#akış 34 ve 500 numaralı anahtarlıklar nasıl?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 13 / 31

bugün e5'te polis tarafından taciz edildim, sireni çaldı ve megafondan yan yol girişinde sağa çek dedi çektim, ve zatı muhterem polis beyefendimiz hızla uzaklaştı, bir ayrıntı var, görev dışında sivil araçta sivil kıyafetle idi. Başıma birşey gelirse bu polisi sorumlu tutarım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 14

Plus videolarla ilgili bir eleştiri değilde yorumum olacak, ben videoları herzaman indirerek izlediğim için, plus videoların yapısı biraz sorunlu, yani idm ile indirmeye kalktığımda parça parça indirmem gerekiyor, indirsem de izleyemiyorum dosyayı açmıyor herhalde bir tür drm midir?, gerçi pek sorun değil ben normal videoları youtube'dan indiririm, plusa özel olanları da siteden izlerim
bu konuya bir yorumun var mı @hkellecioglu ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

plus deneme bakalım artı çıkacak mı

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Altın Elbiseli Adam Barkın Bayoğlu vefat etti... Ne yazacağımı bilmyorum allah kimseye evlat acısı vermesin... Motosiklet camiası gerçekten öksüz kaldı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

#akış 500 ve 444 #tsanahtarlık bende (: birisi @fatihy e de haber versin, 500 kimde diye sormuştu, sadece avatarım yüzünden engellenmek pek hoş değil
#herşeyteknoseyiriçin

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 18
Adnan008 paylaştı.

Öylesine. #LP

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • supernova @supernova

    Ben bu siteye @leventp için üye olmuştum (bunu söylemek için fırsat bekliyordum) ilk zamanlar sonra bizi yalnız bıraktı. İncelemelerde bazen çıkmaya başladı canı sıkkın dı sonra iyice uzaklaştı unutturmak için çalıştı belki ama başaramadı. Olmaz usta sensiz olmaz.

  • Jay Freeman @cydia

    Buraya takılan en genç insan 45 yaşına geldiğinde döner geri.Adam laubali çocuk ergen zekalılarla muhattap olmak istemiyor.Olgun nerede ne konuşacağını bilen sulu muhabbetler yapmayan dengi insanlarla sohbet etmekten hoşlanıyor.Eminim ki burada dönen muhabbetleri başından beridir ara ara bakıp takip ediyor ve istediği ortamın oluşmadığını görüyor ve uğramıyor 2 yıldır.