BoraNb paylaştı.

#Gamende #akış Canlı yayın müthiş yorumlarınızla kaçıranlar veya tekrardan anılarını canlandırıp destek olmak isteyenler için video yüklendi. Call of Duty Black Ops 3 kısmı şuanda yayında!

Paylaşıp destek olmayı unutmayın 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=m9ff9L6gVxA

COD: Black Ops 3 - Multiplayer Dehşeti!

Canlı yayında Black Ops 3 üzerinde katliam yarattım! Çok eğlenceli bir canlı yayın oldu. Geri kalan iki oyunda kısa sürede yüklenecekler :)
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Microsoft’un sitesinde ki açıklamaya göre #Windows10 yükseltmesi için Windows 7 SP1 ya da Windows 8.1 zorunluymuş. (8 kullanan varsa 8.1 güncellemesini kurmalı)

Aşağıdaki versiyonlar teklifin dışında tutulacak;
-Windows 7 Enterprise
-Windows 8/8.1 Enterprise
-Windows RT/RT 8.1
Kaynak: http://windows.microsoft.com/en-us/windows-10/about?ocid=WIN10_0_WOL_Hero_Home_Windows-10_Null_01

Windows 10 - Microsoft Windows

See what’s coming with Windows 10, the next release of Windows that’s being built based on the feedback of millions of people.
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Ben Windows 8 lisans sahibiyim. Direkt 8.1 ISO’su indirtmiyor bana MS. Ama mağazadan güncellemeyle 8.1 kurabiliyorum. Benim içinde ücretsiz olacak mı acaba? Çünkü sunumda sadece ”8.1” yazıyordu. Bilgisi olan? #Windows10

BeğenFavori PaylaşYorum yap

Rockstar Games, GTA V’in PC sürümünün 24 Mart 2015 tarihine ertelendiğini açıkladı. Ayrıca oyunun sistem gereksinimleri ve ekran görüntüleri de yayınlandı… http://www.rockstargames.com/newswire/article/52374/gtav-pc-new-release-date-first-screens-and-system-specs?utm_source=twitter&utm_medium=social&utm_content=gtavpc&utm_campaign=gtavpcspecs_01132015

GTAV PC: New Release Date, First Screens and System Specs | Rockstar Games

As we head into 2015, we would like to share the first screens and system specs of Grand Theft Auto V for PC as well as a new release date of March 24, 2015.  Our apologies for the slight shift in the date but the game requires a few extra...
BeğenFavori PaylaşYorum yap

Arkadaşlar #WindowsPhone 8.1 Update 1 kullanan var mı? Update 1’den sonra ana ekran ile uygulama ekranı arasındaki geçişler bende feci yavaşladı. Bende Nokia Software Recovery Tool programı ile 8.1(Cyan)’a döndüm. Preview’de kurmadım tekrar. Şimdi arayüzüm canavar gibi oldu yine. Lumia 925 kullanıyorum. Bir de Live Lockscreen BETA’yı kullanıyordum. Onu da kurmadım tekrar. Update 1’den mi yoksa o uygulamadan mı oldu emin değilim. Benzer sorunu yaşayan var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5