kaspersky internet security lisanslı olarak kullanıyorum. uygulama yanında gelen secure connection var. abonelik satın al diyor. bu ayrıca satın alınan bir özellik midir?

BeğenFavori PaylaşYorum yap

yıl olmuş nerdeyse 2020. ben daha yeni witcher 3'ü aldım. :p

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 10
 • ALPOLIC_FR @alpolic_fr

  O zaman oyun uzun süreceği için ilk önce diziyi seyret, sonra oyunu oyna. Bu arada güzel oyun. Oynadığım en uzun süreli oyun oldu. Normalde oyunlarda yan görevlerle uğraşmam, direk ana hikayeyi oynayıp bitiririm, ama bunu oynamam 5 ay 100 saat sürdü. Tabi çoğu kişiye göre az bu 100 saat.

 • Yiğit @yigit1

  Bende yeni satın aldım ve hiç oynamadım 😀 Sınavlardan sonra hemen başlamayı düşünüyorum. Azar azar oynayıp her gün maksimum keyifle oyunu uzun bir süre oynayacağım, bakalım 😀

 • Mr. Paramedik @mr-paramedik

  Çok önce aldım, 2 kez bitirdim (New Game+) ve toplamda 200 saat civarı oynadım. Bu galaksideki en iyi 5 oyun arasında.

 • Emiel Regis Rohellec Terzieff- @regis

  Witcher'ı oynarken en güzel yanlarından bir her yaratıga türüne göre iksirler hazırlayıp gitmek zevkli oluyor. Vampir türlerine karakan atıyon bir duble miss gibi ohh hele bruksa ise bir ay tozu bombası bir karakan 1 blok 3 vur 1 quen açıyorsun anlatılmaz yaşanır zevki. En nefret ettigim ise Baw dlc sinde olan sporlar tükürmekten baş bir haltları yok illet gibi.

Ayak ısıtıcılarından kullanan varmı? Evde bilgisayar başındayken kullanılabilecek hangisini önerirsiniz.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 6 / 9

#steam indirimleri geliyor. cadılar bayramı, sonbahar ve kış indirimleri. acaba bunların hangisinde indirimler olabilecek en ucuz seviyede oluyor. fark var mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 11

soundbar kullananınız var mı? ne önerirsiniz. hangi özelliklerine bakmak lazım?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 8 / 12
 • Servet @enigmasi

  Hem TV'de hem soundbar'da HDMI ARC özelliği olup olmadığına dikkat et. TV'yi açınca kendisi de beraber açılıyor, sesi TV kumandasından kontrol edebiliyorsun, uydu alıcı, TV'nin kendisi veya başka bir cihazdan oynatılanlar HDMI ARC ile soundbar'a aktarılıyor. Dolby/DTS varsa da aynı şekilde sorunsuz çalıştırıyor.
  Ben Yamaha kullanıyorum, gayet iyi, koca salonu dolduruyor sesi ve bozulma vs. yok. Bir de bluetooth özelliği var, mobil uygulama üzerinden de ek ayarlar yapılabiliyor.

 • gordonfreeman @gordonfreeman

  ne alırsanız alın giriş çıkış portları en çeşitli hangisiyse onu alın derim. Tek optic çıkışı olan modeller çok sıkıntılı. bir sürü çevirici yada çoğaltıcıyla uğraşmak zorunda kalıyorsunuz.

 • Fırat Duran @firat_duran

  Vestel soundbar var. Tek bar. 200 e almıştım ve 30-40 M2 alan içinde çok ideal. Bendeki model artık yok bar + subwoofer olarak satılıyor. Bluetooth + kablo destekli.

 • Ahmet aykök @systemnet

  Hdmi arc olmazsa olmazların olsun işte o zaman soundbar kullandığını anlarsın

kaspersky internet security 2019 satın aldım. fakat bilgisayar çok iyi olmasına rağmen herşey yavaşladı. arka planda taramada yapmıyor. cpu diskde de bişey yok aşırı. anlamadım. fikri olan varmı neden olabilir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

az önce whatsapp da mesaj yazarken hemen yazma kısmının üstünde ayrı kutucukta reklam belirdi mesajı yolla diyince onunla beraber gönderdi. sizde de oldumu. reklam başlayacak falan deniyodu.

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 5