Herkese sağlıklı günler diliyorum. Huawei P20 model telefona sahibim, bundan önce de HTC m9 telefonum vardı. İkisinde de twitter uygulaması üzerinden video izlerken donmalar şekilleniyordu. Bağlantıyla ilgili bir problem olmadığına eminim. Bu durumu yaşayan başkaları da var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Öncelikle herkese sağlıklı günler dilerim. Bilgisayarı her açtığımda bir şey açılmaya çalışıyor ve hangi uygulamayla açılmasını istiyorsunuz ekranı çıkıyor. Örneğin internet trayıcısyla açtığımda olgun\appdata\local\temp\wsar_download.log unknown host benzeri yazılar çıkıyor. Ne olduğunu nasıl tespit edebilirim?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 13

Herkese iyi pazarlar, Youtube'den bir video açıkken mouse scrollunu hareket ettirdiğimde hoparlörden cızırtı sesi geliyor. Bunun bir çözümü var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Anlık olarak YouTube, Facebook, Instagram ve Twitter'da bir yavaşlama söz konusu. Genel bir olay mı bu acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 6

Merhabalar, öncelikle herkese iyi yıllar diliyorum. Evimde bulunan küçük yaramaz kedim, hyperx cloud 2 model kulaklığımın kablosunu kemirmiş. Sol taraftan ses geliyor ancak sağdan ses gelmiyor. Teknik servis araştırdım ancak bulamadım. Bu konuda tecrübesi olan var mı? Kabloyu değiştirebilecek bir yer arıyorum kısacası.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar, biraz önce Türk Telekom çağrı merkezinden aradılar. Taahütümün biticeğini söylediler. Takrar taahhüt yaptırmazsam internet fiyatının 180 TL olucağını söylediler. Telefonu kapattıktan sonra internet üzerinden kontrol ettim, 2020 11. Aya kadar devam ediyor kampanyam. Neden böyle bir şey yapıyorlar?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 12

Merhabalar, yaklaşık 1.5 yıldır meizu ep52 model bir kulaklık kullanıyorum. Son zamanlarda bluetooth ile bağlantı sorunları yaşıyorum. Örneğin kulaklık takılıyken üzerine mont giydiğimde sürekli ses kesiliyor. Başka ürünlerde de böyle bir sorun var mı bilmiyorum. Spor yaparken de bu kulaklığı kullanıyorum ve bana çok sorun yaşatıyor. Uygun fiyatlı ve bu sorunları yaşamayacağım, sporda da kullanabileceğim bir ürün tavsiyeniz var mı? İyi günler dilerim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhabalar, daha çok telefon görüşmeleri için kullanacağım bir buletooth kulaklık arıyorum. Önerileriniz var mıdır?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi pazarlar, CORSAIR 3200MHZ DDR4 ram kullanmaktayım. Biostan biraz önce kontrol ettiğimde 2300mhz civarında çalıştığını gördüm. XMP ayarıyla 3200 mhz'e çıkarttım. Her hangi bir artısı ya da eksisi olur mu bu işlemin?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İyi akşamlar, telefon kulaklığımı bilgisayara takarak kullanıyorum. Mikrofonundan da yararlanmak için bir çevirici aldım. Ancak bilgisayar mikrofonu görmüyor. Bir ayar mı yapmam gerekiyor acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap