https://youtu.be/CaAY-jAjm0w
Ps5 te,
Isi iletimi icin termal macun yerine likit metal kullanilmis.
Kullanici kapagi acip fanlari temizleyebiliyor ve disk gelistirme slotuna ulasabiliyor. Stand yatay ve dikeyde calisabiliyor.

PS5 Teardown: An up-close and personal look at the console hardware

Your first look at PS5's internal components* that will power the next generation of amazing games. *Do not try this at home. Risk of exposure to laser radia...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

http://www.servis.gov.tr

Bu internet sitesi, T.C. Ticaret Bakanlığının “Servis Bilgi Sistemi Projesi (SERBİS)” kapsamında, üretici ve ithalatçıların tüketicilere satış sonrası hizmet sundukları yetkili servis istasyonlarına ilişkin bilgilere doğru ve kolay bir şekilde erişim sağlanmasını temin etmek amacıyla hazırlanmıştır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Youtube’un gundemde de bahsedilen ve icerik ureticileti ilgilendiren filitreleme ve yas kategorisi yapma zorunlulugunu hatirlatsiniz. Anlasilan otomatik kontrol mekanizmasi dogru calismiyor.

https://youtu.be/CPOOzgKaAEA

YouTube flags kitten as harmful & dangerous, strikes channel.

👉 If our videos have added revenue to your business, consider a donation that will go towards helping us move into a new store: 🔵 Patreon https://www.patreon...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yeni Xbox: Xbox X
Bu bildiginiz PC olmus...

https://youtu.be/0tUqIHwHDEc

Xbox Series X - World Premiere - 4K Trailer

Introducing the new Xbox Series X*. Power Your Dreams. Coming Holiday 2020. Learn more at: https://www.xbox.com/consoles/xbox-series-x FOLLOW XBOX: Youtube: ...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 8

Plug & Play teknolojisi olmasaydi sanirim bugunkunden farkli bir is hayatim olurdu. Jumper ayarlamak, IO secmek buyuk ugras gerektirirdi. Su video o gunleri canlandirdi. Sene 1994 plug/play yeni cikmis. Kasayi acip istedigin karti takiyorsun ve acilista Windows 95 goruyor! Buyuk isti simdi usb den takinca surucu gerekirse otomatik arayu yazilimi dahi yukleniyor ve bu normal oldu.

https://youtu.be/vj3JQDLZ3Z0

The Computer Chronicles - Plug and Play (1994)

Special thanks to archive.org for hosting these episodes. Downloads of all these episodes and more can be found at: http://archive.org/details/computerchroni...
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 7
 • 3dfx @3dfx

  Usb cok iyi ya, nuh nebiden kalma win2000 laptoptan usb sayesinde veri alabiliyordum. Normal stick taniyordu direk

 • arandur @arandur

  ISA yuvasına taktığım ses kartım plug&play değildi. Windows 95 ortamında IRQ 5, DMA 1 ayarlamazsam çalışmıyordu.Sürücüler zaten ayrı bir alemdi. Bir şekilde uyumsuz sürücü kurarsanız kaldırsanız bile düzelmeyebiliyordu.

 • Onur Oskay @o-oskay

  Isa kartlarin bir cogu bu teknolojiyi desteklemiyordu , legency card diye bulurdu windows. Hep sorundu...

 • lterlemez :) :\ :( @lterlemez

  Ancak, buralara gelene kadar da çok saç baş yoldurdu. Bir sürü cihaz takılabilecek dendi ama; 2000-2005 yıllarında bile, hala, bir usb yazıcı ile usb belleki aynı düğüme (ister ana kart üstünde olsun ister harici) takıldığında birisi mutlaka çalışmamazlık yapabiliyordu. Çoğu (göreceli) büyük cihaz harici adaptör istiyordu (ki hala istiyor). USB'den en iyi tarayıcılar (scanner) ve 2.5" harici diskler faydalanabiliyor. Bunların dışındaki çoğu cihaz hala problemli, özellikle çok amaçlı cihazlar çok dertli bu konuda. Tabi ki İS'lerden de kaynaklanıyor ama hala doğru düzgün bir çözüm üretemedi. Örneğin, yazıcıları adaptörden, harici güç kaynağından kurtaramadı bir türlü (kablosuzu karıştırmayın, çoğu zaman daha da problemli oluyor).

Ileriyi goren Adam. Iyigunler diyisi efsane 🙂
@leventp
https://youtu.be/SdazRsp2QSQ

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Sınırsız internet geliyor heyoo diyen arkadaşları buraya alalım.Levent bey'in dediği gibi ülkede güzel şeyler olmaz.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/Sayfalar/lider-kampanya.aspx
Yeni tarifelere göre 2 yıl taahhüt karşılığında, internet fiyatları aylık ortalama aşağıdaki gibi olacaktır ;

4 mbps : 64,90 tl
6 mbps : 74,90 tl
8 mbps : 84,90 tl
16 mbps : 97,90 tl
24 mbps : 124,90 tl
35 mbps : 154,90 tl
50 mbps : 254,90 tl
100 mbps : 341,90 tl

Lider Kampanya > Kampanyalar > Bireysel > Evde İnternet > Türk Telekom

Türk Telekom, kampanyalarıyla avantajlar dünyasının kapılarını aralıyor!
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 10 / 18

SOL Fiber kullanıcısıyım. Müşteri Hizmetlerine yazılı olarak bir talep geçmiş bu talebimde 01 Ocak 2019 itibariyle uygulamaya başlanacağı söylenen BTK'nun kota ile ilgili kararını hatırlatmış, mevcut abonelerin bu durumdan nasıl etkileneceğini sormuştum.

Az önce SOL'den arandım, Geri dönüşü yazılı yapmadılar. Görüşmemizde bana verilen bilgi şu şekilde oldu. Kotaların kaldırılması ile ilgili, ISP lisanslı bir firma olarak BTK'dan ellerine resmi bir yazı / tebliğin henüz yapılmadığı bu sebeple hizmet sağlayıcı olarak kendilerinin, hizmet alan olarakta benim mevcut durumumuzda herhangi bir değişikliğin an itibariyle 1 Ocak 2019 olmayacağını söylediler.

Doğru anlayıp anlamadığımı birdaha ilgili kişiye sordum. Özetle ISP olarak BTK'dan bize tebiğ edilen birşey yok, o yüzden 01 Ocak 2019 itibariyle herhangi bir değişiklik yapılması an itibariyle gündemimizde değil dendi...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 10