Paylaş Paylaş

Uğur Yurtsever ile E3 2018 Öncesi Beklentiler

E3 2018'den beklentilerimizi Uğur Yurtsever ile konuşuyoruz.

Not: Bazı son dakika oyunları bu videoya yetişmedi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
 • onurd @onurd

  Video bir bende mi gözükmüyor.

 • Yusuf Biçer @utungan

  Bugün başka video gelmeyecekse bu pek Plus olmuyor gibi.

 • Ali Kılıç @alinux

  cigara gibi fakirlik çektim içime 🙁 🙂

 • homosapien @biggestliar

  @gamsizm

  Bu vimeo sorunlu mu? ben de chrom'da hiç açılmıyor (sildim, cache temizledim, yeniden yükledim ama açılmıyor). Operada da bazen açılıyor, genelde açılmıyor. Tüm tarayıcıların, tüm eklentilerini önce kapattım ama olmadı. Gene olmayınca tüm eklentileri kaldırdım ama yine olmuyor.
  Vidyo bulanık görünyor (sanki yüklemesi yapılmamış gibi) ve üzerine tıklanmıyor, play butonu vs. hiçbir şey yok üzerinde.
  Siz yaşıyor musunuz bu tür bir sorun?

 • HasanÖfke @simulasyon

  Videoda Farming Simulator 19 yer alsa güzel olurmuş 🙁

 • ÖG @ozgurg

  Red Dead Redemption II ve The Last Of Us Part II'yi güzelce görürsem bu E3 benim için iyiydi demem için yeterli.

 • supernova @supernova

  Uğur beyin sesi biraz boğuk gibi net gelmiyor mikrofonda mı sıkıntı var?

 • Çizmeli Kedi @cizmeli-kedi

  Eee biz plus değiliz, biz ne izleyeceğiz?

 • Psiko @psiko

  Neden podcasti yok buda gündem sonuçta ben normalde hep iş yerinde podcast dinlerim video izleyecek zamanım olmuyorda aceba podcast atarmısın Murat abi

 • Can Krmz @cnkrmz

  Uğur konuşurken bahsettiği konular ve oyunlar ile ilgili kısa görüntüler girse daha güzel olurdu. Ayrıca Uğur 24 saat konuşsa yayın açıp izlenir. Yakında oyun gündemlerini elimizde not defteri ile izlemeye başlarız gibi geliyor 👍

 • Fatih Erdöl @red_baron

  Teknoseyir bitiyor Teknogündem geliyor diye ciddi ciddi korkmaya başladım artık=((( İnceleme videosu sayısı iyice azaldı=((( Eğer donanım inceleme sayısı artacaksa plus üye olmaya hazırım. @gamsizm @leventp @hkellecioglu

 • Cüneyt Filiskaş @sadas1453

  Abi çok kısık sesle konuşuyorsun.Sesin biraz daha gür çıksın.Bazı cümlelerini anlayamıyorum.

 • protego @protego

  UY'nin sesini kurguda biraz boost'lasanız iyi olacak gibi 😀

 • Burçin BOZKIR @cok_okuyan

  @gamsizm Öneri : Gündem ile beraber önemli bir satın alma GitHub'in microsoft tarafından satın alınması ile bence github 'in ne olduğunu nasıl kullanıldığını ve önemini anlatan bir yada iki bölümlük bir yayın hazırlayabilirsiniz.
  Yazılım sektörüne yönelik konular çok hit almıyor dememenizi isterim, artık ücretli üyelik ile eskisi kadar sadece reklam gelirine yönelik içerik üretmek zorunda değilsiniz. Github bütün yazılım sektörünün merkezinde bir hizmet platformu olan github bence epey ilgi de görebilir.

 • Batuhan @achfighter

  Sam Fisher'ın kılları kadayıf oldu. 😀

 • Archbrook @archbrook

  Uğur hocam biraz daha tane tane konuşabilirse daha iyi olacak. Özellikle bilmediğim oyunlardan bahsederken ne dediğini anlayamıyorum.

