Nurullah Başar paylaştı.

---------------ÇEKİLİŞ-----------------
Merhabalar,
Elimde fazladan Windows 10 keyi var, ben de ihtiyacım olmadığı için burdan çekilişle vermeye karar verdim. Yakın zamanda yine benzer çekilişler yapmaya da devam edeceğim bir sorun çıkmadığı takdirde.
Umarım ihtiyacı olan bir arkadaşımıza çıkar.
🚀ŞARTLAR:
🎈 Durumu beğenip, paylaşmak ve yorum olarak "katılıyorum" yazmak.
💖 Son Katılım Tarihi: 09.05.2020 23:59
Kazanan kişi çekiliş sonrası açıklanacaktır. Herkese iyi şanslar!
#temphayratı #TempHediyesi #ÇekilişVar

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 45

Uygun ve ping yapmayan modem deneyimi olan var mı? League of Legends ve Wow oynuyorum. Internet sağlayıcısı olarak TurkNet almayı planlıyorum. TurkNet 396TL ye Asus DSL-AC51 satıyor. Fikirlerinizi söyler misiniz? Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 10

Merhaba.
Laptopa ssd takınca 2.5 hdd boşta kaldı. Onu da babama hard disk kutusu ile hard disk yaptım. Lakin HDD (D,E) olmak üzere 2 parça windows olmayan kısımı biçimlendirdim NTFS olarak sorunsuz çalışıyor. Fakat windows olan kısımı biçimlendiremedim. Exfat olarak biçimlendirmeyi başardım öyle mi kalmalı ve bu 2 parçayı nasıl birleştirebilirim? Yardımlarınız için Teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba
Komşumdan internet çektim yaptıklarım sırayla şöyle
1- Komşumun Airtes modeminin lan girişine ethernet kablosu bağladım
2- Kablonun diğer ucunu da kendi Tp-link modemimin wan kısmına bağladım.
3- Hiç bir ayar yapmadan internet verdi fakat arada bağlanıyor arada bağlanmıyor.
4- Şimdi kendi modemime bağlanmak için 192.168.1.1 yazdığımda komşumun modeminin arayüzüne giriyor. Kendi modemime kablo ile bağlandığımda da komşumun modemine bağlanmış gibi gösteriyor kendi modemimin ismi geçmiyor.
Arkadaşlar bunu nasıl düzeltebilirim daha önce akrabamın aynı ayarlarını yaptık fakat hiç böyle bir şey karşıma çıkmamıştı. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 11

Herkese Merhaba
Bugün Teknosadan TP-LINK TD-W8960N modem/ router aldım. Ama anteni nasıl çıkarıldığını bulamadım ve bana hiç çıkıyormuş gibi de gelmedi. Bileniniz var mı acaba?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10
 • mkyb @mkyb

  Tüketici hakem heyetine dilekçe verip iade edin. Kutuda tüketiciyi aldatan ibare var.

 • Joe @joe

  Benimki de 8960 bendeki de cikmiyor.

 • Nurullah Başar @basar-nurullah

  Antenin çıkıp çıkmamasını boşverdim ve kullanmaya başladım şimdi 192.168.1.1 yazınca Tp-link in arayüzü yerine Zyxel arayüzü geliyor.

  • esesli61 @esesli61

   kullandığınız web tarayıcılarınızın çerezlerini temizleyin önceden zyxel marka modem kullandıysan bu gelebilir. birde bilgisayarına kablolu kablosuz olarak başka bir ağa bağlıysan o ağın modemine bağlantı yapmış olabilirsiniz.

   bu arada bende bir ara TD-W8960N kullanmıştım güzel modem antenleri çıkıyordu. bu modemin bir kaç tane versiyonu var galiba v5 ve v6 versiyonlarında anten sabitlenmiş. şimdi VDSL internete geçtiğim için modemi değiştirdim yine TP-LINK'in Archer VR600 serisini kullanıyorum çok güzel bir modem antenleri değişiyor ama mimo destekli anten takılması lazım şuan tplink te harici mimo anten yokmuş ilerleyen zamanda gelecekmiş sinyal sorunum yok ama daha iyisini kullanmak her zaman iyidir.

