edemedim. Su an bir cellular ozellikli Apple Watch alsam, bunu kendi kullandigim operator ile kaydettirip kullanabilir miyim mesela?

Kisa isler icin disari ciktigimda veya spor yaparken telefonumu yanima almak istemiyorum ama acil aramalar icin vazgecemiyorum da. Bu sekilde kullanisli olacaksa Apple Watch almayi dusunecegim 🙂

Duzenleme: Turk Telekom kullaniyorum

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İnmesi yeni bitmişti. 40 GB oyuna 42 GB güncelleme gelmiş...

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Monitöre takmak için düzgün bir USB çoklayıcı almak istiyorum. Önerebileceğiniz bir model var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Macbook ile kullunmak için 27" 1440p bir monitör almak istiyorum (Dell U2722DE) ama bazı PPI değerlerinin MacOS ile çok iyi çalışmadığından, özellikle metinlerin iyi render edilemediğinden bahsediliyor. Okuyup araştırmaya çalışıyorum fakat herkes başka bir şey söylemiş 🙂 Bu durumu tecrübe eden, detaylarını bilen var mıdır aramızda?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 14

Bugun bir elektrik gidip geldi, sonrasinda televizyonda kanal goruntusu gidip gelmeye basladi. Periyodik olarak 30 saniyede bir goruntu gidiyor fakat panel problemi degil cunku YouTube gibi uygulamalarda problem yok, kanal sinyal sorunu gibi gorunuyor. Bunun gibi bir problemle karsilasanimiz oldu mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

8000-8500 lira civarında bundan daha iyi bir 50” televizyon var mıdır? Güvenip alabilir miyim?

TCL 50P615 50" 126 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Android Smart LED TV
https://www.hepsiburada.com/tcl-50p615-50-126-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-android-smart-led-tv-p-HBCV000005XISM?magaza=enucuzunadresi&url_src=ios-product-detail

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Şu aralar Samsung'un ekonomik modellerinden en alınabilir telefon hangisi?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 17