#TeknoYardım
Merhabalar,
Yapmak istediğim şey modem den 5ghz wifi ile routera, router üzerindeki portlardan da ethernet ile bilgisayarlara interneti bağlamak.
Linkteki TPLINK Archer C50 AC routerı almayı düşünüyorum sizce bu router yeterli olur mu ? Yorumlarda "repeater özelliği de olsa tadından yenmezdi" gibi şeyler yazılmış. Repeater özelliği olmadan istediğim şeyi yapabilir miyim ? Linkteki modem dışında önerileriniz var mı ? (Internet 100mbit)
#tplink #akış #help
https://www.hepsiburada.com/tp-link-archer-c50-ac-1200-mbps-kablosuz-dual-band-access-point-ve-router-p-BD805549

TP-Link Archer C50 AC 1200 Mbps Kablosuz Dual Band Access Fiyatı

TP-Link Archer C50 AC 1200 Mbps Kablosuz Dual Band Access en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin!
BeğenFavori PaylaşYorum yap

teknoseyire "hararetli postlar" tadında bir sekme gelse güzel olur. Kısa sürede çok yorum alan, tartışılan postları görürüz gözden kaçmaz hem.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#yazılım #nodejs #node Selamlar arkadaşlar, aramızda yazılımcı arkadaşlar var ise biraz bilgi paylaşımı yapmak istiyorum. NodeJS + MongoDB ile geliştirdiğim bir projem var. Bu projeye MQ dahil etmek istiyorum ama kararsız kaldım. MQ daha çok CRUD işlemlerini halledecek ama öyle çok çok fazla bir işlem de yok. Sadece anlık olarak çok fazla yazma - editleme işi var ve bunların DB de karışmamasını sırayla yapılmasını istiyorum. Şimdilik RabbitMQ üzerinden gitme taraftarıyım; önerilerinizi bekliyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#teknoyardım @gamsizm
Merhabalar arkadaşlar,
Şöyle ilginç bir sorunum var. Elimde Sony A6300 makine var. İstediğim şey fotoğrafı çektiğim anda fotoyu PC'ye kayıt etmesi. Makine içerisinde wifi export/import olayı var ama anladığım kadarı ile her fotoğraftan sonra bunu yapmak zorundayım. Benim istediğim ise çektiğim anda yapmak yani makineye elimi sürmeden fotoğrafların direkt PC'ye aktarılması. Bunu nasıl yapabilirim ? Lütfen yardım 🙁

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Tam da o saatte adliyede işim vardı. Yağmur dolayısı ile tembellik edip gitmemiştim. Şansa hayattayım yemin ederim...

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 7 / 9

#akış #teknoyardım #birazmüzik @gamsizm Yaklaşık 1 sene önce bir sistem toplama videonuzda sistemin toplanma aşamasında slow sakin bir müzik kullanmıştınız. Müziğin tınısı aklımda ama bir türlü ismini hatırlayamadım. Galiba müziğin orjinal videosunda da hindistan tarafından görüntüler vardı. Bir araba giderken kuşları falan çekiyordu diye hatırlıyorum. Bilen duyan gören varsa ve bir yorum atabilirse sevinirim. Çok teşekkürler.

Şarkı bulundu : Suchtmaschine - kumasi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış #gtx1060 An itibari ile emektar Zotac GTX660TI AMP! dan Asus GTX 1060 Dual OC ye geçmiş bulunuyorum. GTX 660 TI gerçekten F/P kartı çıktı diyebilirim. Beni 4 Sene sıkıntısız bir şekilde idare etti. En son fanın 1 tanesi tekleyince artık değiştireyim dedim gece gece Vatan bilgisayardan kaptım bir GTX 1060. Hazır BF1 ve COD IW de yüklemişken sıkıntısız oynarım sanırım. Darısı isteyen, bekleyen kardeşlerin başına.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 6