Lg G2 D802 32gb Cep Telefonu 39324980 - n11.com

Lg g2 d802 32gb cep telefonu ürünü, özellikleri ve en uygun fiyatları n11.com'da! Lg g2 d802 32gb cep telefonu, cep telefonu kategorisinde! 39324980
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Lg G2 kullanıcılar kervanına artık bizde katıldık..

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 5 / 39
 • 3.141 @pi

  @gokhanbilgin Anlatımınız için çok teşekkürler. Bi kaç sorum olacak.
  1.Ram kullanımında azalma oluyor mu. Şuan bende arada arayüz takılıp simgeler geç geliyor. Tarayıcı da bazen sekmeyi yeniden yüklüyor.
  2.Bunu yüklediğimiz de tüm veriler (resim, müzik, uygulama) siliniyor mu.
  3.Yedegi telefona mı yoksa pc-flasha mı yapıyoruz.

 • Yasin @yasin

  @gokhanbilgin Çok teşekkürler daha yeni yükleme fırsatım oldu. Twrp açmayı ses tuşlarıyla yapamadım sadece olmadı nedense menüde yüklediğim to recovery ile açtım onun haricinde sıkıntı yok. Umarım batarya sürem uzar. Görsel olarak güzel görünüyor. Teşekkürler tekrar.

  • Yasin @yasin

   @gokhanbilgin Eco mod açık hocam. Bir de smart tips ayarlarına nereden girebilirim? İkide bir bildirim geliyor kapatmak istiyorum. Bazı stock yazılım alışkanlıklarım burada daha farklı henüz alışamadım mesela 3 çizgi şeklindeki sağ tık işlevi gören seçenekleri açan tuş yok.

 • Yasin @yasin

  @gokhanbilgin Hocam bunları söylediğin iyi oldu. Beğendim Alışınca çok daha güzel olur. Stock yerine bunu kullanmak daha güzel oldu. Bataryada uzarsa daha ne istenir. Gayet güzel. Teşekkürler tekrar. 🙂

 • Tolgahan @tolgahan22

  @gokhanbilgin çok uzun zamandır zahmetinden dolayı bu işlere girmiyordum sade temiz ve özendirici yorumların sayesinden bende yaptım sonunda. öncelikle okadar emeğin için eline sağlık bir sorum olucak twrp den temiz başlangıç için ne yapmamız gerekiyor resimler vs kaldığına göre kalıntılarda kalıyordur diye tahmin ediyorum wipe deyken kaydıra yaparak atılıyormus sanırım 2 defa denedim yine olmadı.

Bang godd dan 20 Şubat da sipariş verdiğim Wltoys A979 1/18 4WD Monster Truck bu sabah elime ulaştı. Ürünün sevk tarihi 25 Şubat.. Bu Nakliye hızı beni son derece şaşırttı. Bir diğer konu ürünün paketi. Sanki battaniyeye sarıp göndermişler, o derece iyi. İlk defa alışveriş yaptığım bu site beni son derece memnun etti.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Görünen o ki Meizu'nun ülkemizde ki kaderi oneplus gibi olacak. Telefon piyasaya çıktı ama ne gören var ne alan. Teknoloji marketlerde ve piyasada satılmıyor. Haliyle cihazı inceleyip alınır mı alınmaz mı gibi bi karar vermek mümkün değil.. Çok iyi cihazmış.. Adı var kendi yok.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Yok yani benim anlamadığım burada kıyamet kopuyor ama yöneticilerden en ufak tık yok.. Olumlu veya olumsuz hiç bişey belirtilmiyor..

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Bu insanlar ne yapıyor.?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 13

Arkadaşlar Banggood adlı siteden alışveriş yapan var mı acaba.? AliExpress benzeri bir site. Güvenilir mi şüpheye düştüm..

BeğenFavori PaylaşYorum yap