Sıvı soğutma kullananlar bu video'yu kaçırmasınlar. Kapalı sistem olmasına rağmen iç kısımda paslanma olmasının yanı sıra içeride yeşilimsi bir şeyler büyümüş.

https://www.youtube.com/watch?v=nttKqzQiZEo

Something Growing in Threadripper Liquid Coolers | Enermax Liqtech I Failure...

The original Enermax Liqtech I TR4 liquid coolers are plagued with corrosion, gunk/build-up, blockages, and more corrosion. Sponsor: Buy PowerColor's Red Dra...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Edifier W830BT kablosuz kulak üstü kulaklık almayı düşünüyorum. Kullananlar varsa ürün hakkındaki düşünceleri nedir? Alternatif olarak Bludio ürünlerine de baktım ama yeterli gelmedi.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Orijinal Windows 10 Pro kullanıp aktivasyon hatası alanlar bir şeyi kurcalamasınlar. 72 saat içinde düzeltilecekmiş. Aktivasyon sayfasında bu ürün anahtarı Home Edition için uyarısı veriyor. Hata Microsoft aktivasyon sunucularından kaynaklanıyormuş.

https://www.windowslatest.com/2018/11/08/microsofts-windows-10-activation-system-is-broken-a-fix-is-coming/

Microsoft's Windows 10 activation system is broken, a fix is coming

Windows 10 activation system is broken in many regions. In some cases, Windows 10 Pro has been downgraded to Home.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Son 25 video'nun 3 tanesi gündem, 8 tanesi pc/ps/mobil oyun, 2 tanesi bas çek, 1 tanesi geziseyir, 1 tanesi paraşüt uygulaması, 1 tanesi OSx, 1 tane otoseyir, 1 tane de ilk bakış ve 1 steam gündemi, 3 tanesi donanım, 3 tanesi klavye,fare ve gamepad incelemesi. Teknoseyir nereye gidiyor, Levent Bey neden daha az görünüyor bilmiyorum. Sizler donanım incelediğiniz zaman kimsenin veremediği bilgileri paylaşıyorsunuz ve farkınızı ortaya koyuyorsunuz. Ne yazık ki günden güne donanım incelemesi giderek azalıyor. Bir dönem cep telefonu incelemekten başka bir şeye vaktiniz kalmamıştı. Sanırım şimdi başka bir dönemden geçiyor Teknoseyir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap