BeğenFavori PaylaşYorum yap

Detroit efsane bir oyunmuş ilk defa bir oyunda duygulandım. Artık bu işin lamı cimi yok artık oyunlar sanatın yeni dalı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 12

Selam ts ahalisi. Laptobumu temizlemek için içini açtım ve temizledim. Termal macununu yeniledim ancak buna rağmen sıcaklıklarda en ufak bir deģişiklik olmadı acaba fana bir şey mi yapmam gerekiyor? Bir yerde motor yağıyla yağlanırsa daha randımanlı çalışacağını duymuştum. Acaba işe yarar mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 14

Kafayı yemek üzereyim laptopuma ihtiyacım var ve yüksek ısıdan dolayı hiç bir şey yapamıyorum. İnternette gezerken bile throttle oluyor. Temizlemek için açmak istiyorum ancak bu lanet vida yüzünden açamıyorum. Nasıl açabilirim bu vidayı? #akış #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 8

https://www.cyberghostvpn.com/en_US/

Bu siteye girebiliyor musunuz?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

https://www.instagram.com/p/Bf8PQAdFGUX/

Yılın en güzel anı #akış #TeknoSeyir

TeknoSeyir çekim hataları yakında geliyor :)

A post shared by Murat Gamsız (@mgamsiz) on

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#Windows10 #akış #TeknoYardım Yine w10 yine sıkıntı. Geçen arkadaşımın bilgisayarına format atıp 1709 kurdum. Fakat daha önce hiç yaşamadığımız bir sorun yaşıyoruz. İşlemciye yük binince ekran kapanıp açılmaya başlıyor ve bir süre sonra vide tdr failure isimli bir hata mesajıyla karşılaşıyoruz. Mesela cs go ya gireceğiz ancak açılmıyor ekran bir kaç kez kapanıp açılıyor ve mavi ekran veriyor. Dahili intel ve amd 7670m grafik işlemcisi var. Amd ayarlarından yüksek performans seçili. İntenetten baktığımda işlemcinin uykudan uyanmadsından dolayı oluşan bir hata demişler ancak yüksek performans moduna aldığımda bile bu hata çıkıyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Barış Ataç @barisatac

    Aslında sorununuz çok net, ekran kartınız düzgün çalışmıyor. Bunun birçok sebebi olabilir bozuk/uyumsuz sürücüler den başlar termal macunun veya ekran kartının bozulmasına kadar gider. Bu konu üzerine MS in kendi forumların onlarca çözüm önerisi bulunuyor. Google da ararsanız rahatlıkla bulabilirsiniz.