Arkadaşlar bildiğim fakat pekte emin olamadığım bir konu hakkında size danışmak istiyorum. Elimde tplink av500 powerline adaptör kiti mevcut ben bu ürünü tek modul olarak aşağıdaki tplink priz tipi WiFi extender olarak kombin yaparak kullanabilir iyim. WiFi özellikli homeplug kitleri incelediğimde kit olarak satılan ürünler farklı model sizlere de danışmak istedim. Teşekkür ederim.

https://m.trendyol.com/tp-link/tl-wa860re-300-mbps-2-4-ghz-priz-tipi-menzil-genisletici-p-2573830?boutiqueId=537784&merchantId=106541

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Elektirik kesintilerine karşı korumak için televizyonu ups’e bağlayarak kullanmak yararlı olur mu ? Koruyalım derken sıkıntı çıkmasın zaten her şeye kullanıcı hatası demeğe meraklılar 🤣

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Merhaba arkadaşlar vatan bilgisayardan TV aldım. Ek garanti için aradılar. Garanti yaptırıp sıkıntı yaşayan var mı? Tecrübeli arkadaşlardan yorum bekliyorum. Sıkıntı yaşayan oldu mu? Teşekkür ederim.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar aliexpressten sipariş verdim sipariş açıklamasında bu yazıyor anlamı nedir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar aliexpress den sipariş vereceğim fakat ödeme ekranında kredi kartı bilgilerimi girip onayladığım da hata alıyorum sebebi nedir ? Hangi bilgiyi yanlış yazıyor olabilirim ?

Payment failed

Reason: There is an information error with your payment.
Suggestion: Please try again.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar aliexpress'ten sipariş verdiğimizde para iadesi durumunda kredi kartıyla alışveriş yaptıysak iade için hesap numarası mı istiyorlar ?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

Türkiye'ye gönderim yapıyor musunuz ? İngilizce'ye nasıl çevriliyor ? 😀

Ben böyle çevirdim ama yanlış mı oldu ?

Hello, do you shipping to Turkey?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 12