 • Ufuk Er @kufu_re

  -Ubisoft'dan nefret ederim lakin bir kaç oynadığım oyunu var. Birisi sprintel cell. Korkum ghost recon, assasin's creed, watch dogs ve far cry daki harita alt yapısına oturtup bi kaç oynanış değişikliği ile açık dünya oyunu yapmamaları lazım sıktı artık.
  -Call of duty ve battlefield Fifa serisi gibi oldu grafikleri güncelle oynanışta bir iki değişiklik sür gitsin baydı artık. Eskisi gibi sağlam senaryolar yok.
  -Bu aralar playstation'a çıkan oyunlar çok hoşuma gitti gerçekten tatmin etti. Gerek yeni oynanışlar gerek senaryolar güzel oldu. Yeni oyunlarını da hevesle bekliyorum.
  -Red project'den beklentiler büyük umarım karşılarlar.
  -En son döviz böyle artarsa bunların hepsi yalan olacak. 400 tl ye oyun mu olur.

 • bunyamins @bunyamins

  Bu seri oyun oynayan birisi olarak sanırım benim pek ilgimi çekmeyecek, bölümün çıkmasını beklemem ama çıkınca da bakarım..

  Bir de videoyu açtıktan bir süre sonra pencereyi alta altım dinledim, sanırım biraz daha fazla ara görüntü gerekiyor, sürekli iki kişinin konuştuğu bir görüntü şahsen benim açımdan pek izlenilebilir bir durumdan çıkıyor.

  Tabii bir yandan da x kişinin daha önce x ekiple birlikte x oyununun yapımında bulunduğu gibi bilgilerin pek ilgimi çekmemesinden dolayı da böyle geliyor olabilir.

 • Cleaverix @cleaverix

  O kadar profesyonel oyun kanalı varken bu işi ücretsiz yapan. Özellikle E3 haberleri direkt olarak giriliyor. TS de ki videonun geç gelmesini çoğu kişinin bekleyeceğini sanmıyorum, gelse de tamamı izlenmez videoların büyük ihtimalle. Bence oyun konusunda bu iş çok hatalı bir düşünce. Haftalık gündem ve bilim gündemi gibi değil bu tamamen farklı bir iş. Kısa vadede bu iş size kar getirse de. Yeni kitleye ulaşamayacak ve bizler gibi kalıcı yeni kitle kazanmaniz artık zorlaşacak. Sonuçta yeni gelen birisi neden size abone olsun ki onlarca bu işi ücretsiz ve daha kaliteli yapanlar varken. Sizleri eskiden tanıyan bizler gibi olmaz o kitle. Umarım bunu düşünmüşsünüzdür. Eskiden TS e sürekli giren ben artık haftada bir falan giriyorum.

 • Fatih Göksel @goksel-fatih

  Çok teşekkürler ağzınıza emeğinize sağık. Harika bir bölümdü.

 • eballack @eballack

  Anno 1800 var strateji olarak 🙂

 • İlker Korkmaz @blackknight-lk

  bu abonelik sistemini kınıyorum ve görüşmemek üzere elveda diyorum. ok hatalı bir yaklaşım sergiliyorsunuz. binlerce site binlerce alternatif arasında ziyaretci sayınızı olumsuz etkileyecek bir yöntem kim akıl edip önerdiyse son derece sığ bir bakış açısına sahip olduğunu belirtmek isterim..
  yayın hayatınızda başarılar diyeceğim ama bu zihniyet ile oda uzak görünüyor.

  Saygılarımla

  • supernova @supernova

   Binlerce kanaldan bir kaç tanesini yazın da biz de bilelim.

  • Artık yok @parakazandirmayanuye

   @supernova tepki anlamsiz olmuş biraz bende plustan sonra pek video izlemiyorum başka mecralara geçtim ama takip ediyorum. Kanal ismi sormuşsun bende sana şunu sorayim burasi bulunmaz hint kumaşımı adres soruyorsun türkiyede bir çok teknoloji kanalı var adı yazmaya gerek bile olmayacak. Bazıları tepki gösterir bu tepki az yada çok olabilir bu tepkilere avukat edası ile yazmayın da ortam gerilmesin.

  • supernova @supernova

   @fatihcan tepki gibi görülsede aslında bilsem takip ederim başka kanalları.

