Ayak ısıtıcılarından kullanan varmı? Evde bilgisayar başındayken kullanılabilecek hangisini önerirsiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

#steam indirimleri geliyor. cadılar bayramı, sonbahar ve kış indirimleri. acaba bunların hangisinde indirimler olabilecek en ucuz seviyede oluyor. fark var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 12

soundbar kullananınız var mı? ne önerirsiniz. hangi özelliklerine bakmak lazım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 12
 • Servet @enigmasi

  Hem TV'de hem soundbar'da HDMI ARC özelliği olup olmadığına dikkat et. TV'yi açınca kendisi de beraber açılıyor, sesi TV kumandasından kontrol edebiliyorsun, uydu alıcı, TV'nin kendisi veya başka bir cihazdan oynatılanlar HDMI ARC ile soundbar'a aktarılıyor. Dolby/DTS varsa da aynı şekilde sorunsuz çalıştırıyor.
  Ben Yamaha kullanıyorum, gayet iyi, koca salonu dolduruyor sesi ve bozulma vs. yok. Bir de bluetooth özelliği var, mobil uygulama üzerinden de ek ayarlar yapılabiliyor.

 • gordonfreeman @gordonfreeman

  ne alırsanız alın giriş çıkış portları en çeşitli hangisiyse onu alın derim. Tek optic çıkışı olan modeller çok sıkıntılı. bir sürü çevirici yada çoğaltıcıyla uğraşmak zorunda kalıyorsunuz.

 • Fırat Duran @firat_duran

  Vestel soundbar var. Tek bar. 200 e almıştım ve 30-40 M2 alan içinde çok ideal. Bendeki model artık yok bar + subwoofer olarak satılıyor. Bluetooth + kablo destekli.

 • Ahmet aykök @systemnet

  Hdmi arc olmazsa olmazların olsun işte o zaman soundbar kullandığını anlarsın

kaspersky internet security 2019 satın aldım. fakat bilgisayar çok iyi olmasına rağmen herşey yavaşladı. arka planda taramada yapmıyor. cpu diskde de bişey yok aşırı. anlamadım. fikri olan varmı neden olabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

az önce whatsapp da mesaj yazarken hemen yazma kısmının üstünde ayrı kutucukta reklam belirdi mesajı yolla diyince onunla beraber gönderdi. sizde de oldumu. reklam başlayacak falan deniyodu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5

yeni bir ekran kartı aldım sürücülerinin son hallerini kurdum fakat projeksiyonu çalıştırdığımda 2.ekran olarak çıkmıyor sadece monitör var. bilgisayarı yeniden başlattığımda görüyor. eski ekran kartında bu sorun yoktu. sorun ne olabilir. windows 8.1 projeksiyon hdmi ile monitör dvi ile bağlı.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

iphone 5s ile ios 10 kullanan var mı? 9 versiyonunda sorunsuz hala kullanıyorum. 10 ile ne kadar yavaşlama ve pilde kayıp olur? bazı uygulamalar artık 10 istiyor o yüzden. ipsw den 10 versiyonu indirdim geçmek istiyorum. kullananlardan yorumlarını almak isterim. teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap