Bilgisayardan ya da media playerden çıkan sesi birden fazla (4-6) kulaklığa kablosuz olarak iletebilecek bir cihaz arayışındayım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Geçen yıl almış olduğum laptopa geçenlerde windows 7 kurayım dedim. Kurulum bittikten sonra ekranda bilgisayarınız yeni model olduğundan windows 7'yi tam desteklemiyor gibisinden bir yazı çıktı. Böyle bir şey mümkün mü?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

c#'ta 20 dosya arasından random seçilen dosyayı başka klasöre taşıyıp adını "abc" yapmaya çalışıyorum fakat i. sıradaki dosyayı nasıl seçerim bulamadım.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

İş yerinde vakit geçirmelik okuma yapabileceğim özellikle ingilizce içerikli tavsiye edebileceğiniz siteler var mı? Öyle özel bir konu olmasına gerek yok kapsamının geniş olması daha iyi olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 7

@zero2900 Geleneksel tıraşa yavaş yavaş adım atıyorum. Sakallarım yoğun ve kalın değil fakat cildim hassas olduğu için ne denediysem fayda etmedi. Elektrikli makine ve 2-3 bıçaklı jiletleri kullandım. Denemek amaçlı https://urun.n11.com/tiras-bicagi-ve-yedekleri/wilkinson-sword-klasik-tiras-bicagi-makinesi-ve-5-yedek-bicak-P123915439 ürünü sipariş ettim. İki gündür kullanıyorum sanki biraz daha iyi gibi geldi. Bugün http://tiraskeyfim.blogspot.com.tr/2011/10/yaprak-jiletler.html adresindeki incelemeyi referans alarak https://www.razorus.com/Shark-Super-Stainless-Yaprak-jilet-5li,PR-136.html https://www.razorus.com/Astra-Yaprak-jilet-5li,PR-133.html https://www.razorus.com/Permasharp-Yaprak-Jilet-5li,PR-109.html https://www.razorus.com/Personna-Platinum-Chrome-Yaprak-Jilet-10lu,PR-585.html https://www.razorus.com/Crystal-Super-Platinum-Yaprak-Jilet-10lu,PR-113.html jiletlerin siparişini verdim (mühle bulamadım). Sırayla deneyeceğim bakalım en rahat ettiğim hangisi olacak. İlerleyen dönemlerde daha kaliteli bir makine, fırça, tıraş sonrası bakım losyonu vb. ürünler almayı planlıyorum. Önerebileceğin ürünler nelerdir? Daha doğru hangi ürüne ağırlık vermeliyim makinenin kaliteli olması bir şey değiştiriyor mu?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
  • Pix50Adam @zero2900

    Merhaba, Öncelikle jilet olarak bende hassas ciltli biriyim ve 8 farklı jilet içinde en memnun kaldığım Mühle oldu. traş losyonu olarak bir önerim yok ancak traş köpüğü olarak mutlaka arko nun silindir şeklindeki don yağı katkılı sabununu öneririm. İnanılmaz bir sabun. En pahalı en özel sprey köpükler ve sabunlar bile bunun 10 da 1 i etmez net söylüyorum. Makinenin kalitesi önemli ancak piyasadaki pahalı makinaların pek çoğu hipster akımının bir sonucu. Ben size fırça konusunda daha seçici olmanızı tavsiye ederim. Düşünülenin aksine iyi bir fırça deriyi hazırlama konusunda çok yardımcı oluyor. Elbette arkonunda katkısıyla.

@hadi @esa @vigilante @nonamer Merhaba geçenlerde sizden philips güç korumalı priz tavsiyesi alıp ürünü satın almıştım. Son iki gündür üzerindeki protection'ı belirten kırmızı led yanmaz oldu. Ne kitapçığında ne de internet üzerinde bir bilgiye rastlayamadım. Bu konuyla alakalı herhangi bir bilginiz var mı? Biraz önce philips'e de yazdım bakalım ne zaman geri dönerler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 15

Akım korumalı priz almayı düşünüyorum sizce şu ürün nasıl?https://urun.n11.com/akim-koruyucu-prizler/philips-spn5044b10-2-metre-1800j-4lu-akim-korumali-siyah-priz-P206221049
Led tv, mi box ara sıra da telefon şarj aleti bağlanacak yeterli gelir mi acaba?

Philips Spn5044b/10 2 Metre 1800j 4'lü Akım Korumalı Siyah Priz - n11.com

Philips Spn5044b/10 2 Metre 1800j 4'lü Akım Korumalı Siyah Priz 74,90 TL ve ücretsiz kargo ile n11.com'da! Akım Koruyucu Prizler fiyatı Bilgisayar kategorisinde.
BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 14

Sömestr Kampanyası - %11 Kupon Hediyesi - n11.com

12-26 Ocak tarihleri arasında oyun konsolundan bilgisayar ve tablete, spor giyimden kitap ve filme kadar pek çok kategoride %11 değerindeki kupon n11.com'dan hediye!
BeğenFavori PaylaşYorum yap