  • StummScream @stummscream

   Plus gelmeden önce neler yapabiliyordun da kısıtlandı? Bunun cevabını çok merak ediyorum

  • Artık yok @parakazandirmayanuye

   @stummscream kardesim boaverin germeyin videonun 1 gün geç gelmesi sorun degil ama bazi arkadaşlar bunu abartıyor ben aslın da bu tepkilere fazla tepki verilmemesi gerektigini düşünüyorum konu uzuyor. @supernova tartışmaya gerek yok brnde yanlış anlamış ola bilirim kusura bakmayın bir çok kanal mevcut aslında google size yardımcı olir farklı sunumlarla ortak konu olan teknoloji ablatan kanallar türkiyede mevcut.

  • StummScream @stummscream

   @fatihcan biz insanız ve konuları konuşarak çözebiliriz. Ne demek uzatmayın? Ayrıca diğer çoğu site reklam üzerinden para kazandığı için buna yabancı siteler de dahil.
   Hiç biri sana gerçekten yaşadığı kusuru söylemiyor söylemez. Bu işin adı inceleme değil göz boyamadır. Buradaki insanlar mümkün olduğunca bağımsızlaşma ve kötüyse kötü demek için çaba sarfediyor. Bu yüzden diğer kanallar kadar ürün almakta bile zorlandıklarını çoğu kez dile getirdiler.

  • Artık yok @parakazandirmayanuye

   @stummscream bir ürünü alımını sadece bir video ile yapıyorsanız bu sizin yanlışınız dır. Siz dediğiniz kelimede yalnız başka site reklam alıyor yalan söyleye bilir o zaman bu sitedekiler de a bu firmadan ürün gelmiyor alalım kötüleyeyim diyorlar diye mi düşünelim. Yani burası veya orası benim babamın oğlumu her ağzından çıkana inanayım. Allah beyin fikir vermiş izlersin alacağın ürünü bir kaç yerden zaten farklı yerlerin farklı şekilde ele alması ürünün nasıl olduğunu ortaya çıkarıyor enson da tarafsız tüketici yorumlarına bakarsın o ürünü alan illaki biri vardır e o adamda para alamayacağına göre doğruyu bulursun bi zahmet. Sizin gibi düşünürsek orası öyle ise burası böyledir şurasıda öteki gibidir yandık . Her teknoloji sitesinin giderleri var kazancı olmalı ama türkiye de bu kazancı en çok tartışılan sitelerden biri teknoseyir herkes yağcı teknoseyir yapmıyor o yüzden geliri yok gibi bir kavran oluşturuluyor yapmayın diğer insanlarında hakkına giriyorsunuz. Herkesin bir emegi bir geliri var teknoseyir çok düzgün onlar reklam alıyor neler dönderiyorlardır denilerekte hak gaspı yapıyorsunuz.

  • Cüneyt Filiskaş @sadas1453

   @fatihcan İnsanın genelde o kadar zamanı yok.İhtiyacın olan birşeyi bazen hemen alman gerekiyor.Alman gereken ürün grubuyla ilgili bazen hiçbir bilgiye sahip olmuyorsun.Karşındaki kişi ürün incelemesi diye reklam yapıp bir de seni suçlu gibi gösterince ve yazdığın küçük bir eleştiriyi bile hemen silince bu zamana kadar bu insanları takip ettiğin için kendine kızıyorsun.Benim için zaman çok önemli.Ben genelde Teknoseyir incelemelerine bakarak ürün tercih ediyorum.Verdiğim plus ücreti içinde çok mutluyum.Çünkü Teknoseyir gibi güvenebileceğin teknoloji kanalı çok az.En azından ben Teknoseyir gibi başka bir kanal bulamadım.Kul hakkına girenler 20 bin TL ye eline verilen tanıtım broşürüyle inceleme yapıyor.Sonra birçok kişinin işten atılmasına neden oluyorlar.Kul hakkına girmek budur.Bu yalamayı bilmeyen Teknoseyir'e bir telefon dahi göndermiyorlar.

  • Artık yok @parakazandirmayanuye

   @sadas1453 ilk önce kim eline 20 bin tl verilip broşürüyle inceleme yap dedi kim kabul etti bunu bir açıklamak gerek ben plus alan enayidir diye bir kavram atmadım ne güzel sevdiğin platforma destek oluyorsun buna kimse karışamaz ben de dahil. Şimdi siz hale diğer sitelerin para uğruna reklam alıp milleti kandırdığını iddaa ediyorsunuz. Elbette herkesin vakti konusunda bilgim yok bunun olmaması da sizi acele olmaya çağırıyor anladığım kadarı ile bende atalarımızla cevap vereyim acele nasıl bir şey.

