direksiyon set ile rally oynarken (wrc şu an oynadığım) çok ani yön değişimleri yapmak gerekiyor direksiyonu az hareket ettirip teker açısının daha fazla olması için hangi ayarlar ile oynamak gerekir.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

yeni monitör aldım 27inçlik 2k lık 2560x1440. 144hz. eski monitörümü 60hz ve 1920x .dvi olarak kullanıyordum. yenisini dp ile bağladım fakat açılırken 1 uzun 3 kısa bip veriyor. ekran kartında 2dp 2hdmi var hepsinde yapıyor. hdmi ile de yapıyor. bilgisayar açılıyor ama. eskisinde ise ses yok. nedeni ne olabilir. anakart ve gpu asus. teşekkürler.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

amazon prime 30 günlük deneme üyelik açtım. bittiğinde ücretliye geçmek istiyorum fakat yıllık üyelik yapılabiliyor mu? şu an bende aylık olarak görünüyor.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

anakartta ram yuvasına 2x8 gb gibi mi takmak daha iyi yoksa 1x16 gb olarak mı. fark varmıdır.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

fragmanı çıkan justice league snyder cut için ne dersiniz. film ilk halinden iyi olurmu yoksa tekrar hayal kırıklığımı olur.

BeğenFavori PaylaşYorum yap

epic games'in verdiği bedava oyunların oynama süresi varmı yoksa daima oynanabilirmi

BeğenFavori PaylaşYorum yap

turkcealtyazi.org kapandı mı?

BeğenFavori PaylaşYorum yap
Önceki yorumları gör 4 / 9
  • Nakahella @nakah

    Planetdp de engellenmiş ikisine de girmiyor bende de.

  • GALAXYv3ROM @galaxyv3rom

    MAHKEME KARARIYLA peşpeşe PLANETDP.ORG ve TURKCEALTYAZI.ORG siteleri yasaklandı. VPN ile ya da yasağın henüz işlemediği ISP'lerle ya da CACHE'de kalanlarla giriyor olabilirsiniz ama ana ekranda koskoca MAHKEME KARARI YAZISI var. ALTYAZI.ORG diye dandik bi site var orası da bu sitelere link yönlendirme yaptığı için o site de çöp olmuş 🙂 VPN ile kaç sene daha gider bilemem ama DOMAIN adını değiştirip bir süre daha yaşamasını ve tüm arşivin en kısa sürede OPENSUBTITLES.ORG'a aktarılmasını umut ediyorum 🙂 Meydanda daha farkedip yasaklayamadıkları BAHİS SİTESİ reklamından geçilmeyen yüzlerce film/dizi izleten site varken böyle kaliteli içerik üreten, insanların gönüllü çevirmenlik yaptığı, forumlarda paylaşımlar ve film kritiği yaptığı sitelerin engellenmesi de trajikomik..

  • GALAXYv3ROM @galaxyv3rom

    Site sadece Türkçe ve İngilizce altyazılardan ibaret değildi; film listeleri, imdb detayları görülebiliyor, forumlarda kaliteli tartışmalar oluyordu.. adeta bir sosyal mecra idi.. TURKCEALTYAZI.ORG'un yegane bir hizmeti daha vardı, o da film yorumlarıydı. Evet, Imdb'nin yıllar önce kaldırdığı film altına yorum yapma özelliğini en güzel yerine koyabilen siteydi. Imdb'de filmlerin altında çok detaylı açıklamalar yapan, anlamadığınız yerleri çözümleyen kullanıcılar olurdu, türkçealtyazı'da ise filmi/dizi izleyenlerin görüşleri ve puanlamaları izleyip/izlememe konusunda güzel fikir verirdi. Aslına bakarsanız film yorumlarını ve izleyenlerin görüşlerini uzun yıllar önce BEYAZPERDE.COM ve SINEMALAR.COM sitelerinde takip ederdim ama ne oluysa bir anda o siteler çöp oldu, ya hiç yorum olmuyor ya da saçmasapan ergenlerin izlemeden, bilip-bilmeden salladıkları yorumlar oluyor.