15-17inch laptop için su geçirmez özellikli, hırsız korumalı, içerisine tablet ve aynasız fotoğraf makinemi de sığdırabileceğim kadar genişleme imkanına sahip sırt çantası önerilerinizi alabilir miyim?
Çok teşekkürler şimdiden.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Ş.A.Y. @sahin

    Lowepro'nun güzel çantaları vardı. Çok uzun süredir takip etmiyorum o yüzden model veremeyeceğim ama marka olarak kesinlikle tavsiye ederim. 2 yıldır kullandığım bir çantasından çok memnunum.

#ForHonor olmamış 🙂 Menüler, grafikler, sunum şekli, vs. vs. görsel olarak herşey çok güzel ancak bu oyunun uzun soluklu olacağını sanmıyorum. Dövüş sistemi tartışılır. Satranç oynar gibi karşındaki rakibin hamlesini görüp karşılamaya çalışıp boşa düştüğü bir anda ise tuşa basıp kafasına vurmaktan çok daha fazlası değil. Kombolarla 4-5 darbeden sonra rakibin ayakta kalması mümkün olmuyor, özellikle Japon abiler bu konuda herkesi kırıp geçirmekte. Yapay zekaya karşı kazanmak neredeyse imkansız. 4vs4'e hiçbir zaman bağlanamadım. Tutorial fena değildi (minion dövmenin neresi zevklidir bilemiyorum) ama 1vs1 düelloları dışında eğlenceli olabilecek bir yanı ve oyuna bağlayacak bir amaç online tarafta benim için yok. 2vs2'de ise tek başınıza kaldınız mı yaşama şansınız da kalmıyor.

Elde kılıçla dövüş oyunu deyince benim aklıma yine bir Ubi oyunu olan Dark Messiah veya eskilerden Severance geliyor -ki zamanına göre gerçekten kılıç kullandığımız hissini verebilen çok başarılı oyunlardı. Mount & Blade denmiş ama ilgisi yok; eğer mesele bölge/kale ele geçirmekse bizim yerli oyunumuz her ne kadar görsel ve teknik açıdan bazı aksaklıkları olsa da kesinlikle bu oyundan daha iyi ve eğlenceli. For Honor ayrıca bu yüzden de fiyatını haketmiyor..

BeğenFavori PaylaşYorum yap

-=- DAVETİYELERİMİZ TÜKENMİŞTİR 🙂 İYİ OYUNLAR -=-

Merhaba. #ForHonor PC versiyonu için halen davetiye arayanlar varsa elimde son 2 tane mevcut. 19GB kadar bir önyükleme (preload) yapılıyor. Minimum sistem ihtiyaçları da oyunun sayfasında yazıyor. Kullanabilecek durumda olanlardan bu mesajın altına Ubi hesap adlarını yazacak ilk 2 arkadaşımıza davetiyelerini göndereceğim.

Selamlar.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 16 / 26

#Nokia, hisselerinin büyük kısmını elinde bulundurduğu Alcatel'in tamamını satın alma niyetinde. Hedef 5G, ağ teknolojileri ve çıkaracağı yeni telefonlar.. #akış #HaberinizOlsun

Nokia moves to finalise acquisition of Alcatel-Lucent

Nokia has gone through two and half years of radical transformation but reported a first-quarter net loss of 513 million euros ($583 million)
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Merih paylaştı.

#maket #hobi #akış

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 20

Türkiye'nin en değerli markası artık #TürkTelekom değil #THY 🙂 Arçelik 3., Turkcell ise 6. sırada.. #akış #HaftalıkGündemeMalzeme

Türkiye'nin en değerli markası THY - Bloomberg HT

Türkiye'nin en değerli markası THY
BeğenFavori PaylaşYorum yap