Onedrive çöktü. #Onedrive #Office365

https://twitter.com/MicrosoftHelps/status/1609860367080980480?s=20&t=GBicmABgW6EMSxSQ8Nzc5A

#HaftalıkGündemeMalzeme

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9
  • Nakahella @nakah

    @ardazeytin Ben senelerdir çok sık kullanıyorum her gün defalarca dosya yüklemesi yapıyorumdur iPhone - Windows arası ve farklı 2-3 Windows'ta da açık. Çok hızlı bir şekilde senkronize oluyor tüm dosyalar.

  • Nakahella @nakah

    @ardazeytin Şimdi bir fotoğrafı Onedrive yükledim telefondan, yüklendiği an bilgisayardaki klasörü açtım içindeydi fotoğraf. Sizinkinde bir problem olabilir bilgisayarın bir ayarı ya da programın bir ayarıyla ilgili olabilir belki.

  • Nakahella @nakah

    @ardazeytin Bilgisayarda her zaman indirme yapan bir klasöre yedek yaptım ona da anında geldi ben klasörü bile açmadım sağ alttaki Onedrive ikonu anında indirme simgesine geçip hemen indirdi. Sizinki gibi olsaydı 1 dk durmaz geçerdim başka programa. 😀 Ama bir çözümü vardır elbet, bende böyleyken sizde öyle olmasının bir nedeni olmalı.

Merhaba, mikrofon konusunda iyi olan, sadece telefon görüşmeleri için kullanılacak uygun fiyatlı kablosuz kulaklık önerebilir misiniz?
#TeknoYardım @umtk

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba. 1000 TL'ye kadar (fiyatına değecekse) kulaklık satın almak istiyorum. Müzik, video ve film amaçlı kullanacağım. Gecikme nedeniyle tercihim kabloludan yana. Diğer sesleri bastırmamak kaydıyla bas ağırlıklı olabilir. Kullandığınız veya bilgi sahibi olduğunuz uygun önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim. #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

A71 mi alınır, farkı verip s10 lite mı alınır sizce? Ya da üçüncü bir seçenek.

@umtk #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba. Daha önceden kulaklık çıkışının kalitesini deneyimlediğiniz veya bilgi sahibi olduğunuz, önerebileceğiniz bir telefon var mı?
#TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba, mayıs ayı telefon önerileri ne zaman gelebilir acaba? Kur artıyor, yeni vergiler, tedarik sıkıntısı derken fiyatlar yükseliyor. En fazla 5000-5500 civarı telefon almayı düşünüyorum. Mayıs ayı önerilerini de görüp bir an önce karar vermek istiyorum açıkçası. @umtk

#ceptelefonu #TeknoYardım

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Corona belası çıkmadan önce telefon almayı düşünüyordum. Bir süre erteledim ama kur ve olası üretim-tedarik sıkıntıları bir an önce davranmam gerektiğini düşündürüyor. Ne dersiniz; beklenir mi, hemen alınır mı? Alınırsa 5000 liraya kadar sizce ne alınır? 5000 üzerine çıkmaya değer mi?

Dikkatimi çekenler ve beni düşündürenler:

#XiaomiMiNote10 (Kamera dizilimi ve marka)
#SamsungGalaxyA71 (Büyük boyutları)
#HuaweiNova5T (Ips ekran)
#SamsungGalaxyS10Lite (Büyük boyutları)
#XiaomiMi9Lite (Marka)

#TeknoYardım #ceptelefonutavsiyesi

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Xiaomi telefonlarda arayüzde reklam gösterme muhabbeti en son ne durumda? Hala devam ediyor mu? #xiaomi #miui

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12

Teşekkürler Netflix.

Ekstreyi kontrol ederken fark ettim. Kart bilgilerim kimin eline geçtiyse artık aynı gün içerisinde 3 farklı Netflix hesabından ödeme yapılmış. Netflix'de bunu şüpheli değerlendirip o hesapları iptal etmiş, parayı da iade etmiş. Kartımı iptal ettim hemen. Ekstrenizi kontrol edin. #Netflix #kredikartı #kredikartıdolandırıcılığı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu ne şimdi? #Netflix #kredikartı

BeğenFavori PaylaşYorum yap