 • esesli61 @esesli61

  kullandığınız web tarayıcılarınızın çerezlerini temizleyin önceden zyxel marka modem kullandıysan bu gelebilir. birde bilgisayarına kablolu kablosuz olarak başka bir ağa bağlıysan o ağın modemine bağlantı yapmış olabilirsiniz.

  bu arada bende bir ara TD-W8960N kullanmıştım güzel modem antenleri çıkıyordu. bu modemin bir kaç tane versiyonu var galiba v5 ve v6 versiyonlarında anten sabitlenmiş. şimdi VDSL internete geçtiğim için modemi değiştirdim yine TP-LINK’in Archer VR600 serisini kullanıyorum çok güzel bir modem antenleri değişiyor ama mimo destekli anten takılması lazım şuan tplink te harici mimo anten yokmuş ilerleyen zamanda gelecekmiş sinyal sorunum yok ama daha iyisini kullanmak her zaman iyidir.

Eve internet almak istiyorum, TürkNet düşünüyorum memnun musunuz bir şikayeti olan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 19
 • merakli @merakli

  Ben TTNet'ten direk TurkNet'e geçtiğim için bağlantı da sorun yaşamadım ama sen ilk defa İnternet alacaksan TürkTelekom port yok gibisinden sorun çıkarır ama buda en fazla 3 gün sürer. Her zaman TürkNet'i arayıp bağlayın artık yoksa vazgeçeceğim dersen hemen bağlarlar 😀 Hız konusunda TT'den aşağı vermiyorlar 😀 Bu arada 1 ay bedava kazanmak için linkimi kullanabilirsin https://turk.net/p/NJR13AF48XRE/ 🙂

 • Ali @norego

  Hem evde hem ofiste Türknet kullanıyorum. Eve bağlanması 21 gün sürdü, ofisede ise 5 defa iptal edip tekrar bağlattım çünkü 5 defa gelip a blok yerine b bloğun kutusuna bırakmışlardı hattı. Sonunda 6. da doğru bağlayabildiler. Bağlandıktan sonra sorun olmuyor pek ama bağlanana kadar eziyete dönüşebiliyor. Ofiste Türktelekom ve vodafone da var yedekli olduğu için hat türknetin bağlanamsının 2 ay sürmesini kafaya pek takmadım.

 • Nurullah Başar @basar-nurullah

  Yorumlar için teşekkür ederim. Bende bağlatmaya karar verdim. Burası askeri kamp olduğu için belki işler hızlı yada daha yavaş ilerleyebilir inş iyi yönde etkisi olur. Şimdi depoya gidip eski kullandığım modemimi bulup başvuru yapıcam allah utandırmasın ve ilk arkadaşın verdiği linki kullanmam daha adil olur teşekkür ederim.

 • TurkNetDestek @turknetdestek

  Merhaba, sizleri aramızda görmek isteriz. YAPA santrallerimiz içerisindeyseniz 100 Mbps'e kadar ortak alltyapıdaysanız ( VAE) 35 Mbps'e kadar VDSL hizmetimizi altyapınız desteklediği kadarını size sunuyoruz. Biliyorsunuz AKN'yi kaldırdık. Sınırsız internet dünyası deneyimine sizde ulaşabilirsiniz. Ek olarak taahhüt yok ve 1000 DK telefonla konuşabiliyorsunuz. Paket ücretimiz 59,99 TL'dir. Taahhütü olanlanların ise fesih bedelinin 120 TL'sini karşılıyoruz.

4. Yıla yaklaşırken bataryamın ömrü artık neredeyse bitti. Şimdi %30 un altindayken reset attırıyor kamerayı açtığımda birden kapanıyor. Şimdi orjinal batarya almak istiyorum. Nerden alabilirim ve orjinal olduğunu nasıl anlarım. Yardımcı olursanız çok sevinirim çünkü Bataryalar baya pahali kazık yemek istemiyorum.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 9