   Acele bir ağaçtır, meyvesi pişmanlık.
   Acele giden, ecele gider.
   Acele ile menzil alınmaz.
   Acele işe şeytan karışır.
   Acele yürüyen yolda kalır.
   Aceleci sinek süte düşer.

   bu atasözlerinin hiç birinde acele çok güzeldir gibi bir anlam yok demek ki acele etmemek gerekiyor siz ürün alırken acele ediyorsanız hayatta her şeye acele ediyorsunuzdur buda yanlış.
   Hala üstüne basa basa söylüyorum bir insanın reklam alması onun art niyetli olduğunu doğurmaz yanlış şeyler söyleyip te milletin günahına girecekmiş gibi izlenip yapmaz. Diyelim sizin dediğiniz oldu diyorsunuz yorum siliyor saklıyor bu sadece onun sitesinde siler onu başka sitelerde korumaz elbette insanlar bunu anlayabilirler. Şimdi siz buna da herkes öyle olmaya bilir diyeceksiniz abi herkes adım atmadan önce düşünmesi gerektigini de kalkıp ben öğretecek değilim acele edilmez adım atılırken söz söylenirken düşünülür.

   yani ben bu sitedeki bazı insanları anlamıyorum teknoseyir yağcı değil onlar yağcı ya bu laf emek hakkına girmektir. Varsa 20 bin tl aldığı kanıtı belgesi her şeyi dökün ben onlarıda burayıda takip ediyorum bende ögreneyim.

  • Cüneyt Filiskaş @sadas1453

   @fatihcan Kimse kimseye birşey öğretemez.Öğrenmek kişinin kendi deneyimleriyle olur.Tarafsız olduğunu düşündüğün bir kurumun bir firmayla ilgili incelemelerini ''Bu incelemeler reklam amaçlı yapılıyor.'' diye düşünerek bir analiz et.Çıkan sonuç hala fikrinin değişmesine neden olmuyorsa deneyimlerini bizimle paylaş.Kendilerini büyük,tarafsız gibi sıfatlarla betimleyen birçok kurum reklam yapıyor.Gözünü aç.İddia etmiyoruz.Böyle şeyler var ve bunları biliyoruz.Avukat veya dedektif değilim.Kim ne zaman kimden ne kadar para aldı ne yaptı ilgilenmiyorum.Bu gibi duyumlarıda genellikle güvendiğim kişilerden alıyorum.Bak programın yarısında (reklam aldıkları kurumla ilgili reklam yapmak ve bunu çaktırmamak için) usta bir oyuncu gibi önceden çalıştıkları rolü canlı yayında icra ediyorlar ve bunun reklam olduğunu söylemiyorlar.Ben Teknoseyir'de çalışmıyorum.Hayatımda bir kez bile bu editörlerin hiç birini canlı görmedim.Sadece paramla bir hizmet alıyorum.Bu hizmeti alırken de ''Kendilerini bedava herkese açık bir platform diye tanıtan gerektiğinde göt kıvıran kıvırmaya istekli kişilerin olduğu kurumlarla kıyasladığımda paramın hakkının ödendiğini'' düşünüyorum.Reklam çoğu zaman karşındaki kişiyi kandırmak içindir.Hiç kimse gelip sana boşuna zaman harcamaz deneyimlerini aktarmaya çalışmaz.Bu dünyada da böyle.Mesela bu konuyla ilgili İngiltere ve Amerika'da birçok oyun inceleme sitesiyle ilgili ortaya çıkmış birçok skandal var.Bir türkçe oyun dergisinde (Oyungezer)bu konu kapak yapılmıştı.

  • Artık yok @parakazandirmayanuye

   @sadas1453 neyse kardeşim haklısın bu site dürüst temiz digerleri ta ben .... sıkma güzel canını . Diğerleri karakter yoksunu reklam manyagı sahtekar dolandırıcı olma ihtimalleri var ama dedektif depiliz araştırma yapmadık. Ama yapıyorlar ama arıştırmadık yapıyorlar ama yani dedektif değilim araştırayim

  • Cüneyt Filiskaş @sadas1453

   @fatihcan O zaman sen de canını sıkma.Bazı şeyleri boşver.