TP-Link Deco X10 WiFi6 Mesh Sistemi

WiFi sinyalinin ev ya da ofisin her noktasında güçlü şekilde bulunması, günümüz için vazgeçilmez bir durum. Repeater ya da Extender denen cihazlar bu konuda bir miktar çözüm olsa da, tam çözüm birbiriyle işbirliği içinde çalışan "mesh" sistemlerinden geçiyor. Bugünkü videomuzda, TP-Link'in Deco serisine yeni eklediği, dekoratif görünümlü Deco X10 mesh sistemini gözden geçiriyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

ASUS ExpertWiFi Serisi - KOBİ’ler için Güvenli WiFi

WiFi destekli router bulmak kolay, ancak işyerleri ve benzer kurumların gerek duyabilecekleri bazı kurumsal özellikler her cihazda bulunmuyor. Bugün konuk ettiğimiz ASUS ExpertWiFi serisi cihazlar, tüm yönleriyle kurumsal kullanımın beklentilerine göre şekillendirilmiş ağ araçları. Genişletilebilir yapıları ve arttırılmış güvenlik özellikleriyle göz dolduran ASUS ExpertWiFi serisinden 2 ayrı ürünü, birlikte değerlendiriyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

TP-Link Archer GX 90 AX6600 Wi-Fi 6 Gaming Router İncelemesi

TP-Link Archer GX 90 AX6000 Wi-Fi 6, Gaming Router sınıfı bir ürün ama elbette gelişmiş bir router isteyen herkese hitap ediyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10

Asus TUF Gaming AX-4200 Extendable Router

ASUS'un, ev ve ofis ağınızı gerektiğinde yeni modüller ekleyerek geliştirebildiğiniz "Genişletilebilir Router" konseptini detaylarıyla gözden geçiriyoruz. ASUS Extendable Router konsepti üzerine detaylı bilgiler için buraya tıklayın.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Tarık @xahve

    Airties RT 205 ten tutun da 1000 liralık Keenetic modellerinin bile hepsinde bululan 40 yıllık mesh teknolojisini sanki kendileri icat etmiş gibi satmaya çalışıyor Asus. Yakıştıramadım. Bu cihaza 15000 lira para istemeye kalkarlar bir de tam olur 😀

Asus TUF Gaming AX3000 Router İncelemesi

Asus'un TUF serisini anakart ve ekran kartları ile tanıyoruz ama router olarak da karşımıza çıktı. Asus TUF Gaming AX3000'i inceliyoruz. Modern bağlantılara sahip olan router, 'sıra dışı' tasarımı ile de dikkat çekiyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 32

Mercusys MR20 AC750 Ekonomik Router İncelemesi

Mercysys'in ekonomik router'ı MR20'yi inceliyoruz. Modeminden memnun olmayanlar için sunduğu üç işlevle, evdeki ağı daha sağlıklı bir şekilde yaymaya yarayan ürünün arkasında TP-Link bulunuyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 10

Evin Her Yerine İnternet / Mercusys Halo H50G İncelemesi

Mercusys''in Halo H50G mesh sistemi, tüm evinize kablosuz ağı yayarken, routerlar arası kesintisiz geçiş sunuyor. Bu sayede evin içinde dolaşırken kablosuz ağdan kopmadığınız gibi, kapsama alanında olduğunuz sürece yüksek performans almaya da devam ediyorsunuz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 27

2.5/5/10 Gbit tek Switch'te / TP-Link Multigig SX105 ve SG108

TP-Link'in 10 Gbit hızına kadar seçenek sunabilen switchleri'ni inceliyoruz. Özellikle günümüzün anakartları 2.5 Gigabit LAN hızlarını sunmaya başlamışken, bu switchler ile ağınızı hızlandırabilir ya da doğrudan 10 Gbit bir ağ kurabilirsiniz. Örneklerle anlatıyoruz. İncelediğimiz ürünler TL-SX105 ve TL-SG108.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 9 / 16

ASUS DSL-AX82U Gaming Modem Router İncelemesi

Asus'un yeni modem router'ı DSL-AX82U'yu Levent Pekcan inceliyor. Ürün, iletişimde en yeni teknolojiyi isteyenleri modemi ayrı, routeri ayrı almaktan kurtaran bir çözüm.

ASUS DSL-AX82U’nun Nisan ayı içerisinde piyasada olması bekleniyor. Ön siparişe özel indirimli fiyatla satın almak için Vatan Bilgisayar’ı takipte kalın

Nisan başında aktif olacak, mevcut ASUS modem sahibi kullanıcıların yararlanabileceği indirimli değişim kampanyası için link.

ASUS DSL-AX82U ürün sayfası için link

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 20

Evde ve İşte 10 Gigabit Ethernet Hızı

Günümüzün hızlı WiFi bağlantıları yanında pek gündemde olmayan ethernet hızları, WiFi kadar olmasa da artıyor ve yeni anakartlar 2.5 gigabit ve hatta 10 gigabit portlarla geliyor. Bu videoda gigabit ethernetin ulaştığı hızları 10 gigabit bir düzen kurup test ediyoruz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 11 / 15
Secured By miniOrange